Квартира з просторою кухнею з виходом на балкон, спальнею з двоспальним ліжком, гардеробною та сумісним санвузлом з ванною.
Квартира має автономність при блекауті, підключене резервне живлення, працює ліфт та інтернет.
Квартира повністю мебльована та має всю необхідну побутову техніку, кондиціонер та інтернет.
Оренда квартири передбачає перший місяць+заставу+комісію. Квартира розрахована на пару або одну людину.
Квартира розташована на закритій території з охороною, консьєрж-сервісом та відеоспостереженням 24/7. Територія будинку доглянута, є безкоштовна парковка для автомобілів. У темний час доби територія освітлюється.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою та відмінною транспортною розвязкою. Поблизу знаходяться Площа Толбухіна, Варненська, Інтосана, Люстдорфська Дорога, ЖК Омега, Альтаїр, Сіті центр, Краснова, парк Горького. Також неподалік розташовані ЖК Альтаїр, Одіссей, Дмитрієвський, Омега, Континент, Новий Люстдорф, Віа Рома, Простір на Донського, Вузівський Горизонт.
Квартира приємна та доглянута.