Пропоную двокімнатну квартиру з суміжно-прохідним плануванням. Квартира з євроремонтом, повністю мебльована. Система опалення централізована. Автономність при блекауті: працює опалення, інтернет та водопостачання. Встановлені лічильники. Квартира повністю мебльована, включаючи двоспальне ліжко та кутовий диван. Побутова техніка від Bosch: посудомийна машина, електрочайник, холодильник, варильна панель, праска, мікрохвильова піч, духова шафа, пилосос, пральна машина. Також є кондиціонер, телевізор та швидкісний інтернет. Оренда квартири можлива з домашніми улюбленцями: інша тваринка та маленький песик (до 10 кг). Квартира розташована у престижному царському будинку (Сталінка) з маленьким затишним двориком. Будинок цегляний, 6-поверховий, з ліфтом. Є гостьовий паркінг. Квартира знаходиться в самому центрі Києва, за 3 хвилини від метро Хрещатик. Поруч асфальтована дорога, центральна каналізація, вивіз відходів, центральний водопровід. Квартира має вихід на французький балкон. Санвузол суміжний. Встановлено кондиціонер.

Чудова квартира  в центре

Пропонується в оренду стильна та затишна квартира в самому серці Києва — вул. Лютеранська, 10а, поруч із Хрещатиком. Функціональне планування: простора кухня-вітальня, окрема спальня, велика лоджія та два санвузли. Квартира у чудовому стані, повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання. Є посудомийна машина, кондиціонер, техніка та меблі. Будинок обладнаний генератором, що забезпечує додатковий комфорт та незалежність. Пропонується для однієї людини. Без тварин.

генератор
Лютеранська вул., 10-А

Пропонується в оренду дворівнева квартира у самому центрі столиці. Планування квартири включає три спальні, два санвузли, кухню-вітальню, два кабінети та зал із каміном. Також є комора. Стан ремонту не вказано, але є тепла підлога в санвузлах та на кухні. В квартирі встановлено газовий котел, бойлер та кондиціонери. Є тепла підлога в санвузлах та на кухні. Інформація про лічильники відсутня. Інформація про наявність меблів та техніки відсутня, окрім кондиціонерів, газового котла та бойлера. Квартира пропонується в оренду. Умови оренди, необхідність депозиту, термін оренди та інші вимоги не вказані. Будинок царський, з вишуканим фасадом, розташований в історичній частині Києва. У будинку є кодовий замок та укриття. Ліфт відсутній. Поруч є паркування. У пішій доступності від будинку розташовані станції метро Хрещатик та Театральна. Інша інформація про навколишню інфраструктуру відсутня. Квартира дворівнева, розташована у самому центрі столиці. В квартирі є сауна та літній сад. Також є зал із каміном.

Аренда квартиры, ул. Лютеранская, Печерский р-н, Печерск

АКТУАЛЬНО(ключі)! ГАЗ, ВОДА, ОПАЛЕННЯ! Комфортний, безпечний 2-й повех! Ексклюзивна квартира! Центр міста! Хрещатик! Майдан Незалежності! Вул. Лютеранська, буд. 17 – це чудове місце в центрі столиці. Поруч багато визначних, історичних памяток, іноземних представництв, офісних центрів, БЦ. До вашої уваги пропонується ексклюзивна квартира з дизайнерським ремонтом. Повністю готова для комфортного проживання: меблі, побутова техніка, вбудовані шафи, кондиціонування. Сигналізація! Інтернет! Розвинена інфраструктура: магазини, ресторани, бутіки, паби, кавярні, салони краси, банки, Нова Пошта, обмінні пункти. Метро "Хрещатик", "Майдан Незалежності"

Лютеранська вул., 17
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Пропонується в оренду простора, світла квартира у самому центрі Києва. Планування роздільне, включає вітальню-студію та дві окремі кімнати. Ремонт виконано за авторським проектом. Система опалення централізована. Світло не вимикають. Є лічильники. Квартира обладнана побутовою технікою: холодильник, варильна панель, пральна машина. Також є меблі на кухні. Оренда від власника, без комісії для орендарів. Ціна 55000 грн. + комунальні послуги. Більше фото надається на запит. Будинок цегляний. Є паркувальне місце. Розташована у тихому центрі, поруч театр, кавярні, супермаркети. До станції метро Хрещатик 3 хвилини пішки. Квартира має два санвузли, балкон та засклену лоджію. Встановлено кондиціонер. Є Wi-Fi. Ванна та душова кабіна.

Без комісії, оренда квартири біля метро Хрещатик, вул.Лютеранська, Заньковецька.

Актуально! Можливі перегляди! Про квартиру: — просторі кімнати — висота стель — 4 метри (відчуття простору та преміальності) — спальня з якісними італійськими меблями — вітальня з комфортним розкладним диваном — повністю обладнана кухня з побутовою технікою — балкон із видом у тихий зелений внутрішній двір Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди. Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером

Лютеранська вул., 7/10

Актуально! Можливі перегляди! Квартира з авторським ремонтом у пяти хвилинах ходьби від метро "Хрещатик". Простора, світла, з меблями преміум-класу, виготовленими на замовлення. Дизайнерський інтер’єр. Укомплектована всією необхідною побутовою технікою. Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди. Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером

Лютеранська вул., 6

Оренда чудової 2-кімнатної квартири в самому серці столиці Липках. Локація: Київ, Печерський р-н, вул. Лютеранська, 6. Планування: передпокій, вітальня поєднана з кухнею, спальня, ванна кімната, балкон. Технічні характеристики: - Поверх: 5 з 5, без ліфта - площа: 62 м2 - спалень: 1 Власники розглядають тільки дівчину-орендаря) Реклама/дубляж - заборонені!

Лютеранська вул., 6

Пропонується в оренду чудова 3-кімнатна квартира по вулиці Лютеранській 6а, загальною площею 115 м2. Чудова квартира тільки після ремонту. Повністю укомплектована якісними меблями. Центральне розташування, 1 хв від Хрещатика та Майдану. Метро 2 хвилини пішки. Високошвидкісний Інтернет. Категорично без тварин! Реклама/дубляж - заборонені

Лютеранська вул., 6-Б

Квартира дворівнева з функціональним плануванням. На першому рівні розташована велика вітальня з каміном, повністю обладнана кухня з виходом на засклений балкон, окрема спальня та просторий санвузол з ванною і душовою кабіною. Другий рівень містить приватну майстер-спальню з кондиціонером, окрему простору гардеробну кімнату та другий санвузол з душовою кабіною. Ремонт виконано в стилі євроремонту. Забезпечено центральне опалення, централізоване водопостачання та каналізацію. Є бойлер для постійного гарячого водопостачання. Електрика підключена. Встановлені лічильники. Квартира повністю мебльована і обладнана побутовою технікою. В наявності італійські меблі, кондиціонери в обох спальнях, повністю укомплектована кухня з посудомийною машиною, газовою та електричною варильними поверхнями, духовкою, витяжкою та мікрохвильовою піччю. Також є холодильник та пральна машина. Передбачена можливість доукомплектації меблями для немовляти за запитом. Квартира ідеально підійде для родини. Умови оренди не вказані, але можливе доукомплектування меблями для немовляти. Будинок розташований у Печерському районі Києва. Наявний консьєрж та гостьовий паркінг. Розташована в районі Липки, що має розвинену інфраструктуру. Поруч знаходяться необхідні обєкти інфраструктури. Квартира має діючий камін, що створює затишну атмосферу. З вікон відкривається панорамний вид на місто. Передбачено два окремі санвузли та дві гардеробні кімнати, одна з яких є повноцінною кімнатою. Встановлені кондиціонери в обох спальнях.

Оренда 2к дворівневої квартири, вул. Лютеранська, 21/12, Липки

Оренда 3-кімнатної квартири на вулиці Лютеранській, 10А Урядовий квартрал, в будинку ніколи не вимикають світло, найпрестижніше розташування. Дизайнерський ремонт, з використанняим натуральних матеріалів, сучасної техніки. Ремон т виконувася для себе. ми раді гостям з тваринами (можливо, без подвійного завдатку) раді бачити сімї з дітьми іноземці бомбосховище в будинку 3 хвилини до метро "Хрещатик" Планування: - Кухня-вітальня - Спальня 1 - Дитяча кімната балкон - Санвузол (ванна-душова) балкон - Гардеробна - Санвузол гостьовий Техніка: - Телевізор LG 55 - Аудіосистема з сабвуфером - Apple TV - Очищувач та зволожувач повітря Philips - Бездротовий пилосос Dyson - Генератор льоду - Мультиварка - Мікрохвильова пічка - Духова шафа - Пральна машина з віддаленим управлінням - Бойлер з віддаленим управлінням - Холодильник Будинок: Локація знаходиться в 3-х хвилинах пішки до метро "Хрещатик" Так як будинок знаходиться в урядовому кварталі - в ньому ніколи не вимикають світло. В будинку знаходиться безпечне бомбосховище, в котре можна попасти прямо з буднику. Піздемний паркінг доступний для оренди, (100$ / міс). Броньовані вхідні двері з дубовими накладками. Затишний внутрішній двір з ландшафтними рослинами, для приємних прогулянок. З внутрішнього двору є вихід на вулицю Лютеранську. На внутрішньому дворі є салон краси, секція рукоділля для дітей, поряд з домом є кавярня та хімчистка. В будинку консьєрж та охорона. Вантажний та пасажираські ліфти. Поряд з домом знаходиться престижна Гімназія №117, дитсадок. Проїзд до будинку є вільним та відкритим, без блокпостів. - 3 хвилини пішки до метро Хрещатик - 4 хвилини пішки до ЦУМу - 5 хвилин пішки до Бесарабського ринку та ARENA CITY Розташування будинку є найпрестижнішим зручні проїзди в будь-яку частину міста. Запрошуємо на перегляд з експертами THE CAPITAL 3 1 5 9 1 7 3 5 2 0 4 5 __________________________________ 3-room apartment for rent at Luteranska Street, 10A Government quarter, the house never turns off the lights, the most prestigious location. Designer repair, using natural materials, modern technology. The repair is carried out for yourself. we welcome guests with animals (perhaps without a double deposit) happy to see families with children foreigners bomb shelter in the house 3 minutes to Khreshchatyk metro station Planning: - Kitchen-living room - Bedroom 1 - Childrens room balcony - Bathroom (bath-shower) balcony - Dressing room - Guest bathroom Machinery: - LG 55 TV - Audio system with subwoofer - Apple TV - Philips air purifier and humidifier - Dyson cordless vacuum cleaner - Ice generator - Multicooker - Microwave oven - Oven cabinet - Washing machine with remote control - Boiler with remote control - Refrigerator House: The location is a 3-minute walk to the Khreschatyk metro station Since the house is located in the government quarter, the lights are never turned off in it. There is a safe bomb shelter in the building, which can be accessed directly from the building. Parking lot is available for rent ($100/month). Cozy courtyard with landscape plants for pleasant walks. From the courtyard there is an exit to Luteranska Street. In the courtyard there is a beauty salon, a section of handicrafts for children, next to the house there is a coffee shop and a dry cleaner. The building has a concierge and security. Freight and passenger elevators. Next to the house is the prestigious Gymnasium No. 117, a kindergarten. Access to the house is free and open, without roadblocks. - 3 minutes on foot to Khreshchatyk metro station - 4 minutes on foot to the Central Shopping Center - 5 minutes on foot to Bessarabian Market and ARENA CITY The location of the house is the most prestigious, convenient access to any part of the city. We invite you to view with THE CAPITAL experts 3 1 5 9 1 7 3 5 2 0 4 5

Лютеранська вул., 10-А

Актуально! Можливі перегляди! Квартира в історичному центрі Києва, чекає свого орендаря. Вікна у тихий і спокійний двір. Чистий і охайний підʼїзд. Чиста і охайна, дві окремі кімнати, паркет, склопакети, кондиціонери, балкон, бойлер, санвузол/ сумісний. Є пральна машин, посуд, праска, сушилка для одягу, холодильник. Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди. Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером

Лютеранська вул., 3

Актуально! Можливі перегляди! Пропонуємо в оренду квартиру на довготривалий термін. Квартира обладнана технікою та меблями. Поруч знаходиться вся необхідна інфраструктура. Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди. Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером

Лютеранська вул., 13

Правительственный квартал ул. Лютеранская, 21, Шевченковский район. Квартира с панорамным видом на две стороны. Авторский ремонт в современном стиле минимал. Все комнаты кондиционированы, оборудованы всей современной мебелью и бытовой техникой. Три просторных балкона с мебелью для отдыха. Планировка: - гостиная - мастер спальня - кабинет/детская - 2 санузла - 2 гардеробных - 2 балкона - терраса - высота потолков 3м - панорамный на 2 стороны Охрана и безопасность: код. сигнализация Паркинг: Во дворе и на улице. Всегда есть. Бесплатный Детская площадка: 30м. Эксплуатационная служба: ЖЭК Лифт: нет Престижный дом на 11 квартир. Шикарное парадное после ремонта. Лучшее место на Липках. #3157825

Лютеранська вул., 21

Пропонується в оренду квартира на вул. Лютеранська, 13, загальною площею 115 м.кв. Презентабельна вхідна група, консьєрж, закритий двір із вуличним паркуванням. Квартира дуже світла та простора, висота стель 3,3 м. Затишна світла кухня-вітальня з якісними меблями та необхідною технікою, гарним освітленням та виходом на відкритий балкон. Три спальні з укомплектовані якісними меблями та технікою. Покриття підлоги в квартирі - паркет/плитка. Одна спальня має свою вбиральню. Ще в одній спальні окремий санвузол (душ). Також у квартирі є гостьовий санвузол (ванна).

Лютеранська вул., 13

ID 128. Без %, Липки, Центр, вул. Лютеранська 7/10 (Заньковецька). Оренда 4-х кімнатної квартири в самому серці столиці – Липках. Локація: Київ, Печерський район, Липки, вул. Лютеранская, 7/10 (перехрестя з вул. Заньковецької) Технічні характеристики: - 4-кімнатна квартира - площа: 138 m2 - Поверховість: 4/4, новий ліфт - Висота стелі = 3.5 метра Планування: вітальня з каміном та виходом на балкон, майстер-спальня, дитяча спальня, робочий кабінет, санвузол та кухня, два відкритих балкони. Квартира виконана у сучасному стилі, але при цьому повністю зберегла та передає аристократичність цього місця. На підлозі паркетна дошка (масив) та плінтус із натурального дерева, мідна фурнітура, антикварна люстра. У квартирі багато вбудованих шаф. Тепла підлога та кондиціювання кожного приміщення. Побутова техніка Bosch, сантехніка Villeroy&Boch. Прибутковий будинок інженера Демченка, на перетині вулиць Лютеранська та Заньковецької 7/10, було збудовано на початку ХХ століття за проектом архітектора Олександра Вербицького. Спочатку планувалося збудувати восьмиповерховий прибутковий будинок для здачі в оренду, але зупинилися на четвертому поверсі, таким ми знаємо його і зараз. Двір будинку також заслуговує на увагу, у дворі знаходиться одна з визначних памяток Києва – фонтан «Закохані пелікани», вважається, що вони приносять удачу і виконують бажання. Капітальний ремонт підїзду у 2018 році із застосуванням мармуру, натурального дерева та сучасних систем охорони. Поруч із будинком розташований Пасаж та ЦУМ. Метро Хрещатик у 3 хвилинах ходьби. Квартира находится на улице Лютеранская, пересечение с улицей Марии Заньковецкая. Рядом: метро Крещатик и Площадь Независимости, Майдан незалежности, а также улицы Архитектора Городецкого, Институтская, Ольгинская, Круглоуниверситетская. В пешей доступности Офис президента Украины, КМДА, Верховная рада Украины. Ціна: 1.600 $ за місяць Без комісії.

Лютеранська вул., 7/10

Квартира має 2 окремі кімнати, і велику кухню вітальню, санвузол. Площа квартири 90м2 Оренда від 12 місяців. Дуже простора квартира. Розвинута інфраструктура: зупинки громадського транспорту, метро Хрещатик , Майдан Незалежності. магазини, ТРЦ, аптеки, школи, пошта тощо. Розглядається здача під комерцію. Ціна: 1150 у.о Код обєкта: #31499

Лютеранська вул., 16

Актуально! Можливі перегляди! Ремонт у сучасному стилі. У квартирі кухня-студія, 2 спальні, 2 з/в, балкон. Квартира повністю мебльована, обладнана всією побутовою та аудіо-відео технікою. Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди. Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером

Лютеранська вул., 21

Актуально! Можливі перегляди! Аренда квартиры в самом центре Киева, в 2-х минутах от метро Крещатик. Удобное расположение дома, отличная инфраструктура. Элитная квартира расположена на 4 этаже 6-этажного дома с лифтом. Подъезд закрывается на кодовый замок, во дворе есть парковка, рядом гаражный бокс в подземном паркинге. Квартира общей площадью 72 кв.м. В квартире 2 комнаты, кухня, ванная комната и балкон. Прекрасно подходит, если вы хотите снять квартиру в классическом стиле, полностью меблирована и оснащена всем необходимым для жизни. Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди. Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером

Лютеранська вул., 4

БЕЗ КОМІСІЇ ! Пропонуємо простору квартиру в сучасному ЖК «Тріумфальна арка» в самому серці міста. Квартира має функціональне планування, простора вітальня 70 м. кв. має зону відпочинку, обідню зону та кухню, повністю оснащену меблями і технікою, нове ліжко та дивани. Крім цього три окремі кімнати з яких велика спальня з власним санвузлом(ванна та душ) та просторою гардеробною кімнатою, дитяча кімната 28 м. кв. та кабінет з спальним місцем. Окремо є пральна кімната з шафами для побутових речей. В ремонті використані натуральні матеріали, на підлозі дерево, на стінах панелі, вимикачі налаштовані на декілька сценаріїв зонованого освітлення. У всіх кімнатах кондиціонери Daikin, смарт телевізор Samsung (65 діагональ). Висота стель 3,3 м., великі вікна що дають багато природнього світла. Єдина квартира на поверсі. Поруч з будинком є все необхідне для комфортного проживання, в будинку просторий хол з місцем очікування та консьєржем, великий підземний паркінг з гаражними боксами. Офіційна здача, безготівковий розрахунок, платіжні документи.

Лютеранська вул., 10-А

Квартира виконана в сучасному стилі, але водночас повністю зберегла й передає аристократичність цього місця. На підлозі — паркетна дошка (масив) та плінтуси з натурального дерева. У квартирі багато вбудованих шаф. Тепла підлога та кондиціонування в кожному приміщенні. У квартирі затишна спальня, простора вітальня та вбудована кухня з натурального дерева. Тепла підлога та кондиціонування в кожному приміщенні. Підїзд відремонтований і закривається на кодовий замок. У будинку є ліфт. Побутова техніка Bosch, сантехніка Villeroy & Boch. Меблювання: З меблями. Побутова техніка: Електрочайник, Холодильник, Духова шафа, Плита. Мультимедіа: Телевізор. Підїзд відремонтований і закривається на кодовий замок. У будинку є ліфт. Поруч знаходяться ЦУМ, супермаркети, ресторани, кінотеатр; 2 хвилини до Хрещатик і центру міста. Бессарабський ринок, ТРЦ Арена Сіті та ТРЦ Gulliver, метро Хрещатик і Театральна, спортклуби, театри, кінотеатри, магазини, банки, ресторани та школи. Квартира виконана в сучасному стилі, але водночас повністю зберегла й передає аристократичність цього місця. На підлозі — паркетна дошка (масив) та плінтуси з натурального дерева. У квартирі багато вбудованих шаф. Тепла підлога та кондиціонування в кожному приміщенні. Побутова техніка Bosch, сантехніка Villeroy & Boch. У квартирі затишна спальня, простора вітальня та вбудована кухня з натурального дерева. Балкон, лоджія, Душова кабіна.

Аренда квартиры ЦЕНТР Крещатик Печерск Лютеранская

Пропонується унікальна квартира-резиденція з авторським дизайнерським ремонтом у стриманому, елегантному стилі. Квартира має простору кухню-вітальню з діючим каміном, 4 окремі спальні та 3 санвузли. Висота стелі становить 3,8 м, а товщина стін – близько 80 см. Квартира повністю мебльована та готова до проживання. Квартира оснащена автономним опаленням, що забезпечує повний контроль над комфортом та витратами. Також є централізоване гаряче водопостачання. Всі комунікації: електрика, центральна каналізація, центральний водопровід, асфальтована дорога. Квартира повністю укомплектована якісною побутовою технікою від світових преміальних брендів, включаючи сушильну машину, електрочайник, холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, духову шафу та пральну машину. Також є меблі, включаючи гардероб, та освітлення від преміальних брендів. Можна іноземцям, тільки сімям. Дозволено утримання домашніх улюбленців: котика, іншої тваринки, маленького песика (до 10 кг). Квартира розташована у царському будинку індивідуальної архітектури з якісною цегляною кладкою, перевіреною часом. Будинок триповерховий, без ліфта, що забезпечує приватність та мінімум сусідів. Передбачено 2 паркомісця, що входять у вартість. Є відеоспостереження. Квартира знаходиться у тихому історичному центрі Києва, в районі Липки, поруч з Банковою вулицею, урядовим кварталом та посольствами. Розташування забезпечує абсолютну приватність. Квартира має 3 балкони з видом на історичну забудову Липок. Встановлено кондиціонер. Є робочий камін. Забезпечено резервне живлення при блекауті, працює ліфт, опалення, інтернет та водопостачання.

Оренда / Квартира 260м2 / Лютеранська/ Печерський район /Липки / 5 кімнати

Шукай квартиру по локації