Пропонується гарна ,світла, простора однокімнатна квартира на девятому поверсі 25 поверхового будинку. Квартира має окрему кімнату, ванна і туалет суміжний, два коридори,гардеробна.До метро Васильківська 1км пішки). Є велика лоджія із кухні , засклений і утеплення, лічильники на воду і на опалення,консьєрж, відеоспостереження. Є все необхідне для комфортного проживання. Добре розвинена інфраструктура та транспортна розвязка, зупинка транспорта в 3- хв.Поруч магазини , кафе, відділення Нової пошти та відділення банку, аптеки, школи,дитсадки, ВДНГ. Чекаємо на перегляди.ціна оренди 20000 грн+ комунальні. Чиста, охайна, вся в світлих тонах Окреме планування ,кухня,

Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 36-В

Без комиссии. Сдаться комната. Со своей кухней. В новом доме 2 общих санузла, стиральная машина , бойлер 10 мин пешком от м. Васильковское В комнате: холодильник, чайник, електроплита, микроволновка. Диван, комод, стол, 2 шкафа. Стоимость комнаты 9000 + отдельно коммунальные услуги.

власник
None 9500.0 UAH

Квартира з євроремонтом, має суміжне прохідне планування. У квартирі індивідуальне електроопалення, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід. Санвузол має 2 і більше кімнат. Квартира повністю мебльована і оснащена необхідною сучасною технікою: посудомийною машиною, електрочайником, холодильником, праскою, мікрохвильовою піччю, духовою шафою, плитою, пральною машиною. Є бойлер (2 шт.) та 2 телевізори. Також є достатньо місця для зберігання речей: шафа, комод, велика шафа-купе. Квартира пропонується в довгострокову оренду. Домашні улюбленці дозволені: котик або маленький песик (до 10 кг). Будинок житлового фонду 2011-2020-х років. Є консьєрж та відеонагляд. Територія закрита. Інфраструктура розвинута: магазини, ресторани, школи, садки, зупинки міського транспорту, спорткомплекси і парки. Метро Васильківська та ВДНГ в пішій доступності. Квартира має балкон та лоджію.

ЖК Амурський, Здановської 36-А, оренда 2к квартири , Васильківська

Квартира має три окремі кімнати, два санвузли і два балкони. У квартирі встановлені кондиціонери. Світло не вимикають. ЖК Амурський До метро Васильківська 5 хвилин пішки.

Сдам 3 ком квартиру м Васильковская Ломоносова Иподром
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має сучасний дизайнерський ремонт у світлих тонах. Планування включає кухню-вітальню, 2 кімнати, санвузол та коридор. Санвузол суміжний. Квартира повністю укомплектована необхідною побутовою технікою та меблями для комфортного проживання. Є посудомийна машина, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа, пральна машина. У квартирі наявні меблі на кухні, гардероб. Дозволяється проживання з дітьми. Домашні улюбленці не дозволені. Житловий фонд 2011-2020-і років. Інфраструктура комплексу включає ігрові майданчики для дітей, багаторівневий паркінг. Є консьєрж, ліфт, вантажний ліфт, підземний паркінг, гостьовий паркінг. Територія охороняється, встановлено відеоспостереження. Поблизу розташовані супермаркети, метро та все необхідне для зручного проживання. Квартира має панорамні вікна. Є підігрів підлоги, кондиціонер.

Оренда 3к квартири ЖК Амурський метро Васильківська Виставковий Центр

Квартира з роздільним плануванням, має 2 окремі кімнати, роздільний санвузол та балкон. Зроблено євроремонт. Квартира частково мебльована, розглядається доукомплектування під орендаря. Є холодильник та плита. Довгострокова оренда. Комісія за послуги 50%%. Гарний та обжитий будинок. Є консьєрж, ліфт та вантажний ліфт. Поруч багато різних магазинів, салонів, кавярень, пошта. До метро Васильківська 10 хвилин пішки. Можна з дітьми. Домашні улюбленці дозволені: котик, маленький песик (до 10 кг) та інша тваринка.

Оренда 2х-кім квартири в ЖК Амурський,метро Васильківська

Шукай квартиру по локації