Оренда 2 кімнатної квартири по вул. Хуторівка (поруч ТРЦ Шувар). Ізольовані кімнати, 7 поверх 9 поверхового будинку. Центральне опалення. Зручне транспортне сполучення з містом. Поруч з будинком зупинка громадського транспорту (трамваї, автобуси): до УКУ та Академії Мистецтв 10 хв. Розвинена інфраструктура: у пішій доступності усі необхідні магазини, ТРЦ, супермаркети. ринок. У наявності уся необхідна побутова техніка: холодильник, варильна поверхня (газ), духова шафа, пральна машина, пилосос. В одній кімнаті зручний розкладний диван. шафа для зберігання речей. обладнане місце для навчання або роботи. В іншій кімнаті односпальне ліжка. Віхід на засклену лоджію. Розглядаємо усіх порядних опендарів, можна сімейну пару з дітьми. Власники нададуть перевагу орендарям без котиків і песиків, з іншими тваринками - без проблем. Є відео огляд. Огляди у зручний час.

Хуторівка вул., 32

Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Стан ремонту - житловий. Система опалення централізована. Є все необхідне для проживання. Можна з котиком, маленьким песиком (до 10 кг) або середнім песиком (до 25 кг). Є відеоогляд.

Оренда квартири.Сихів

Здається в оренду затишна 2-кімнатна квартира на Сихові, по вул. Хуторівка, 40. Локація дуже зручна — всього 7 хвилин до ринку Шувар, поруч є все необхідне для комфортного життя. Квартира розташована на 9-му поверсі, з якого відкривається красивий вид. Поруч є невеличке озерце — ідеальне місце для прогулянок та відпочинку. Планування продумане: дві ізольовані кімнати, що забезпечує комфорт як для пари, так і для сім’ї або співмешканців. Є засклений балкон, де можна облаштувати зону відпочинку. Кухня окрема, простора. Санвузол суміжний (ванна + туалет). Встановлений бойлер — гаряча вода є постійно, що є великим плюсом. Можна з пухнастими друзями Квартира світла, приємна та готова до заселення. Вартість 350$ + комунальні послуги ( є відео огляд )

Хуторівка вул., 40

Шукай квартиру по локації