ТОРГ. Здається в оренду простора 5-кімнатна двоярусна квартира в самому серці Подолу, за адресою вул. Оболонська, 47. Ідеальний варіант для великої родини або для тих, хто поєднує життя й роботу вдома. Квартира розташована на 6-му поверсі 6-поверхового будинку. Загальна площа — 160 м². Перший рівень має 123 м² і включає простору кухню площею 25 м², велику вітальню, дві затишні спальні, санвузол і два балкони. Другий рівень — 37 м², де розміщені ще одна спальня, кабінет та вихід на велику терасу, яка є справжньою родзинкою цієї квартири. Тут можна влаштовувати вечірки, сімейні обіди або просто відпочивати на свіжому повітрі. Квартира світла, з високими стелями, тиха, з чудовим плануванням. В будинку лише одна квартира на поверсі. Район дуже зручний — поруч метро, магазини, кав’ярні, школи, парки, набережна Дніпра. Вартість оренди — 1300 доларів на місяць. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд. Квартира з атмосферою, яку важко знайти на ринку оренди.

Оболонська вул., 47

Квартира з якісним євроремонтом. Планування роздільне. Є дві спальні, вітальня та кухня-їдальня. Одна кімната без меблів. Є автономність при блекауті: працює опалення, інтернет та водопостачання. Система опалення централізована. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів та центральний водопровід. Квартира повністю укомплектована сучасними меблями та технікою. Кухня-їдальня мебльована. Є електрочайник, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духовка, пральна машина, телевізор та Wi-Fi. Можна іноземцям, студентам та з дітьми. Домашні улюбленці не дозволяються. У дворі є укриття. В будинку є ліфт. Є паркувальні місця. Прекрасна інфраструктура та транспортна розвязка. До метро Тараса Шевченка 2 хвилини. Є 3 балкони. Квартира з кондиціонером.

3-кімнатна квартира на Подолі м. Тараса Шевченка № 11159570

Квартира двоповерхова з роздільним плануванням. Виконано авторський проект ремонту. Квартира повністю мебльована та оснащена всіма необхідними побутовими приладами. У вітальні-столовій можна проводити час. У 3 спальнях є двоспальні ліжка з ортопедичними матрацами, 5 шаф-купе. В наявності 2 телевізори. На кухні є холодильник, варочна поверхня, мікрохвильова піч, духовка та посудомийна машина. Орендна плата фіксується на 1 рік. Комісійні - 25%%. Дуже низькі комунальні послуги. Домашні улюбленці дозволені (великий собака, середній собака до 25 кг, кішка). Квартира розташована в 5 хвилинах ходьби від станції метро Тараса Шевченка. Розвинена транспортна розвязка. В 5 хвилинах доступності є все необхідне для комфортного проживання в столиці. У квартирі встановлено 5 кондиціонерів на тепло та холод. З однієї спальні можна вийти на простору кришу, оснащену для відпочинку. Також є три невеличких балкончика з ліжками для відпочинку. Квартира має 2 і більше санвузлів. Система опалення централізована.

Вул. Оболонська 47 ; метро Тараса Шевченка 7 хвилин

Шукай квартиру по локації