Будинок двоповерховий, має 4 кімнати. Санвузол суміжний. Ремонт авторського проекту. У будинку є вода, бойлер, електрика, каналізація септик. Асфальтована дорога. Будинок мебльований. Побутова техніка включає пральну машину, електрочайник, холодильник, праску, плиту та пилосос. Оренда тільки для сімей, можна з дітьми. Ціна договірна. Деревяний будинок з 2 входами, 2 терасами та 2 невеликими роздільними кухнями. Є огорожа. Місця для машин. Розташований на першій лінії лиман-море, 20 метрів до води. В районі вузького місця, коса. Тихий та затишний район на березі лиману, свій піщаний пляж. Можливість для чудової риболовлі. Будинок має сигналізацію та душову кабіну. Доступний швидкісний інтернет та Wi-Fi. Можливість спостерігати незабутні заходи сонця та лебедів.

Сдам недорого дом/ комнаты в деревянном домике  на Каролино -Бугазе

Будинок має 2 поверхи та 3 кімнати. Ремонт виконано за авторським проєктом. Є 7 спальних місць. Система опалення: Інше. Є вода, газ, опалення. Будинок мебльований. Побутова техніка включає: електрочайник, холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, плиту, пилосос. Мінімальний термін оренди - 5 ночей. Парковка на 2 авто. Є альтанка з мангалом. Душ та туалет розташовані поруч з будинком. Будинок розташований на березі Дністровського Лиману, за 800 м від моря. Є огорожа, літній будинок. Грати на вікнах. Поруч розташовані Аквапарк, супермаркет Таврія, базарчик, ресторани, кавярні та бургерні. Чудовий вид на Лиман. Є кондиціонер. Супутникове ТБ.

власник
Аренда жилья сдам дачу у моря

Будиночки здаються в задовільному стані. У будиночках є власний санвузол, кондиціонер, телевізор. Кухня та мангал також доступні. У будиночках є всі зручності, включаючи власний санвузол. Наявні системи опалення, водопостачання та газопостачання. У будиночках є кондиціонер та телевізор. Також є кухня та мангал. Можливе проживання з маленьким песиком (до 10 кг). Парковка розташована у закритому дворі поруч із будиночком. До великого облаштованого пляжу — 15 хвилин пішки. Центр села з залізничною станцією, маршруткою та супермаркетами знаходиться за 5 хвилин.

власник
Здаю будиночки в Кароліно-Бугаз

Будинок має 3 поверхи та 4 кімнати. На першому поверсі розташована двомісна кімната з розкладним диваном. На другому поверсі знаходиться кімната з двоспальним ліжком та виходом на балкон. На третьому поверсі є дві окремі кімнати. Кухня та санвузол знаходяться на першому поверсі. Будинок без ремонту. Будинок обладнаний кондиціонерами. Є вода, газ та опалення. Літній душ і туалет розташовані у дворі. На першому поверсі є двомісний розкладний диван. На другому поверсі є двоспальне та односпальне ліжка. Також є холодильник. Здається будинок біля моря з 11.07 по 20.07. Парковка у дворі розрахована на 3 авто. Будинок розташований за 100 метрів від моря з прямим виходом до пляжу. Є альтанка для великої компанії та зона барбекю з водою. Будинок розташований біля моря. Будинок має вихід до пляжу. На другому поверсі є балкон. Будинок обладнаний кондиціонерами.

власник
Кароліно-Бугаз здам дім у моря 11.07-20.07 вільно

Шукай будинок по локації