Здам в довготривалу оренду окремий будинок 150м2 на огородженій ділянці 21сот. Будинок газифікований, альтернативним джерелом опалення є груба з плитою і лежанкою. На першому поверсі котельня, з газовим котлом, бойлером. Кухня, просторий с/в. Спальня, невеличка бібліотека. Зручні деревʼяні сходи на другий поверх, на якому облаштовано все для дітей. 2 кімнати з вмісткими шафами, одно пальне ліжко, та 2-ярусне ліжко. дитячий великий с/в. Тепла підлога в коридорі та с/в. Ділянка по периметру огороджена забором. Є господарський двір з сараєм, гараж. Асфальтований підʼїзд до будинку. Можна з тваринами, але тими, які живуть у дворі. Також залишається добра собака середнього розміру в подвір’ї. Є відео-огляд, пишіть в телеграм або вайбер на вказаний номер.

Заозерна

Оренда будинку з резервним енергоживленням (світло 24/7) Хотянівка, Новосілки Вишгородський район Без комісії для орендаря. Котеджне містечно "Гавань". Площа будинку 102/60/20 кв.м, площа ділянки 6 соток, кухня-вітальня, 3 спальні, 2 санвузли з душем. Будинок облаштований альтернативним живленням - сонячними панелями на даху, новими меблями, новою побутовою технікою, підігрівом підлоги, сучасним дровʼяним каміном, дровяною банею. Територія огороджена парканом, 2 парковки для авто. До Києва 20 хвилин на авто. Поряд річка, пляж, дитячий майданчик, риболовля, FORA, SOBI CLUB, кінний клуб, Київське море. Вартість оренди будинку - 1300/міс. + комунальні витрати. Вишгород, Оболонський район, Оболонский. Аренда 1-этажного жилого дома Хотяновка, Новоселки, Вышгодском районе, с альтернативным питанием - солнечные панели на крыше. Без комиссии для арендатора.

Озерна

Комплекс включає основний будинок, гостьовий будинок, баню, басейн і футбольне поле, терасу, підсобне приміщення, спортзал, котельню, баню з піччю, альтанку, паркінг. Основний будинок складається з двох зон і має гардеробні, столову зону, кухню вітальню, закриту терасу з каміном та панорамними вікнами, 3 спальні, кімнату вільного призначення, укриття, декілька санвузлів під кожну зону. Гостьовий будинок має свою кухню вітальню, санвузол, спальні кімнати, спортзал, підсобне приміщення та котельню. Квартира з меблями. Можлива оренда всього комплексу або частково будинку. Умови обговорюються індивідуально. Персонал, а саме майстер та охорона, включені у вартість. Умови проживання і склад проживаючих погоджуються окремо. Домашні улюбленці: так, маленький песик (до 10 кг). Закрита територія під охороною з відеоспостереженням. Закрита територія, тиша, охорона, відео нагляд, багато дерев та зелені, наявність озера, приватність. Площа території 35 соток. Від с. Новосілки Вишгородського району до Вишгорода - 8 хвилин, до столиці - 20 хвилин по новій дорозі через новий міст. Побудований новий міст, який забезпечує швидкий доступ по Столиці. Ремонт виконано за авторським проектом. Наявність відеоогляду та більше фото. Автономність при блекауті: працює опалення та інтернет.

Оренда будинку в закритому комплексі с. Новосілки Вишгородського р-н

Оренда будинку з пічкою, газовою плитою с. Новосілки (Вишгородського р-ну) Кооператив Кедр 6, вул. Лісова Піша доступність до маршрутки (від м. Героїв Дніпра 30 хв) Територія 6 сот, паркан, автоматичні ворота Генератор - вода, світло, інет Мангальна зона В будинку 1й пов (3 невеликі кімнати) опалюється пічкою Є 2й поверх - опалюється кондиціонером (2 кімнати) Санвузол в будинку, є гаряча вода Основна кухня - поруч в приміщенні На кухні газовий балон і плита; духовка електрична, тепла підлога, пралка Є камін, скважина, яма (набирається довго) Можно з тваринами В селі є школа, магазини 16000 грн без комісії для орендаря

Лісова, 190
Задайте ціну будинку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Без Комисии! Аренда шикарного загородного дома в элитном закрытом комплексе «Боровик». Находится комплекс в Киевской области, Вышгородском районе, с/с Новоселковский в СТ Боровик Ул. Сосновая 29 в 15 ти километрах от Киева. Между Десной и Киевским морем: - шикарный дом с большой терасой и своим зелёным двором с беседкой - отличная планировка , красивый холл - 3 отдельных спальни на 2 этаже, гостиная , кухня - студия , с/у, хоз. блок - качественный ремонт - полная комплектация кухонной и бытовой техникой - закрытая охраняемая территория - шикарный лес - на территории есть ресторан , детская и спортивная площадка - не далеко Загородный клуб Sobi Club Все что нужно для уютной современной жизни ! Ключи на руках. Просмотр в любое время. Ждем !

Садова вул., 3

Будинок має косметичний ремонт. Будинок обладнаний індивідуальною газовою системою опалення з новими радіаторами. Є централізоване водопостачання та септик для каналізації. Будинок здається з меблями та побутовою технікою, включаючи пральну машину, духовку, плиту, телевізор, кондиціонер, Wi-Fi. Будинок цегляний, має гараж, погріб та господарську будівлю, яку можна використовувати для зберігання інвентарю або як майстерню. Ділянка становить 3,41 сотки. Будинок розташований у тихому, затишному районі з розвиненою інфраструктурою. Поблизу знаходяться ТЦ Магелан, магазини, супермаркети, школи, дитячі садки, ліс, парк, стадіон. До метро Теремки можна дійти пішки за 15 хвилин.

Метро Теремки. Будинок 180 кв.м. БЕЗ КОМІСІЇ

Пропонується в оренду затишний будинок в Новосілках (Вишгородському районі) Чудовий будинок в закритому котеджному містечку. Територія доступна тільки для жителів і охороняється, що гарантує вам спокій і безпеку. Інтер’єр будинку: - 4 великі спальні для комфортного відпочинку - 2 санвузли – для зручності кожного члена родини - Кухня-студія – ідеальне місце для зустрічей з родиною та друзями - Сауна всередині будинку – для повного релаксу - Камін на дровах – зігріє навіть найхолодніші зимові вечори. Взимку можна опалюватися лише ним! Основні характеристики: - Територія: 12 соток, оснащена відеоспостереженням і сигналізацією. - Екологічність та автономія: сонячні панелі, автономна міні-електростанція, свердловина з системою фільтрації води – питна вода у кожному крану! - Комфорт та зручність: світло, вода та інтернет завжди під рукою. Відпочинок і розваги на території: - Закритий пляж котеджного містечка з дитячим, волейбольним та футбольним майданчиками в 2 хвилинах ходьби! - Сучасний басейн з павільйоном, що дозволяє насолоджуватись теплою водою навіть у прохолодну погоду – сезон триває цілий рік! - Дитячий майданчик, зона барбекю, хозблок – ідеальні зони для відпочинку, приготування смачних страв та зберігання речей. Приїжджайте на перегляд та переконайтесь самі, що цей будинок – ваша мрія! A 2 1 8 5 2

Лісова вул.

Будинок вашої мрії, перша здача, будувався для себе з якісних матеріалів, дуже теплий і затишний для комфортного життя. Будинок розташований з відмінною інфраструктурою і транспортною розвязкою, поруч є озеро-пішої доступності, до м.Теремки 25 хвилин пішки, ТРЦ Магелан, так само поруч магазини і кафе 1 поверх: 2 спальні, велика вітальня і кухня, є санвузол, так само є всі необхідні меблі та побутова техніка, є кондиціонер Цокольний поверх призначений для відпочинку, санвузол, пральна машинка і господарська кімната, так само є підвальне приміщення, можна використовувати як бомбосховище 2 Будиночок із чудовою лазнею і гаражем У дворі є зона для барбекю У цей будинок завжди хочеться повертатися Перегляди за домовленістю

Київська вул.

Будинок має два поверхи та капітальний бетонний підвал на весь периметр. На першому поверсі розташовані 3 роздільні кімнати, вітальня 24 кв.м., спальня 17 кв.м., кімната 12 кв.м., сауна, простора кухня 18 кв.м., прихожа 17 кв.м, ванна, душ та туалет. Другий поверх складається з трьох спалень по 17 кв.м., великої гостьової зали 45 кв.м., гардеробної, душу та двох окремих санвузлів. Підвал має висоту стелі 2.80 м., два входи/виходи, гараж 32 кв.м. на 2 машини, дві кімнати 27 кв.м. та 21 кв.м. Площа для складів становить 80 кв.м. У будинку зроблено косметичний ремонт. Система опалення забезпечена газовим/твердопаливним котлами, безперебійник та акумулятор підтримують роботу насосу при відключеннях. Подача води здійснюється з свердловини глибиною 60 м. Проведений швидкісний інтернет, оптоволокно. Будинок повністю мебльований та обладнаний необхідною побутовою технікою, включаючи бойлер 100 л., пральну машину, плиту газ/електро, мікрохвильову піч та морозильну камеру. Є 8 спальних місць. Довгострокова оренда від 9 місяців. Ціна залежить від терміну та складу сімї. Базова орендна плата становить 37000 грн. Орендна плата включає комунальні послуги (газ, світло, інтернет) та заставну суму. Комісія відсутня. Двоповерховий просторий будинок з високими стелями 2.90 м. Прибудинкова територія становить 15 соток, є гарний сад з плодовими деревами, розведення води по саду, невеличке озеро, місце для басейну, грядок, вольєра, веранда для відпочинку з друзями та мангал. Перед будинком можна поставити три машини. Асфальтове покриття прямо до будинку. Сусіди – приємні, спокійні, доброзичливі, живуть цілий рік. Будинок розташований у прекрасному місці для життя з родиною, в оточенні природи. Поблизу є ліс з сосновими деревами, дитячими й спортивними майданчиками, річка Десна, три красиві озера, пляжі, рибалка та свіже повітря. У центрі села є поштомат нової пошти, укр.пошта, три магазини, школа гімназія, мед.пункт, стоматологія, кожного тижня ярмарки, домашні продукти, фрукти та ягоди. По трасі з Києва розташовані Фора та вантажне відділення Нової пошти. У селі покладений асфальт, освітлені вулиці та фонтани в центрі. Зручне сполучення до столиці Києва авто 15-20 хвилин до Г.Дніпра. Будинок має вхідні металеві двері, на вікнах першого та другого поверху встановлені енергоефективні вікна Rehau. Є підсобні приміщення, кондиціонер, цоколь, підвал, ванна, огорожа, гараж, сад, сауна, баня, душова кабіна та тераса.

власник
Аренда дом 240м. 7кімнат, опалення газ, дрова до Г.Дніпра20хв.

Котедж з ергономічним плануванням після косметичного ремонту та професійного прибирання. Є всі міські комунікації: водопровід, газове автономне опалення. Котедж повністю мебльований та обладнаний усією необхідною побутовою технікою. Вартість оренди на опалювальний сезон. Сучасна котеджна забудова. Є підвал з підсобними приміщеннями та гаражем. Зручний асфальтований підїзд. У кроковій доступності розташовані ТРЦ Магелан, парк Феофанія, ліс та м. Теремки. Котедж має камінний зал, 3 спальні, 3 санвузли, особисту сауну. Приємний бонус - ділянка з газоном 10 соток.

Довгострокова оренда 5к Дім Либідська вулиця

Шукай будинок по локації