Сдам длительно,без выселения на лето, 2-х комнатную квартиру . Возле "Снежной королевы".Большая ,просторная,все необходимое для жизни есть .2 балкона. 4 спальных места:диван-кровать ,и диван. Отопление есть(котельная рядом с домом).Тарифы за комуналку стандартные: 4,32 грн. за свет. 65,74 грн. за воду. 300 за интернет(глобал сити). 20-28 грн.за м2 Отопление . 9.08 грн.эксплутационные(квартплата). Цена--12000 в мес., 11этаж.Есть укрытие в "Снежной Королеве" и в доме. Отопление есть!(От котельной рядом с домом ,в котельной есть генератор --котельная работает даже при выключении света).В квартире тепло!

власник
генератор
Віталія Шума вул. (Карла Маркса), 2б

Квартира має планування кухня-студія. Ремонт виконано за євростандартом. Автономність при блекауті: Працює інтернет. Квартира укомплектована меблями. Побутова техніка включає: холодильник, пральну машину, варильну панель, праску, електрочайник, сушильну машину, фен, мікрохвильову піч, духову шафу. Дозволено проживання з невеликим собакою (до 25 кг). Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. Квартира знаходиться за 5 хвилин від моря. Квартира має кондиціонер та швидкісний інтернет. З вікон відкривається чудовий вид на море. Передбачено 4 спальних місця.

власник
Гарна квартира для відпочинку!

Сдам 1к. квартиру с євроремонтом в Черноморске. посуточно. 🏖 Центр🐬5 минут до моря 🌜3 спальных места. В квартире есть все для комфортного проживания и отдыха. Бронируем посуточно по предварительной записи. 👉 Звоните:050-050-07-67.

власник
None 750.0 UAH

Квартира має багаторівневе планування. Стан ремонту не вказано. Інформація про меблі та техніку відсутня. Здається житло біля моря. Доступно багато номерів. За деталями звертайтеся за телефоном або Viber. Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. Розташована біля моря. Особливості квартири не вказано.

власник
Сдам жилье около моря
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має ідеально продумане планування: дві спальні з двоспальними ліжками, простора кухня-вітальня з зоною відпочинку та обідньою зоною, велика утеплена лоджія, вбиральня, два санвузли та містка шафа у передпокої. Квартира має сучасний якісний косметичний ремонт. У будинку завжди є світло. Будинок із силікатної цегли - дуже теплий. Квартира додатково утеплена з зовні. Є газ, центральний водопровід, центральна каналізація, вивіз відходів. Встановлені лічильники. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою для життя з комфортом. Є двоспальні ліжка, меблі на кухні, містка шафа у передпокої, посудомийна машина, електрочайник, холодильник, варильна панель, праска, мікрохвильова піч, духова шафа, плита, пилосос, пральна машина, телевізор. Здам свою квартиру на тривалий термін. Без тварин. Підходить для сімї з дітьми. Будинок із силікатної цегли - дуже теплий. У будинку є ліфт. Біля будинку безкоштовна парковка. Також поряд є платна парковка, що охороняється. Квартира має ідеальну локацію із найзручніших районів міста. Відмінна транспортна розвязка і вся необхідна інфраструктура поряд: супермаркети, магазини, школи, банки, лікарні та навіть кінотеатр — у кроковій доступності. Квартира дуже комфортна та затишна. Має велику утеплену лоджію, два санвузли, кондиціонер, панорамні вікна. Є господарське приміщення, комора та гардероб.

власник
Здам свою Квартиру на тривалий термін  у Чудовому місті Чорноморськ

Простора та світла квартира з зручним плануванням. Має 2 окремі кімнати, кухню-студію, 2 гардеробні та 2 балкони. Ремонт - євроремонт. Опалення: міське + встановлений котел (економно та зручно). Система опалення: Комбіноване. Комунікації: Центральний водопровід, Електрика, Центральна каналізація, Вивіз відходів, Асфальтована дорога. Автономність при блекауті: Працює інтернет. Квартира повністю укомплектована меблями. Побутова техніка: Плита, Варильна панель, Духова шафа, Мікрохвильова піч, Холодильник, Пральна машина, Пилосос. Мультимедіа: Wi-Fi, Швидкісний інтернет, Телевізор, Кабельне, цифрове ТБ. Тільки для сімейних. Домашні улюбленці: Ні. Відеоогояд відправлю в особисті повідомлення. Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. Комфорт: Кондиціонер, Підігрів підлоги, Душова кабіна, Меблі на кухні, Гардероб, Балкон, лоджія, Гостьовий паркінг, Ліфт, Грузовий ліфт. Поруч зупинки громадського транспорту. Квартира має 2 гардеробні та 2 балкони. Також є підігрів підлоги, душова кабіна, меблі на кухні, кондиціонер.

власник
Квартира Чорноморськ довгостроково

Квартира має роздільне планування та косметичний ремонт. Санвузол роздільний. Система опалення централізована. Автономність при блекауті забезпечується роботою опалення та інтернету. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ та центральний водопровід. Квартира мебльована та оснащена побутовою технікою, зокрема холодильником та пральною машиною. Також є меблі на кухні. Оренда можлива для іноземців, сімей та студентів, з дітьми. Домашні улюбленці не допускаються. Будинок житлового фонду 2001-2010-х років. Наявне паркувальне місце та ліфт. Забезпечено відеоспостереження. Квартира оснащена кондиціонером та ванною. Доступний швидкісний інтернет та Wi-Fi.

власник
Сдам Квартиру Черноморск 2-х комнатную

Шукай квартиру по локації