аренда современного дома на святошино святошино (новобеличи, метро академгородок), 3-х этажный дом в закрытом, охраняемом поселке. общая площадь 240 кв.м. 5 минут пешком к гипермаркетам «лавина», «ашан», «эпицентр». рядом заповедный беличанский лес. в доме 3 спальни, 2 гостиные, 3 санузла. индивидуальное отопление. собственная скважина с системой водоочистки. вся бытовая техника, камин. флигель с сауной и комнатой отдыха. автоматические откатные ворота.
БУДИНОК З АВТОРСЬКИМ ДИЗАЙНОМ ІНТЕР'ЄРУ Дизайн передбачає, перш за все, комфорт і зручність майбутніх мешканців. Будинок корисною площею 180 м2. Будівля побудована з найкращих матеріалів. Кімнати в будинку сонячні, завдяки встановленню дуже великих алюмінієвих 3-х камерних склопакетів. На першому поверсі будівлі встановлено скляний фасад. Спальні мають тераси. Вхідні протизламні двері. Система відеоспостереження і охорони будинку. На даху встановлена фотоелементи система потужністю 10кВт, якої достатньо для опалення всього будинку. Будинок знаходиться в тихому і спокійному місці незважаючи на близькість до центру. планування будинка перший поверх: * велика (73 м2) вітальня з обідньою зоною та кухнею * комора * кабінет/гостьова кімната * санвузли * Передпокій * Вбиральня, гардеробна * Підсобне приміщення з котельнею * Гараж із секційними в'їзними воротами з приводами * технічне приміщення * відкрита тераса Горище: * Величезна спальня із склінням (38, 4 м2) * Ванна кімната з ванною, душем з туалетом * гардероб * кімната прання * Зал * дві тераси
Сдам 3-х этажный дом бизнес-класса общей площадью 240 кв. метров с камином, баней и бассейном. Дом расположен в 3 км от Киева, в районе ЖК "Коттеджный городок Петропавловский". В доме 7 комнат, просторная кухня, гостиная с камином, 2 санузла ( один с душевой кабиной, второй с ванной ), 5 спален, гараж, подвал. В комнатах деревянная мебель сделанная по индивидуальному заказу. Коммуникации: подача воды скважина, канализация - септик, отопление и подогрев воды газовый котел, есть резервный генератор, проводной интернет, спутниковое телевидение. На участке: парковка на две машины, открытый бассейн с подогревом, сауна, есть вольер для собаки, во дворе фруктовые деревья. Возможно проживание с воспитанными домашними питомцами. Заселение возможно с 1 февраля. Ваши дополнительные затраты - оплата за коммунальные услуги, залоговая сумма в размере 1000$ + единоразовая комиссия.
Здам 3-х поверховий будинок загальною площею 200 м2, в спокійному і тихому місці в 10 км. від станції метро "Теремки". Земельня ділянка 7 соток, асфальтовна дорога, ролетна автоматична брама у двір та в гараж. Ландшафтний дизайн: газонна трава з фруктовими та хвойними деревами, альтанка, дитяча гойдалка. Система комунікацій в будинку: вода - свердловина з системою очищення "Culligan", каналізація - септик, опалення та підігрів води - двуконтурний газовий котел "Viessmann", тепла підлога, Італійський пелетний камін, стабілізатор напруги на 10 кВт. Планування та комфорт: ПЕРШИЙ ПОВЕРХ - вітальня з каміном+кухня-студія (55 м2) з обіднім столом на 6 персон та парною стійкою на 5 персон, посудомийною машиною "Bosch", духовою шафою, варильна газова панель та витяжка "Zanussi", двокамерний холодильник "Stinol", плазмовий телевізор "Panasonic" 55 дюймів, Інверторний кондиціонер (охолодження/обігрів), сауна із душовою кабіною, окремий туалет, пральна з пральною машиною "Indesit" та душовим піддоном, усі вікна з москітною сіткою, на вікнах - ролетні та римські штори; ДРУГИЙ ПОВЕРХ - спальня з двоспальним ліжком, санвузол з ванною, біде, унітаз та тепла підлога, кабінет із меблями, дитяча кімната з дворівневим ліжком (або, як друга спальня), балконні двері з виходом на терасу; ТРЕТІЙ ПОВЕРХ ( Мансарда ) - спальня з двоспальним ліжком, кондиціонером "Mitsubishi" та з мансардним вікном + окрема Ігрова кімната з мансардним вікном. Поруч з будинком є продуктові магазини, відділення пошти, зупинка транспорта. Дотаткові витрати - сплата за комунальні послуги, застава в розмірі 35 тис. грн. + комісія.
Здається в оренду чудовий 3-х поверховий будинок. Будинок знаходиться на території 40 соток землі. У будинку є все, що потрібно для комфортного життя. Будинок повністю автономний. Генератор є. Свердловина. Септик. Більярдна. Камін Лазня. 3- спальні 2- кабінету Простора вітальня Також розглядаємо здачу будинку по офіс. Петропавлівська Борщагівка 3 1 5 9 1 7 3 3 5 2 9 4
Святошинский р-н, Борщаговка. Международная,21.(возле Обойного рынка).Квартира в частном доме. 2/3. 30/15/11 Евроремонт, вся мебель, 2 спальная кровать, раздвигается на 2 отдельные, стиралка, микроволновка, дущ. кабина. интернет.. СВОЕ ОТОПЛЕНИЕ,Дешевые коммунальные платежи Есть ДРОВЯНОЙ КОТЕЛ, СВОЯ СКВАЖИНА, ДИЗЕЛЬНЫЙ ГЕНЕРАТОР
Сдам полдома одному или семейной паре без детей и животных. Отдельный вход. Отличная транспортная развязка: конечная скоростного трамвая #1, конечная автобуса #23, конечная маршруток 188, 411, 421. В пешей доступности Макдональдс, супермаркеты: Леруа Мерлен, Новус, Сильпо, АТБ. Рядом продуктовый рынок. Электроэнергия и вода по щетчикам.
Сдам в аренду дом. Буча Для тех кто любит тишину. Дом находится рядом с лесом, к центру 10 мин. Молодой фруктовый сад 15 соток, открытая беседка для отдыха, Современный 2 этажный кирпичный дом 260 м с большой залой 46 м , двумя спальнями. Столовой 45 м с выходом в сад. Кухня в украинском стиле, большой гардероб для всех членов семьи. К вашим услугам две ванные (голубая и бирюзовая) со всеми удобствами, стиральная машина. На улицу 2 выхода - центральный и в сад.
Здається 3-к. будинок з терасою та власним подвір'ям за вул. Ярова (р-н Святошинський) Код квартири: # 1 6 0 3 1 4 4 9
Сдается отличный двухэтажный дом с камином, сауной, бассейном, баскетбольным кольцом, футбольным полем , wi fi , дубовая отделка, .площадка для отдыха, шикарное озеленение, рядом лес и речка Номер оголошення на сайті компанії: RH-133-753-DR.
Якщо Ви мрієте жити у сучасному, технологічному, економічному та затишному, приватному будинку під Києвом, за 5 км. від метро, отримуючи задоволення від тиші, лісового повітря, доглянутого дворика з ландшафтним дизайном, літньої тераси, трав'яного газону, чистої води зі свердловини, свого паркування, барбекю, сауни та інших благ, то це ваш варіант! Будинок повністю оснащений якісними меблями та сучасною побутовою технікою, обладнаний автономним електрообігрівом, сауною, електрокаміном, теплими підлогами, кондиціюванням, вентиляцією, цифровим телебаченням, швидкісним інтернетом та Wi-Fi, сигналізацією, відеоспостереженням, домофоном та просторою терасою з садовими меблями та зоною барбекю, релакс-зоною з гамаком під тінистими деревами, автоматичним та краплинним поливом. Родзинкою будинку є його екологічність, енергоефективність та технологічність за рахунок використання сучасних технологій та найтепліших матеріалів, а також унікальна функціональність, яка дозволяє контролювати та керувати через смартфон такими системами, як роздільне опалення всіх приміщень, кондиціювання, вентиляція, інфрачервона сауна та навіть пральна.За рахунок обробки спальних кімнат дерев'яним брусом створений особливо комфортний та корисний для здоров'я мікроклімат! А функціональність кожної продуманої деталі будинку та комфорт порадує навіть найвишуканіших споживачів! В'їзд у двір організований автоматичними воротами на пульті. На парковці для 2х автомобілів є розетки та кран з водою для обслуговування авто та території. Будинок забезпечується чистою водою із свердловини з додатковою фільтрацією. Будинок розташований у новому елітному та тихому приватному кварталі поряд із доглянутим лісом і всього за 5 хвилин від метро!Загальна площа будинку складає 100 м.кв., у тому числі: кухня-студія - 22 м.кв., передпокій - 7 м.кв, з/в 1 пов. - 3 м.кв., пральна/котельна - 6 м.кв., комора - 4м.кв, тераса - 16 м.кв, ванна 2пов. - 4м.кв., коридор/гардеробна 2пов. - 7 м.кв. спальна кімната - 13м.кв, дит
Оренда будинку в Вишгородському районі, с. Хотянівка. Будинок гостьового типу 120кв.м має газове опалення та потужній генератор на 15 кВт. Розташований одній території з господарським будинком (власники проживають рідко). Територія під цілодобовою охороною. В будинку є велика кухня-вітальня, спальня з ліжком, два сан вузли, зона барбекю. Розташований в мальовничому місці серед соснового лісу. Зручна транспортна розвязка без напруженого трафіку в сторону Києва в будьякий час. До метро Героїв дніпра 20хв на авто Можна з маленькими тваринами.
Предлагается в аренду дом (200 кв. м) , территория 15соток Петропавловская Борщаговка . Планировка: 1 этаж: кухня-гостиная, гостевая комната с камином, с/у, стиральная комната, котельная. 2 этаж: 2 раздельные комнаты, гардеробная, с/у. В доме есть трансформатор, генератор, газовый двухконтурный котел, обогрев полов 1 этажа. Котел при выключении электричества работает в двух схемах. -3 Генераторы 2;5;25кВт -Интернет: оптоволокно, Starlink -Своя скважина, система фильтрации воды. -Вода две скважины, глубина 90 и 115 метров. Канализация 2 комбинированная: городская, локальная 8 кубов. -Место для машины, все места охраняются 24/7 1 5 7 5 0
Риэлторам не беспокоить! Сдам отдельную однокомнатную квартиру в частном доме. Святошинский район, переулок Якова Качуры, дом 1. Отдельный вход, Своя комната и Своя кухня. Развязка транспорта удобная, 5 мин. ходьбы. Отопление свое автономное, тепло всегда. Вода и свет как у всех зависит от ДТЕК. Стиральная машина и ванная комната общая, в отдельном теплом помещении рядом. Из недостатков только туалет на улице. Я владелец, никаких комиссий и тд. В цену оренды входит коммуналка. Условия оренды: оплата за 1 мес. вперед 5000 эта сумма включает коммуналку. с 10.01 у нас свободно, заезжайте.
Оренда приватного будинку в Києві. з гаражем, крите подвіря, дылянка 4, 5 сот.Двоповерховий будинок, 5 кімнат, повністю мебльований, вся побутова техніка в наявності. Гараж, альтанка з мангалом, літня кухня. Опалення газовим котлом, вода та каналізація міська, газова плита.Поруч ліс, парк, асфальтована вулиця.Довготривала оренда 28000 грн. +залогКомісія агенства 50%
Оренда дому в котеджному містечку. 32км до Києва. Закрита територія, охорона, чиста вода, озеро на території. 2 спальні, 2 wc, кабінет і вітальня. Гараж + паркомісця. Тихо, затишно, гарні сусіди. Поряд національний парк Залісся. Дитячі майданчики, гостьова парковка. МОЖНА ПЕРЕРОБИТИ ПІД ОФІС ДО 7 ЧЕЛ є місце для генератора, можна встановити свій. Газова колонка. 3 1 5 9 1 7 3 3 2 6 6 8
ДІМ ПІД ОФІС Новий двоповерховий будинок 250 м2 (2022) в стилі Хай-Тек на Петропавлівській Борщагівці, в престижному місці (центр). Ділянка 10 соток. У будинку повністю зроблено сучасний ремонт у стилі мінімалізм. Басейн преміум класу (повна комплектація) 9х4х1, 5 м., опалення басейну тепловим насосом (Іспанія). У будинку камін з чавунною топкою та скляними дверцятами. Заведено електрику 30 кВт, три фази. Опалення водяна тепла підлога (електричний котел Proterm 24 кВт). Бойлер 200 л. (3-х фазний). Будинок повністю два поверхи опалюється водяною теплою підлогою. Водопостачання свердловина. Каналізація центральна (міська). Фільтраційна установка для очищення та підготовки води у будинку. Стелі у будинку 3, 2 м. 3 санвузли. 3 спальні (21, 20, 16 м2). Кабінет 12 м2. Кухня 37 м2 з госп. приміщенням 8 м2. Зал 70 м2 заввишки стелі 4, 5 м. У всіх приміщеннях інвентарні кондиціонери C&H (5 шт.) з можливістю опалення взимку. Все освітлення в будинку LED. Відео спостереження по зовнішньому периметру та в будинку. Пультова сигналізація двору та будинку. Високошвидкісний інтернет та цифрове ТБ. Гараж на дві машини 56 м2 (7х8 м) з автоматичними воротами. Топкове та господарське приміщення 17 м2. Ландшафтний дизайн (дерева хвойні та плодові), газон. Автоматичний та крапельний полив двору. УМОВИ -під офіс оплата за 3 місяці + гарантійний платіж -Для життя оплата 1 місяць + гарантійний платіж
31, 59, 17, 30, 18 В оренду пропонується 3-поверховий будинок в Києво-Святошинському районі. 24 сотки, 330метрів, 3 поверхи Планування: 4 спальні, кухня-студія, 2 гардероби, кабінет, сауна, гараж, басейн, альтанка з барбекю, будиночок охоронця. Будинок повністю укомплектований для комфортного проживання. Є вся необхідна техніка, меблі та посуд.
Котеджне містечко закритого типу "Сонячний" (Київ) 5 км від м. Житомирська. Будинок 2 поверхи + цокольний поверх 413м2. Ділянка 8 соток. Міжкімнатні двері та частина меблів виконані на замовлення з натурального дерева, а також антикварні меблі. Сходи з мармуру і кованих елементів. Ланшафтний дизайн, квітники, доріжки, генератор 8-9 кВт, кімната для садового інвентарю, вулична альтанка із зоною барбекю, місце для зберігання дров. Встановлено охоронну сигналізацію та відео спостереження. Автополив, висаджені Магнолії та інші квітучі рослини. Басейн критий, розсувний. Ділянка огороджена парканом. Автоматичні ворота. Гараж прибудований до будинку на два автомобілі, додатково є навіс під один автомобіль. 1-й поверх: - камінний зал, кухня-студія, підігрів підлоги, з/в, кабінет зі збройною, вихід в гараж. 2-й поверх: - 3 спальні в кожній своя вбиральня з ванною, душем, з/в та біде, підігрів підлоги в з/в та вбиральні. Підлога другого поверху паркет. Цокольний поверх більярдна з баром та місцем для куріння сигар, пральна, котельня та з/в. Будинок підключений до централізованого водопроводу та міської каналізації.
В аренду предлагается шикарный дом в Бориспольском районе. 10 мин от метро Бориспольская. Очень большая придомовая территория 28 соток с бассейном. На территории имеется стеклянный гостевой домик. Планировка дома: -3 спальни -3 санузла -прачечная -гладильная комната -гардероб В доме выполнен дорогой, качественный ремонт. Есть абсолютно всё для вашего комфортного проживания.
Довгострокова оренда будинка з генератором, газове опалення. Будинок в Котеджному містечку Северинівка, Київська область. Будинок знаходиться в 23 км від Києва по Житомирській трасі. Є в наяновсті 2 будинки поруч. В містечку є спорткомплекс з басейном, цілодобова охорона, дитячий садок , ресторан, супермаркет. Шиномонтаж, мийка машин. Заправка 3 км. Ідеально підійде для сімї з дітками, є дві гарно обладнані дитячі кімнати. Також в містечку є дитячий садочок, спортивний комплекс з басейном, тенісні корти, магазин, ресторан. Будинок зроблений з екологічно чистих матеріалів, підключений до централізованих інженерних комунікацій: - загальна площа 330 м2; - генератор трифазний на 7 кВт; - 4 спальні ( 1 мастер - бедрум) + кухня - вітальня; - газ; - вода; - електрика; - каналізація; - генератор трифазний на 7 кВт; - також є Інтернет і пожежно-охоронна сигналізація; - є гараж на дві машини; - електричний та газовий котли. В будинку виконаний дизайнерський ремонт, в наявності всі меблі , укомплектований побутовою технікою Bosh. Підлога з підігрівом. Зроблено благоустрій ділянки з ландшафтним дизайном і автоматичною системою зрошення . В котеджному містечку є власна цілодобова охорона. Також регулярно ходить маршрутка від м.Святошино . Прекрасне, зелене затишне котеджне місчечно, одне з найкращих під Києвом . Тут Ви і Ваша сімя буде весь час на свіжому повітрі, серед лісів і прекрасної природи . 3 1 5 9 1 7 3 3 3 7 5 8
Великий, світлий та затишний будинок, неподалік Києва (2, 5 км від Окружної дороги). Перший поверх: - кухня + вітальня, - Камін, - Проектор + екран, - піаніно, гітара, - теніс, - 2 санвузли Другий поверх: 3 спальні (одна відкрита). Величезна веранда, мангал, шезлонги та каркасний басейн (у літній період). Велике паркування. Гостям надається посуд, посудомийна машина та все необхідне для відпочинку. 3 1 5 9 0 2 2 0