Здам 1 к. кв. Салтівка вул. Амосова 15, 625 микрорайон 9-й поверх, газ. Квартира тепла, є все необхідне для проживання. Чудова інфраструктура- ринок, АТБ, Посад , Агромол, Класс Транспортна розвязка- до метро Барабашова троллейбуси, маршрутки. Салтівське шосе, 602 микрорайон, медкомплекс, круг транспорта. Орендна плата за місяць 4000 грн. + комунальні платежі. На заселенні оплачується перший місяць оренди + страховий платіж у сумі місячної оренди. Комісія агенції 50% від суми місячної оренди (разовий платіж).

Амосова вул. (Корчагінців), 15

Сдам двухкомнатную квартиру на Салтовке. Расположена на 4 этаже, не торцевая. С раздельными комнатами и санузлом. Укомплектована всей необходимой мебелью и техникой. Свободна! ПОрчу є взагалі все, що треба - школи, садочки, медзаклади, аптеки, ринок, низка супермаркетів, магазинів, зупинка транспорту, кавярні та інше Двокімнатна квартира. Кімнати окремі. Санвузол також окремо від ванної кімнати.

Амосова вул. (Корчагінців), 25

Квартира здається на довгостроковій основі.

Здам 1-кімнатну квартиру, вул. Амосова, Салтівка, Харків

Квартира в хорошем жилом состоянии. Есть вся мебель и техника (холодильник, бойлер, стиральная машинка, телевизор). Раздельный санузел. Застекленный балкон. Счетчики на воду. Интернет. Два лифта (пассажирский и грузовой). Рядом остановка транспорта, супермаркеты. До м.Масельского и м.Барабашово 10-15 мин на автобусе. 5500грн + коммунальные и интернет.

Амосова вул. (Корчагінців), 34
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має роздільне планування з трьома окремими кімнатами. У кухні та санвузлі зроблено новий якісний ремонт. Квартира у житловому стані. Є балкон та лоджія. Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною технікою, включаючи холодильник, плиту, пральну машину. У кожній кімнаті є спальні місця. На кухні є меблі. При заселенні обовязково підписується договір оренди в двох примірниках. Оплата здійснюється при підписанні договору: за перший місяць проживання, заставна сума в такому ж розмірі та оплата послуг агентства, яка становить 50%% від місячної вартості оренди квартири. Орендар також оплачує всі комунальні платежі по квартирі, включаючи опалення в опалювальний сезон. Квартира розташована у чешці. Будинок має доглянутий двір та чистий підїзд. Квартира має гарне розташування з розвиненою інфраструктурою. Зупинка громадського транспорту знаходиться біля будинку. Квартира дуже світла, тепла та затишна. З вікон відкривається чудовий вид.

SM S4 Здам 3 кімнатну квартиру Салтівка вул. Амосова 626 м/р

Квартира має роздільне планування та косметичний ремонт. Квартира укомплектована вбудованою кухнею, шафами, двоспальним ліжком, диваном, посудомийною машиною, кавоваркою, пральною машиною та холодильником. Можна з дітьми. У вартість оренди включені всі комунальні платежі. Прописана одна людина. Квартира розташована в чудовому місці поблизу супермаркетів "Клас", "Посад", "АТБ", відділення "Нової пошти".

Сдам 2 кв Салт. Шоссе Класс 602мр. 6000+сч.  без оплаты за отопл

Квартира охайна. У квартирі є все необхідне для проживання. Квартира розташована у безпечному та спокійному районі Харкова. Поруч зупинка громадського транспорту, супермаркет, кафе та інші обєкти інфраструктури.

Довгострокова оренда 3к Квартира Амосова вулиця

Шукай квартиру по локації