Ремонт: Євроремонт. Квартира з меблями. Система опалення: Індивідуальне газове. Комунікації: Газ. Автономність при блекауті: Працює інтернет. Меблювання: З меблями. Побутова техніка: Холодильник. Мультимедіа: Телевізор. Час перебування з 10.00-20.00. Здається по суботах і неділях. Домашні улюбленці: Так, великий песик 🐶. Можна з дітьми. Сдам беседку в частном секторе для отдыха на частной территории. Все для вашего удобства, тихая домашняя атмосфера. Вместительность до 10 человек. Есть мангал, дрова, бассейн, шезлонги, беседка, кальян. По желанию за отдельную плату шашлык. Санвузол: У дворі. Комфорт: Душова кабіна.

власник
Сдам беседку с басейном для отдыха в частном секторе

Будинок має 3 кімнати та 5 спальних місць для відпочинку. Стан ремонту не вказано. Інформація про меблі та техніку відсутня. Деталі для уточнення умов при спілкуванні. Приватний літній будинок. Призначений для сезонного відпочинку та туризму.

власник
Арена/отдих/туризм

Будинок має 2 кімнати та знаходиться в житловому стані. Розглядався варіант викупу будинку в розтермінування. До будинку підведено електрику, є вода зі свердловини. Опалення пічне, твердопаливне. Автономність при блекауті забезпечується роботою опалення. Будинок мебльований, є холодильник. Оплата включає перший місяць оренди, заставу та комісію агентства нерухомості. Передбачено підписання договору оренди. Розглядається варіант викупу будинку в розтермінування. Будинок розташований на 46 сотках землі, має господарські будівлі, огорожу, сад та город. Є підсобні приміщення, цоколь та підвал. До будинку веде асфальтована дорога. Санвузол розташований у дворі. Дозволено утримання домашніх улюбленців: котиків, середніх та маленьких песиків (до 25 кг), а також інших тваринок.

Оренда з можливим викупом 2к будинку с. Широке (поруч м. Верхівцеве)

Пропоную зняти будинок в селі Мішурін Ріг. Загальна площа 104 кв.м., 4 кімнати, окремі кімнати, м.п вікна, ділянка 5 соток. Поруч магазини, ліс, річка. Задається на тривалий термін.

Дігтяренко

Здам в оренду будинок в селі Одарівка, Криничанський р-н. Загальна площа будинку 70, 8 кв.м., житлова площа 56 кв.м., кухня 5,7 кв.м., 4 кімнати, з/б перекриття, стан без ремонту. Є господарські будівлі, город 25 соток. Є магазини, дитячий садок.

Верхняя, 34

Будинок давно пустує, але він міцний і теплий. Ціна смішна (500 грн), тому що берете як є. Потрібна ваша пара рук, щоб здути пил, провітрити і швидко навести лоск. Ідеально для тих, хто на будівництві/роботі. Не підійде тим, кому потрібен євроремонт і пахучі трояндові простирадла. Світло та вода за лічильниками. Без меблів. Оренда на тривалий термін. Оплата: 500 грн/міс + лічильники за світ і воду. Застава: Немає, просто заплатив 500 + світло/вода і живеш. Ціна 500 грн + лічильники НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ мінімум 1 рік з моменту заїзду. Навіть якщо ви заміните вікна та поклеїте шпалери — це ваш бонус до мене, а не привід піднімати оренду. Я НЕ ВИГАНЮ вас після того, як ви вкладете руки та гроші. Навіть якщо через пів року приїде дядько з грошима і запропонує більше — відмовлю. Мені потрібен постійний мешканець-господар, а не сезонні стрибуни. Закріпимо договором (проста розписка або типовий договір оренди). Там пропишемо: фікс ціни на рік, право робити косметичний ремонт без узгодження, і що ви маєте переважне право продовження. Все, що ви купите для будинку (сантехніка, ручки, розетки) — забираєте з собою при виїзді, або я компенсую 50%% чека. Я не краду чужої праці. Можна з домашніми улюбленцями. Власний двір. Знаходиться в Новониколаевке за Камянським, орієнтир Маркетопт, залізнична станція Верхньодніпровськ, до міста 15 хв. Тихий район. Є ознаки мародерства, умільці вкрали лист з печі.

власник
Домик за 500грн в  Новониколаевка,Днепр.обл