Квартира розташована на четвертому (останньому) поверсі царського будинку. Ремонт виконаний у мінімалістичному стилі, висота стелі три метри, підлога з паркету. Планування роздільне, включає зручний передпокій, суміжний санвузол, кухню з вікном у двір, велику вітальню з заскленим балконом та спальню з вікнами, що виходять у тиху вулицю. Ремонт оцінюється як євроремонт.
Тепло є завжди, водопостачання працює. Система опалення централізована. Світло подається за розкладом. Встановлені лічильники. Автономність при блекауті забезпечується підключеним резервним живленням, працює інтернет та водопостачання.
Кухня обладнана холодильником, плитою (дві газові та дві електричні конфорки), витяжкою, духовою шафою, мікрохвильовою піччю, паровою, BLUETTI, зручними меблями та всім необхідним посудом. Вітальня містить розкладний диван, крісла-подушки, стіл та крісло для роботи, вбудовані полиці. Спальня оснащена місткою шафою, вбудованими полицями та ліжком з новим матрацом. Також є сейф та вбудована шафа для господарських приладів.
Квартира здається в оренду. Дозволено проживання з домашніми улюбленцями: великим та маленьким песиками, котиками, іншими тваринками. Можна іноземцям та студентам, можна з дітьми.
Будинок типу "Польський люкс" (1937-1939 рр.). Ліфт відсутній. У санвузлі підлога з підігрівом.
Квартира розташована в центрі Подолу, поруч з усією необхідною інфраструктурою. Станція метро "Тараса Шевченка" знаходиться за 5 хвилин пішки.
Квартира має високі стелі (три метри) та паркетну підлогу. Вітальня має засклений балкон. Спальня виходить вікнами у тиху вулицю. В квартирі є сейф, вбудована шафа для господарських приладів. Підлога з підігрівом у санвузлі. Електрична батарея у спальні.