Квартира з 2 кімнатами та євроремонтом. Є балкон та лоджія, ванна кімната з душовою кабіною. Також присутній підігрів підлоги та меблі на кухні. Квартира має індивідуальне газове опалення з 2-контурним котлом. Є своє світло, зарядна станція Екофлоу. Встановлені лічильники. Квартира повністю мебльована та оснащена новою побутовою технікою, включаючи телевізор. Надається постільна білизна. Оренда квартири. Домашні улюбленці не допускаються. Можлива оренда з використанням електроенергії від зарядної станції Екофлоу. Будинок збудований до 1917 року. Інфраструктура розвинена. Розташована в районі вулиці Кобилянської з розвиненою інфраструктурою. Квартира має швидкісний інтернет та Wi-Fi. Є балкон, лоджія, ванна, підігрів підлоги, меблі на кухні та душова кабіна.

власник
2кім. Є своє Світло!Зарядна Станція Екофлоу+Котел, р-н Центр пл

Квартира має 3 окремі роздільні кімнати, великий хол, 2 окремі роздільні санвузли (ванна і туалет), 2 засклені балкони (лоджія і балкон) та комору. Планування роздільне. Вхідні двері дерев’яні. Вікна металопластикові. Зроблено косметичний ремонт. Квартира має індивідуальне опалення (газові пічки) та гарячу воду від газової колонки. Газові пічки та газова колонка працюють навіть, коли немає світла! Є швидкісний інтернет та Wi-Fi. Квартира повністю мебльована. Є 3 двоспальних ліжка, 1 односпальне ліжко, меблі на кухні. Квартира оснащена побутовою технікою, включаючи холодильник, духовку, плиту, пилосос та пральну машину. Квартира здається в оренду для приїжджих, людей ВПО, студентів або робітників. Можна з котиком або собачкою. Додаткові особливості: можна іноземцям, тільки сімям, можна з дітьми. Квартира розташована в чистому та охайному під’їзді австрійського будинку з кодовим замком. Квартира розташована в центрі міста поблизу вулиці Кобилянської, парку Шевченка, школи, садочка, магазинів, зупинок транспорту та ін. Хороша транспортна розв’язка та інфраструктура. Квартира дуже тепла, не кутова.

Оренда 3-кімн квартири на вул Шевченка (Центр міста, вул. Кобилянська)

Квартира має суміжне прохідне планування та роздільний санвузол. Виконано авторський проект ремонту. Квартира має індивідуальне газове опалення. Працює водопостачання під час блекаутів. Є газ, електрика, центральна каналізація, каналізація септик. Квартира повністю укомплектована меблями. На кухні є меблі. У квартирі є холодильник, пральна машина, пилосос, плита, духова шафа, мікрохвильова піч, телевізор, Wi-Fi. Квартира здається на довготривалий термін. Пропозиція від власника. Квартира здається тільки сімям. Домашні улюбленці не дозволяються. Квартира розташована в будинку до 1917 року. Є балкон, лоджія, госп. приміщення, комора. Квартира розташована в самому серці міста. Квартира велика і простора. Кухня та ванна мають підігрів підлоги.

власник
Здається на довготривалий термін квартира в центрі міста.

Квартира з сучасним ремонтом, простора та світла. Планування роздільне. Є простора кухня площею 24 кв.м., де все продумано до дрібниць. Санвузол сумісний з ванною кімнатою. Є окремо ванна і душова. Індивідуальне газове опалення (котел). Приємно здивують комунальні платежі. Квартира укомплектована всім необхідним для комфортного проживання. Є холодильник, мікрохвильова піч, посудомийна машина, газова плита, духова шафа, кондиціонер, пральна машина, пилосос, праска, гладильна дошка, телевізори, інтернет, відеодомофон, охоронна система та весь необхідний посуд. У залі є надзвичайно зручний і функціональний диван. Є дві великі вмісткі шафи-купе та комод. Оплата першого місяця, страхова сума та комісія агенції - одна місячна плата. Категорично без тварин. Будинок обладнаний бомбосховищем. Є вільне паркування біля будинку. За необхідності є оренда у підземному паркінгу. Житловий комплекс з двором закритого типу, який перебуває під охороною. На території є продуктові магазини, аптеки, кав’ярні, спортзал, салон краси, поштомат Нової пошти. Всього 7-10 хвилин до основних локацій: вулиця Ольги Кобилянської - 10 хвилин, площа Філармонії та театр - близько 10 хвилин, Театральна площа - 10 хвилин, Соборна площа - 7 хвилин, Ратуша - 10 хвилин, парк Тараса Шевченка - 5 хвилин, торговий центр "Майдан" - 5 хвилин, торговий центр "Проспект" - 8 хвилин. Перша здача. Квартира внутрішня, тепла, сонячна сторона. Неймовірний краєвид на місто. Тут затишно і спокійно. Ідеально підходить для пар, сімї з дітками шкільного віку.

Оренда  2 кім новобудови  перша здача
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

ОРЕНДА 2х кімн нев.квартирки 1/3 Кобилянська Кімнати прохідні , опал.газ.конвектор в кімнаті. Кухня та ванна кімната свої через спільний коридор На поверсі всього дві квартири( проживає власниця) Для дівчат,пар Ціна 230 дол+кп Можна подобово: ціна 800 грн+кп 067 435 85 63

Ольги Кобилянської вул., 51

Обрати розташування квартири

Шукай квартиру по локації