Здається красива квартира з гарним ремонтом біля метро Лівобережна . Це перша здача. До цього проживала родина з дітьми. Площа доступних кімнат 90 м кв. Дві спальні, гардероб та велика кухня - вітальня. Квартироа має необхідне для прожавння Кондиціонери у кожній кімнаті. На кухні є посудомійка , духовка , холодильник та подрібнювач харчових відходів (диспуузер). Кухня обєднанна з вітальною. Дитяча кімната має двоповерхове ліжко, комод та стіл. Спальня для дорослих має велике ліжко 200х220, гарний матрац та вбудовану шафу. У квартирі два санвузла.

власник
None 1250.0 USD

Чудова однокімнатна квартира в 7ми хвилинах від м.Лівобережна. Вся інфраструктура ЖК Галактика поруч. Величезний балкон та дві!!! гардеробні. Набережна. Поруч Новус та МВЦ. Довгостроково П.С: наразі в квартирі проводиться часткова косметика. Вільна до переглядів Власниця від себе додае: нову пральну машину (замість старої) та новий душовий бокс. Є можливість купівлі нового дивану в рахунок оренди (але і з попереднім розкладним повний порядок), а також завести невелику собаку (не кота!!!)

Флоренції вул., 5

Квартира має роздільне планування. У санвузлі та на кухні є підігрів підлоги. Квартира обладнана автономною системою живлення електроенергії, яка забезпечує електропостачання під час тривалих відключень світла. Працює опалення, водопостачання та інтернет. У квартирі є велике ліжко розміром 180/200. Також встановлена вся необхідна побутова техніка: газова варильна поверхня, духова шафа, кондиціонер, бойлер, пральна машина, холодильник, телевізор. Комісія складає 50%%. Домашні улюбленці не допускаються. Будинок має ліфт нового зразку. Балкон не засклений. Квартира розташована біля метро Лівобережна, в 5 хвилинах пішки від станції. Поруч знаходиться Русанівська набережна. У пішій доступності лікарня, супермаркет, кавярні, ресторани, відділення пошти, зупинка громадського транспорту. Поруч вул. Раїси Окіпної, Євгена Сверстюка, вул. О.Туманяна, вул. Ентузіастів.

1к М.Лівобережна 5 хв.пішки| Флоренції 12-А| Русанівська набережна

Квартира чиста, затишна та гостеприймна. Санвузол суміжний. Квартира повністю мебльована та обладнана всім необхідним для комфортного проживання: телевізором, пральною машиною, Wi-Fi, мікрохвильовою піччю, чайником, холодильником, варильною поверхнею, духовкою, посудом, праскою та прасувальною дошкою. Квартира розташована в будинку совмін. Квартира розташована в красивому та зручному районі міста за 7 хвилин ходьби від метро Лівобережна. Відмінна транспортна розвязка. Розвинена інфраструктура. У 5-15 хвилинах пішої доступності знаходяться ресторани, кафе, супермаркети, відділення банків, продовольчі та господарські магазини, ринок, кінотеатр, театр, ТРЦ, Міжнародний Виставковий Центр, набережна каналу з зонами для відпочинку. Одна зупинка метро до Гідропарку та музею Київ в мініатюрі. 4 зупинки метро до центру міста.

Оренда 1-к, М. Лівобережна, вул. Флоренціі 9
Дізнавайся першим про нові квартири
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира з гарним просторим ергономічним плануванням. У квартирі зроблений косметичний ремонт. Квартира обладнана хорошими сантехнікою та гідрокомунікаціями, електропроводкою з електрофурнітурою. Встановлені лічильники на газ, воду та електроенергію. Квартира здається в довгострокову оренду з меблями та побутовою технікою. В квартирі є міні-гардеробна кімната. Комісія - 50%% від вартості оренди. Додатково оплачуються комунальні платежі. Допускається оренда іноземцями, сімями, студентами та з дітьми. Домашні тварини не допускаються. Будинок побудований за чеським проектом. У будинку є ліфт та чистий підїзд. На території будинку знаходиться затишний двір. Будинок розташований на Лівобережному масиві поруч зі станцією метро Лівобережна. Поруч знаходяться дитячі майданчики, садочки, школи, ліцей, Русанівський канал, пляж та набережна вздовж Русанівської протоки, сквер, спортивні майданчики. У пішохідній доступності магазини та супермаркети АТБ, Novus, Сільпо, фітнес клуб і тренажерна зала, кафе і ресторани, салони краси, відділення банків та поштового звязку, аптеки, ТРЦ, Київський академічний театр драми і комедії, Міжнародний виставковий центр, Патріарший Собор Воскресіння Христового. Хороша транспортна розвязка - поруч із будинком зупинки комунальних автобусів та приватних міських та приміських маршрутних таксі. До станції метро Лівобережна всього 5 хвилин пішки, до станції міської електрички "Лівобережна" - 7 хвилин пішки. Квартира має засклену простору лоджію. У квартирі є ванна кімната та суміжний санвузол. Є комора та госп. приміщення.

Оренда 1 к. кв. вул. Флоренції, 10 А, м Лівобережна

Шукай квартиру по локації