Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт у житловому стані, квартира здається з меблями. Система опалення централізована. Є бойлер для гарячої води. Встановлені лічильники. Квартира обладнана необхідною побутовою технікою: холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа, пральна машина. Також є меблі на кухні. Довгострокова оренда. Ідеально підходить для сімї з дитиною. Домашні улюбленці: Ні. Можливий показ у зручний для вас час. Тип будинку: Чешка. В будинку є ліфт. Квартира має балкон та лоджію. Встановлено кондиціонер. Доступний швидкісний інтернет.

Оренда 2к  квартири вул. Шевченка

Здається 3кім. квартира в житловому стані, є все необхідне для проживання. Для сімї

Тараса Шевченка вул., 39

Квартира має роздільне планування та виконаний євроремонт. Вона обладнана суміжним санвузлом та має балкон і лоджію. Опалення в квартирі індивідуальне газове, що дозволяє самостійно контролювати температуру та зменшувати витрати на комунальні послуги. Також є центральний водопровід, газ, електрика, центральна каналізація та каналізація септик, вивіз відходів. Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою, включаючи варильну панель, духову шафу, мікрохвильову піч, мультиварку, холодильник та пральну машину. Також є зручне робоче місце біля вікна з дорогим кріслом та великим столом, невелика комора для речей та великий вибір освітлення. Можливе проживання з домашніми тваринами за попередньою домовленістю. Середні комунальні платежі становлять 800 грн. влітку та 1200 грн. взимку. Будинок житлового фонду 2001-2010 років побудови. В підїзді є ліфт. Зручне розташування поруч магазини, зупинки транспорту, медичний університет, спортзали, кафе та все необхідне для комфортного життя. До центру 20 хвилин пішки або 5 хвилин на машині. Проблем з парко місцем немає, є платний паркінг під охороною. Квартира тепла та затишна, з індивідуальним проєктом та класним пейзажем. Вона дуже функціональна і має все необхідне для комфортного проживання. Також є підігрів підлоги та кондиціонер.

Оренда 1 к квартири вул. Шевченка

Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт косметичний. Кімната велика та простора. Опалення централізоване. Газ є. Центральний водопровід та каналізація. Електрика. Вивіз відходів. Світло не вимикають, працює водопостачання, опалення та інтернет навіть під час блекауту. Квартира здається з меблями та побутовою технікою. Є два двоспальних дивани, меблі на кухні, гардероб, електрочайник, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа, плита, пилосос, пральна машина. Також є телевізор, кабельне/цифрове ТБ, супутникове ТБ та Wi-Fi. Можливе проживання з домашніми улюбленцями: великим песиком, котиком, середнім песиком (до 25 кг), іншою тваринкою, маленьким песиком (до 10 кг). Будинок житлового фонду 91-2000-х років. Автономність при блекауті забезпечується роботою ліфта, опалення, інтернету та водопостачання. Є гостьовий паркінг та паркувальне місце. Поруч є зупинки громадського транспорту та супермаркет. Квартира має балкон. Санвузол великий.

Здам однокімнатну квартиру біля ЖК Авалон. Слов’янка. Шевченка. Урожай
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Тараса Шевченка вул., 7

Здам 2-кімнатну квартиру на Вишеньці(верхня Словянка), по вул. Шевченка! Кімнати окремі, простий житловий стан, є все необхідне для проживання, дуже гарний краєвид з балкону! Вартість: 9000 гр.+ ком. Для всіх порядних! Квартира вільна, до заселення!

Тараса Шевченка вул., 7

Здається 2к. квартира в районі Медуніверситету, без тварин, без маленьких дітей

Тараса Шевченка вул., 29

Шукай квартиру по локації