Квартира має 2 кімнати. Стан ремонту хороший. Є окремий вхід в квартиру, палісадник з плодовими деревами, виноградом, місцем для відпочинку та барбекю. Є вода, газ, опалення та інтернет. Встановлено бойлер. Наявна вся побутова техніка, меблі, кондиціонер, велика плазмова панель, посуд, постільні приналежності за необхідності. Оренда на будь-який термін проживання за домовленістю. Розглянемо на тривалий період. Можна з дитиною від 10 років. Без тварин! Квартира від власника. Поруч знаходиться АТБ, 2 школи (№72 та №80).

Сдам 2-х ком кв на Таирова. Ярослава Мудрого/Семьи Глодан . Атб

Квартира має роздільне планування з трьома окремими спальнями та однією прохідною вітальнею. Кухня збільшена за рахунок лоджії. У квартирі виконано євроремонт, підлоги вкриті ламінатом, встановлені металопластикові вікна, сучасна облицовка, точкове освітлення. Є тамбур та броньовані двері. У квартирі є газ. Система опалення централізована. Встановлені лічильники. Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою, включаючи холодильник, духову шафу, плиту та пральну машину. Також є 3 кондиціонери, телевізор та Wi-Fi. Квартира здається довгостроково. Можна з дітьми. Будинок житловий, побудований у період 1991-2000 років. В квартирі є ліфт. Поруч розташовані зупинки громадського транспорту. Квартира розташована на 5 поверсі 9-поверхового будинку. Є великий балкон. В квартирі є ванна, меблі на кухні та гардероб. Доступний кабельний/цифровий ТБ.

Сдам 4 комнатную квартиру на Таирова !

Квартира має роздільне планування кімнат. Ремонт косметичний. Система опалення централізована. Автономність при блекауті: працює інтернет, водопостачання, опалення. Квартира мебльована: є двоспальне ліжко, односпальне ліжко, диван, 4 телевізори. Є весь необхідний посуд. Орендна плата становить 14 000 грн. плюс комунальні послуги. Потрібна застава. Комісія 50%%. Можна з маленьким песиком (до 10 кг). Тип будинку: Житловий фонд 80-90-х років. Поруч зупинки громадського транспорту.

Сдам 3ком Семьи Глодан2/ Левитана

Сдам 2х комнатную квартиру Ильфа Петрова 27 5/9 Чешка. Комнаты раздельные. Евроремонт. Вся техника. Для пары ,можно с одним ребенком школьного возраста Без питомцев. Длительно. 12.000+ ком Залог Комиссия риэлтора 50 процентов

Сімї Глодан вул., 27
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Меблі, телевізор, холодильник, бойлер, пральна машина-автомат. Ціна 8000 грн. Пропозиція від посередника. ВІДПОВІДАЮ ТІЛЬКИ НА ДЗВІНКИ!

Сімї Глодан вул. (Ільфа і Петрова), 39

Шукай квартиру по локації