Квартира-студія з євроремонтом. Санвузол суміжний. Власна котельня. Працює ліфт, опалення, інтернет та водопостачання під час блекауту. Є швидкісний інтернет та Wi-Fi. Квартира повністю мебльована і обладнана побутовою технікою, включаючи електрочайник, холодильник, плиту та пральну машину. Будинок житлового фонду 2011-2020-х років. Є підземний та гостьовий паркінг, відеоспостереження, консьєрж, ліфт, пожежна сигналізація, охорона території, вантажний ліфт, гардероб. Поруч є укриття. Будинок розташований у найрозвиненішому місці міста Одеси, поряд з Привозом, готелем "Чорне море", торговими центрами "Новий Привоз" та "Олександрівський", залізничним вокзалом та автостанцією "Привоз". У пішій доступності знаходяться вулиця Дерибасівська, Морвокзал, Приморський бульвар, Соборна площа та оперний театр. Квартира повністю обладнана для комфортного проживання.

Здам квартиру в Центрі Одеси  поряд з Привозом на Пантелеймонівській

Квартира має роздільне планування та санвузол. Зроблено євроремонт. Квартира дуже світла та простора. Балкон відсутній. Квартира повністю мебльована. Здача без домашніх тварин та маленьких дітей. Торгу немає. Квартира вільна. Без виселення на літо. Залог. Послуги ріелтора 50%%. Система опалення – власна котельня.

Сдам 1ком квартиру Центр Ул Пантелемоновская 112 Старобазарный Сквер

Квартира має роздільне планування з двома окремими кімнатами. Санвузол суміжний. У квартирі зроблено євроремонт. Квартира має власну котельню. Під час блекауту працюють ліфт, опалення та водопостачання. Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та технікою. У одній кімнаті встановлено двоспальне ліжко, у другій – диван. Є великий балкон. У квартирі є великий холодильник, пральна машина, великий телевізор, електрочайник, праска, духова шафа, плита та пилосос. Також є кондиціонер та супутникове телебачення. Домашні улюбленці не дозволені. Будинок належить до житлового фонду 2011-2020-х років. Територія ЖК закрита та охороняється. Є підземний паркінг, консьєрж, ліфт та пожежна сигналізація. Є асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика та вивіз відходів. Квартира тепла та світла.

Сдам двухкомнатную квартиру ЖК Александровский

Квартира невелика, але дуже чиста і охайна. Є все для проживання. У будинку є бомбосховище, два ліфти, охорона і скрізь відеоспостереження. Квартира розташована в центрі Одеси біля ринку Привоз. Дуже гарна транспортна розвязка.

власник
Довгострокова оренда 1к Квартира Пантелеймонівська вулиця ЖК Александровский

Шукай квартиру по локації