Степана Рудницького вул. (Академіка Вільямса), 19/14

Актуально! Можливі перегляди! Тепла підлога, кондиціонери, бойлер, санвузли. Дуже простора кухня, дитяча кімната та спальня. Генератор на тепло і воду у всьому підʼїзді та робочий ліфт у випадку відключення світла. Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди. Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером

Степана Рудницького вул. (Академіка Вільямса), 19/14

Квартира з авторським проектом. У квартирі одне велике двоспальне ліжко та розкладний диван. Планування - студія з суміжним санвузлом. Квартира обладнана лічильниками на воду, електрику та тепло. Доступні комунальні платежі. Є бойлер. Система опалення - власна котельня. Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання. На кухні є духова шафа, варочна поверхня, холодильник, барна стійка, електрочайник, мікрохвильова піч, мультиварка, праска, пилосос. У ванній кімнаті встановлена велика ванна, інсталяція, пральна машина. У передпокої є велика шафа-купе з дзеркалами. У кімнаті є телевізор Smart TV. Пропонується довгострокова оренда. Перегляди за домовленістю, є відео огляд. Брокерська комісія становить 50%%. Квартира здається тільки сімям. Домашні улюбленці не дозволені. ЖК Венеція має підземний паркінг, який також слугує укриттям. Будинок обладнаний генератором, що забезпечує автономність при блекаутах. Працює ліфт, опалення та інтернет. Є консьєрж у парадному, охорона двору з контролем заїзду/виїзду. Територія ЖК обладнана відеоспостереженням та пожежною сигналізацією. До метро Іподром 10 хвилин пішки. Поруч розташовані СпортЛайф з великим басейном, озеро, ресторани з літніми терасами, Сільпо (3 хвилини пішки), Новус (2 хвилини пішки). Квартира має кондиціонер, домофон та швидкісний інтернет Wi-Fi. Також є балкон, лоджія та паркувальне місце.

генератор
Оренда квартири ЖК Венеція (Голосіївський р-н)

Квартира з суміжним прохідним плануванням та суміжним санвузлом. Євроремонт. Централізоване опалення з лічильником. Централізоване водопостачання та каналізація з лічильниками. Електрика з лічильником. Вивіз відходів. Будинок обладнаний генератором, який працює під час блекауту. Автономність при блекауті: працює опалення та водопостачання. Квартира укомплектована всім необхідним для комфортного проживання. В кімнаті є велике двоспальне ліжко (king size) та розкладний диван. Кухня має барну стійку, посудомийну машину, духова шафа, варочна поверхня, холодильник. Ванна кімната обладнана великою ванною, інсталяцією, бойлером та пральною машиною. Передпокій має велику шафу-купе з дзеркалами. У квартирі також є два телевізори (кімната та кухня), Smart TV, кондиціонер та домофон. Пропонується довгострокова оренда на 6 місяців. ЖК Венеція має підземний паркінг, який служить укриттям. Будинок обладнаний генератором. У парадному є консьєрж, а двір охороняється з контролем заїзду/виїзду. В будинку є ліфт та вантажний ліфт. Також є пожежна сигналізація. До станції метро "Іподром" можна дійти пішки за 15 хвилин. Поряд розташовані Спортлайф з великим басейном, озеро, ресторани з літніми терасами, Сільпо (3 хвилини пішки), Новус (2 хвилини пішки). Квартира має інтернет.

генератор
Оренда квартири ЖК Венеція (Голосіївський р-н)
Дізнавайся першим про нові квартири
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має роздільне планування. Є велика кухня-вітальня, два санвузли, балкон і тамбур на дві квартири. Ремонт виконаний за авторським проектом. Будинок має повну автономію надання послуг при блекауті. Працюють опалення та подача гарячої води завдяки власній котельні, насосам та генераторам. Також працюють ліфти, є постійна водопостачання та гаряча вода. Працює інтернет. Будинок підключений до центральної каналізації, електрики, газу та центрального водопроводу. Є вивіз відходів. До будинку прокладена асфальтована дорога. Квартира здається з меблями та технікою відповідно до фото. У квартирі є кавомашина, посудомийна машина, холодильник, варильна панель, духова шафа, пральна машина, телевізор. Квартира вільна до заселення з 10 липня. ЖК Венеція має відмінне розташування. Будинок оснащений сигналізацією, теплими підлогами по всій площі та кондиціонерами. Є ліфт, гостьовий паркінг та комора. Територія будинку охороняється.

генератор
Голосіївський,вул.Самійла Кішки 10/1 ,ЖК ВЕНЕЦІЯ оренда  3-кім 116м2

Оренда 2к квартири по вул. Конєва 10/1 на 5 поверху в ЖК "Венеція". Загальна площа: 74 м2, Кухня: 17 м2 та 2 кімнати по 20 м2, просторий санвузол, гардеробна-комора. В кухні: стіл і стільці, посудомийна машина, електроплита, витяжка, холодильник, мікрохвильова піч, підігрів підлоги. В кімнаті: розкладний диван і 2 розкладних крісла, телевізор smart, шафи. В спальні: ліжко, шафа-купе на 3 секції, комод. В санвузлі: душова кабіна, пральна машина, дзеркало, умивальник з тумбою, підігрів підлоги. В коридорі шафа на 4 секції. Великий засклений балкон. Додатково до техніки: праска, пилосмок. Квартира простора, сонячна, тиха, вікна виходять у двір, вид на озеро. Ціна за квартиру 26000 грн + комунальні послуги. Комісія агентства 50% А якщо Вам потрібно продати або здати Вашу нерухомість вигідно, швидко і спокійно - напишіть мені в мессенджер, або на @vitaliy_shokal в інстаграм. Поруч спорткомплекс Sport Life з басейнами, школа, дитячій садок, супермаркет, ВДНГ. Метро Іподром-10 хвилин пішки. В кухні: стіл і стільці, посудомийна машина, електроплита, витяжка, холодильник, мікрохвильова піч, підігрів підлоги. В кімнаті: розкладний диван і 2 розкладних крісла, телевізор smart, шафи. В спальні: ліжко, шафа-купе на 3 секції, комод. В санвузлі: душова кабіна, пральна машина, дзеркало, умивальник з тумбою, підігрів підлоги. В коридорі шафа на 4 секції. ЖК «Венеція» статусний комплекс з сучасною архітектурою, продуманою інфраструктурою і преміальним розташуванням. Загальна площа: 74 м2, Кухня: 17 м2 та 2 кімнати по 20 м2, просторий санвузол, гардеробна-комора.

Самійла Кішки вул. (Маршала Конєва), 10/1

. ОРЕНДА ПЕНТХАУСУ | ЖК ВЕНЕЦІЯ, Голосіївський район Пропонуємо в оренду елітний двоповерховий пентхаус у ЖК Венеція (секція А) — одному з найкомфортніших житлових комплексів Голосіївського району! ▪️ 165 м² — простір із сучасним ремонтом ▪️ 2 спальні + кабінет + гардеробна ▪️ Кухня-їдальня з усім необхідним ▪️ 2 санвузли, тепла підлога (1 поверх і ванні кімнати) ▪️ Велика тераса — 53,4 м² (якісна дошка Rehau, електрична пергола на 2 зони, що дає змогу закрити всю терасу та боковий і фронтальний електричний захист від сонця, а також екран для проектора та система охолодження туманоутворювачем. Кухня та гриль на терасі) ▪️ Повна комплектація меблями та технікою 🏢 Будинок із генератором, є підземний і надземний паркінг 🌳 Розвинена інфраструктура: школа, дитсадок, SportLife, Сільпо, Новус, парк 🚇 Метро Іподром / Виставковий центр — 10 хв Ідеальне поєднання комфорту, безпеки та зручного розташування.

генератор
Академика Вильямса 19/14., 1А

Світла простора 1-кімнатна квартира в ЖК Венеція вул. Конєва 12 А. Загальна площа: 52 м2. Сучасний ремонт, стильна кухня в темних тонах, велика окрема спальня. З кухні є вихід на невеликий засклений балкон. Є кондиціонер та посудомийна машина. В коридорі велика шафа-купе на 4 секції для верхнього одягу, зроблено достатню кількість поличок. Вид у двір на дитячий майданчик. В будинку є ГЕНЕРАТОР на ВСЕ: при відключенні світла працює ліфт (по карткам), є вода, тепло. У підїзді консьєрж та відеоспостереження. Під будинком знаходиться підземний паркінг, є гостьова парковка на зовнішньому периметрі будинку. Двір закрито для заїзду та паркування машин. У дворі дитячий майданчик та зона відпочинку. У пішій доступності: - метро Іподром, - магазини різних напрямків, - медичні центри та поліклініки, - парк та озера, - спортивний комплекс Sportlife з басейном та спортивні клуби, - дитячі садки та школи раннього розвитку дітей, - школи молодших та старших класів та додаткового розвитку, - ресторани європейської, паназіатської, грузинської, японської кухні, - поштові відділення, - церква, - готелі, - спортивні школи зі стрибків у воду, гімнастиці, єдиноборствах. Вартість 24000 грн+комунальні платежі. А якщо Вам потрібно продати або здати Вашу нерухомість вигідно, швидко і спокійно - напишіть мені в мессенджер, або на @vitaliy_shokal в інстаграм. У пішій доступності: метро Іподром, магазини різних напрямків, медичні центри та поліклініки, парк та озера, спортивний комплекс Sportlife з басейном та спортивні клуби, дитячі садки та школи раннього розвитку дітей, школи молодших та старших класів та додаткового розвитку, ресторани європейської, паназіатської, грузинської, японської кухні, поштові відділення, церква, готелі, спортивні школи зі стрибків у воду, гімнастиці, єдиноборствах. Сучасний ремонт, стильна кухня в темних тонах, велика окрема спальня. З кухні є вихід на невеликий засклений балкон. Є кондиціонер та посудомийна машина. В коридорі велика шафа-купе на 4 секції для верхнього одягу, зроблено достатню кількість поличок. В будинку є ГЕНЕРАТОР на ВСЕ: при відключенні світла працює ліфт (по карткам), є вода, тепло. У підїзді консьєрж та відеоспостереження. Під будинком знаходиться підземний паркінг, є гостьова парковка на зовнішньому периметрі будинку. Двір закрито для заїзду та паркування машин. У дворі дитячий майданчик та зона відпочинку. Стильна кухня в темних тонах, велика окрема спальня. З кухні є вихід на невеликий засклений балкон. В коридорі велика шафа-купе на 4 секції для верхнього одягу, зроблено достатню кількість поличок.

Самійла Кішки вул. (Маршала Конєва), 12-А

Якщо не виходить додзвонитися на мобільний ( буваю в зоні , де не проходить сигнал ) дуже вам буду вдячна якщо передзвоніть : Viber, Telegram, WhatsApp ЖК Венеція здам 1 кому + кухня-їдальня. зроблено якісний ремонт. є вся техніка та меблі необхідні для життя (кондиціонер, бойлер, пральна машинка). є вбиральня. гарні вхідні двері. в парадному консьєржі. поряд паркова зона для прогулянки, супермаркет в будинку, спорт Лайф!! Особливості планування: з ремонтом • з меблями

Самійла Кішки вул. (Маршала Конєва), 10/1

Здається в оренду 3-кімнатна квартира в ЖК Венеція, 8 поверх. Перша здача! Адреса вул. Степана Рудницького, буд.19/14, Голосіївський р-н, ВДНГ. Загальна площа 110 кв м. Раціональне планування квартири: - простора кухня - вітальня - спальня - дитяча кімната з гардеробом і балконом - два с/в ( ванна, душ) Квартира мебльована і укомплектована всією необхідною технікою для комфортного проживання. Новий якісний ремонт, зроблений для себе. Централізоване опалення що регулюється. Тепла підлога. Встановлена система очистки для питної води. Є централізована подача гарячої води, бойлер(100 л). Лічильники на опалення, воду, електрику. Встановлена система сигналізації, домофон, проведено інтернет. В будинку є наземний-гостьовий паркінг, вїзд через шлагбаум. Підземний паркінг. ЖК Венеція знаходиться в екологічно чистому районі Києва із гарно розвиненою інфраструктурою. Тут є спортивні площадки, салони краси, магазини, кофейні, ресторани, спортклуби, басейн, лікарні, дитячі садочки, школи. Поряд Sport Life із найбільшим басейном. Влаштовано великий простір для прогулянок та відпочинку із сімєю, домашніми улюбленицями та друзями. Каскад озер, зони для відпочинку, два собори. До метро Іподром 15 хвилин пішки. На районі знаходиться ВДНГ, Київський іподром, магазин «Novus», Сільпо, ТРЦ Магелан, ТРЦ Республіка, Епіцентр і багато чого іншого. ЖК "Венеція" - це сучасне житло європейського рівня із безмежними можливостями для життя, роботи та відпочинку, а також чудові краєвиди. #A14225

Степана Рудницького вул. (Академіка Вільямса), 19/14

Фото реальні. Голосіївський р-н, Теремки-2, вул. Степана Рудницького (Вільямса) 19/14, ЖК Venetsia (Венеція), 7/20пов, 104/50/16м2, панорамний вид, якісний ремонт 3к роздільні квартира, кухня-їдальня, 3 спальні (2 дорослі і дитяча) можливе облаштування однієї кімнати під вітальню, сучасні меблі та техніка, гардеробна, тренажер, бойлер, кондиціонери, пральна машинка, посудомийка, 2 санвузли, система очистки для питної води, лічильники на воду та на опалення що регулюється (тепла підлога), сигналізація, лоджія засклена. Чисте парадне, вантажний та 2 пасажирських ліфти (1 з них іде в паркінг), встановлена система енергозабезпечення на ліфт і воду в період БЛЕКАУТ, відеоспостереження, вїзд через шлагбаум, підземний паркінг, у дворі дитячий майданчик та місця для відпочинку. У будинку продмаг Лоток, поруч супермаркети Сільпо та Novus, у ЖК Ліко-Град Амбулаторія №6, КНП "ЦПМСД №1" Голосіївського р-ну, дитячий садок Emily club (Emily Day Care), мед.лабораторії, Приватбанк, Ліко ліцей, в пішій доступності SportLife, аптека, Укрпошта, Нова Пошта, Київський іподром, Національний комплекс "Експоцентр України" (ВДНГ), ТЦ Метро, Епіцентр, ТРЦ Республіка парк, ТРЦ Магелан, парк Теремки з озерами, Національний природний парк "Голосіївський". Метро Іподром 16хв, Виставковий центр до 19хв, Васильківська та Теремки до 30хв пішки. 999уе Без тварин. Комісія агента 50% Є відео.

Степана Рудницького вул. (Академіка Вільямса), 19/14

Квартира з якісним ремонтом та повною комплектацією меблями та технікою. У квартирі є велика кухня-студія, дві окремі кімнати, дві засклені лоджії та два санвузли з ванною та душовою кабіною. У квартирі встановлений тепловий лічильник. Опалення коштує до 1000 гривень на місяць. Будинок дуже теплий. Актуальна пропозиція на довгострокову оренду. Орендар без тварин. ЖК Жокей має підземний паркінг та багато гостьових парко місць. У парадному є консьєрж, парадне завжди чисте. ЖК Жокей розташований у районі з дуже добре розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності є школи, дитячі садки, дитячі майданчики, супермаркети Сільпо та NOVUS, ресторани та кафе, аптеки, спорткомплекси Спортлайф та iGym, магазини Епіцентр та МЕТРО. Поряд знаходиться ТРЦ Республіка (7 хвилин пішки) та метро Іподром (5 хвилин пішки). З вікон відкривається чудовий краєвид. У квартирі встановлені кондиціонери.

Чудова квартира ЖК Жокей - кухня студія  (метро 5 хв)

Квартира з трьохсторонньою орієнтацією вікон має авторський проект дизайну. Планування включає мастер-спальню з власною гардеробною, другу спальню, простору кухню-вітальню, ванну кімнату, гостьовий санвузол з вікном та передпокій. У квартирі виконано ремонт з використанням якісних оздоблювальних матеріалів. Квартира оснащена автономним опаленням, клімат-контролем та теплими підлогами. У ЖК "Венеція" є підземний паркінг, а також генератори для ліфтів та опалення. Квартира повністю укомплектована меблями преміум-класу та побутовою технікою світових брендів. ЖК "Венеція" - сучасний комплекс бізнес-класу 2014 року побудови, утеплений мінеральною ватою. Будинок має підземний паркінг та генератори для ліфтів та опалення. Квартира розташована в тихому та зеленому куточку столиці з розвиненою інфраструктурою та швидким доступом до центру Києва. Квартира має приватну терасу із зоною барбекю та панорамним видом на місто. Продумана система зберігання у гардеробній.

генератор
Оренда квартири, вл. Рудницького, Теремки 2, ЖК ВЕНЕЦІЯ

Шукай квартиру по локації