Будинок чотирирівневий з ліфтом. На першому та третьому поверхах є автономні кухні. На другому поверсі 3 кімнати, виконані в різних стилях та кольоровій гамі, з виходом на відкриту терасу. На третьому поверсі також 3 кімнати з відкритою терасою. В будинку є басейн з підсвіткою та підігрівом, фінська сауна, великий ігровий зал з тенісом, кімната для відпочинку та окремий санвузол в цокольному поверсі. Перший поверх включає прихожу, велику вітальню, простору їдальню, гардеробну та санвузол. Будинок мебльований та оснащений різною практичною побутовою технікою.
В будинку є інтернет «WI-FI», кабельне ТБ, домофон. Також є сейф. Інформація про опалення, водопостачання та лічильники не надана.
Будинок мебльований та оснащений різною практичною, корисною побутовою технікою, включаючи посуд, постіль та інші дрібниці для зручності.
Оренда будинку біля моря. Закрита, охоронювана територія. Можлива довгострокова оренда. Умови оплати та необхідність застави не вказані.
Будинок розташований на закритій, охоронюваній території комплексу Совиньон-2. Ділянка 10 соток з камяним парканом. Є 2-рівневий гараж на дві машини. На задньому дворі розташований великий відкритий басейн з протитечією, альпійська гірка та різноманітні рослини, зелений газон/лужайка. В цокольному поверсі будинку є басейн з підсвіткою та підігрівом, фінська сауна, великий ігровий зал з тенісом, кімната для відпочинку та окремий санвузол. На другому рівні гаража є приміщення для обслуговуючого персоналу.
Будинок розташований біля моря. Поруч є парк. Інформація про школи, дитсадки, супермаркети та зупинки громадського транспорту не надана.
Будинок чотирирівневий з ліфтом. Наявність басейну з підсвіткою та підігрівом, фінської сауни, великого ігрового залу з тенісом. Наявність відкритих терас на другому та третьому поверхах. Наявність сейфа.