Продаж квартири в доброму стані. Поверх 4/5 3 окремі кімнати. 2 балкони. Підлога: ламінат та кахлі. Індивідуальне опалення. Готова до заселення.

Центральна, 111
rieltor.ua

Продається котедж в м. Іршава, вул Набережна 11. Земельна ділянка 6 сот. Площа котеджа 155 м.кв. Побудований з цегли, вікна (три скла), дах покритий металочерепицею. Всередині зроблені такі роботи: стіни поштукатурені, чорнова стяжка, розведена електрика. Планування: – перший поверх: гараж, вітальня, кухня. – другий поверх: три окремі кімнати, санвузол. Подвір’я закрите парканом від сусідів, центральний паркан з воротами та каліткою. Комунікації: світло (три фази), скважина, центральна каналізація, газ. Хороша локація та під’їзна дорога асфальтована. Неподалік знаходиться центр. Переписка мінімальна. Ціна 70 тис дол. Продаж без відсотків агентству. Код: 17894

Набережна
rieltor.ua

Продається 3-кімнатна в житловому комплексу " Набережний" в м. Іршава. Продаж здійснює офіційний представник будівельної компанії "Новий Львів" в м. Ужгород за адресою: провулок Шевченка 13, офіс 6. Місто Іршава знаходиться у самісінькому центрі Закарпаття. Туристів в Іршаву приваблюють збережені традиційні народні промисли та чарівна природа. Місцеві ліси наповнені різноманітними червонокнижними тваринами, небо рідкісними птахами, а річки повні риби. Одна з візитівок Іршави – великий сонячний годинник. Завдяки ньому у сонячні дні можна дізнатись точний час. Цю оригінальну пам’ятку вважають однією із головних прикрас центральної площі Іршави в Закарпатській області. Крім огляду пам’яток в місті Іршаві та околицях для туристів створено всю необхідну інфраструктуру для відпочинку і розваг, яка базується на надзвичайних рекреаційних ресурсах, які є тільки в серці Карпат. Активно проводити тут час можна наступними способами: попаритись в сауні чи лазні; покупатись в чанах; омолодитись за допомогою глиняних масок просякнутих мінеральною водою; пограти в більярд чи настільний теніс; опанувати верхову їзду; прогулюватись навколишніми лісами; замовити екскурсію; зайнятись риболовлею; покататись на лижах чи зайнятись сноутюбінгом, покататись на квадроциклах. ЖК "Набережний" розташований на самісінькій набережній в м. Іршава. Комплекс складається з 3-х шестиповерхових будівель та знаходиться на закритій території з ландшафтним дизайном. Квартира обладнана панорамними вікнами, газовим котлом, сертифікованими металевими дверями, стіни відштукатурено, наявна стяжка в житлових кімнатах, монтаж електричних мереж по квартирі згідно проекту. Для мешканців ЖК "Набережний" проектом передбачен підземний паркінг. Поряд з ЖК знаходяться: садочки, школа, супермаркет, центр міста. Розтермінування на 18 місяців. Мінімальні внески 30% та 50%. Введення в експлуатацію- кінець 2025 року.

Набережна, 1
rieltor.ua
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Продається 2-кімнатна в житловому комплексу " Набережний" в м. Іршава. Продаж здійснює офіційний представник будівельної компанії "Новий Львів" в м. Ужгород за адресою: провулок Шевченка 13, офіс 6. Місто Іршава знаходиться у самісінькому центрі Закарпаття. Туристів в Іршаву приваблюють збережені традиційні народні промисли та чарівна природа. Місцеві ліси наповнені різноманітними червонокнижними тваринами, небо рідкісними птахами, а річки повні риби. Одна з візитівок Іршави – великий сонячний годинник. Завдяки ньому у сонячні дні можна дізнатись точний час. Цю оригінальну пам’ятку вважають однією із головних прикрас центральної площі Іршави в Закарпатській області. Крім огляду пам’яток в місті Іршаві та околицях для туристів створено всю необхідну інфраструктуру для відпочинку і розваг, яка базується на надзвичайних рекреаційних ресурсах, які є тільки в серці Карпат. Активно проводити тут час можна наступними способами: попаритись в сауні чи лазні; покупатись в чанах; омолодитись за допомогою глиняних масок просякнутих мінеральною водою; пограти в більярд чи настільний теніс; опанувати верхову їзду; прогулюватись навколишніми лісами; замовити екскурсію; зайнятись риболовлею; покататись на лижах чи зайнятись сноутюбінгом, покататись на квадроциклах. ЖК "Набережний" розташований на самісінькій набережній в м. Іршава. Комплекс складається з 3-х шестиповерхових будівель та знаходиться на закритій території з ландшафтним дизайном. Квартира обладнана панорамними вікнами, газовим котлом, сертифікованими металевими дверями, стіни відштукатурено, наявна стяжка в житлових кімнатах, монтаж електричних мереж по квартирі згідно проекту. Для мешканців ЖК "Набережний" проектом передбачен підземний паркінг. Поряд з ЖК знаходяться: садочки, школа, супермаркет, центр міста. Розтермінування на 18 місяців. Мінімальний внесок 30%. Введення в експлуатацію- кінець 2025 року.

Набережна, 1
rieltor.ua

Продається 2-кімнатна в житловому комплексу " Набережний" в м. Іршава. Продаж здійснює офіційний представник будівельної компанії "Новий Львів" в м. Ужгород за адресою: провулок Шевченка 13, офіс 6. Місто Іршава знаходиться у самісінькому центрі Закарпаття. Туристів в Іршаву приваблюють збережені традиційні народні промисли та чарівна природа. Місцеві ліси наповнені різноманітними червонокнижними тваринами, небо рідкісними птахами, а річки повні риби. Одна з візитівок Іршави – великий сонячний годинник. Завдяки ньому у сонячні дні можна дізнатись точний час. Цю оригінальну пам’ятку вважають однією із головних прикрас центральної площі Іршави в Закарпатській області. Крім огляду пам’яток в місті Іршаві та околицях для туристів створено всю необхідну інфраструктуру для відпочинку і розваг, яка базується на надзвичайних рекреаційних ресурсах, які є тільки в серці Карпат. Активно проводити тут час можна наступними способами: попаритись в сауні чи лазні; покупатись в чанах; омолодитись за допомогою глиняних масок просякнутих мінеральною водою; пограти в більярд чи настільний теніс; опанувати верхову їзду; прогулюватись навколишніми лісами; замовити екскурсію; зайнятись риболовлею; покататись на лижах чи зайнятись сноутюбінгом, покататись на квадроциклах. ЖК "Набережний" розташований на самісінькій набережній в м. Іршава. Комплекс складається з 3-х шестиповерхових будівель та знаходиться на закритій території з ландшафтним дизайном. Квартира обладнана панорамними вікнами, газовим котлом, сертифікованими металевими дверями, стіни відштукатурено, наявна стяжка в житлових кімнатах, монтаж електричних мереж по квартирі згідно проекту. Для мешканців ЖК "Набережний" проектом передбачен підземний паркінг. Поряд з ЖК знаходяться: садочки, школа, супермаркет, центр міста. Мінімальний внесок 30%. Вартість вказана в оголошенні- при 100% оплаті. Введення в експлуатацію- кінець 2025 року. Розтермінування на 18 місяців.

Набережна, 1
rieltor.ua

Продається 1-кімнатна в житловому комплексу " Набережний" в м. Іршава. Продаж здійснює офіційний представник будівельної компанії "Новий Львів" в м. Ужгород за адресою: провулок Шевченка 13, офіс 6. Місто Іршава знаходиться у самісінькому центрі Закарпаття. Туристів в Іршаву приваблюють збережені традиційні народні промисли та чарівна природа. Місцеві ліси наповнені різноманітними червонокнижними тваринами, небо рідкісними птахами, а річки повні риби. Одна з візитівок Іршави – великий сонячний годинник. Завдяки ньому у сонячні дні можна дізнатись точний час. Цю оригінальну пам’ятку вважають однією із головних прикрас центральної площі Іршави в Закарпатській області. Крім огляду пам’яток в місті Іршаві та околицях для туристів створено всю необхідну інфраструктуру для відпочинку і розваг, яка базується на надзвичайних рекреаційних ресурсах, які є тільки в серці Карпат. Активно проводити тут час можна наступними способами: попаритись в сауні чи лазні; покупатись в чанах; омолодитись за допомогою глиняних масок просякнутих мінеральною водою; пограти в більярд чи настільний теніс; опанувати верхову їзду; прогулюватись навколишніми лісами; замовити екскурсію; зайнятись риболовлею; покататись на лижах чи зайнятись сноутюбінгом, покататись на квадроциклах. ЖК "Набережний" розташований на самісінькій набережній в м. Іршава. Комплекс складається з 3-х шестиповерхових будівель та знаходиться на закритій території з ландшафтним дизайном. Квартира обладнана панорамними вікнами, газовим котлом, сертифікованими металевими дверями, стіни відштукатурено, наявна стяжка в житлових кімнатах, монтаж електричних мереж по квартирі згідно проекту. Для мешканців ЖК "Набережний" проектом передбачен підземний паркінг. Поряд з ЖК знаходяться: садочки, школа, супермаркет, центр міста. Введення в експлуатацію- кінець 2025 року. Розтермінування на 18 місяців. мінімальний внесок 30% і 50%. Ціна вказана в оголошенні при 100% оплаті.

Набережна, 1
rieltor.ua

Продам будинок в м. Іршава. Для проживання все є. Фото вишлю кого цікавить. І відповім на всі питання! Документи на будинок готові. Кадастровий номер теж є. Будинок збудований у 83 тьому році.

власник
Продам будинок в м.Іршава
olx.ua

Продається 1-кімнатна в житловому комплексу " Набережний" в м. Іршава. Продаж здійснює офіційний представник будівельної компанії "Новий Львів" в м. Ужгород за адресою: провулок Шевченка 13, офіс 6. Місто Іршава знаходиться у самісінькому центрі Закарпаття. Туристів в Іршаву приваблюють збережені традиційні народні промисли та чарівна природа. Місцеві ліси наповнені різноманітними червонокнижними тваринами, небо рідкісними птахами, а річки повні риби. Одна з візитівок Іршави – великий сонячний годинник. Завдяки ньому у сонячні дні можна дізнатись точний час. Цю оригінальну пам’ятку вважають однією із головних прикрас центральної площі Іршави в Закарпатській області. Крім огляду пам’яток в місті Іршаві та околицях для туристів створено всю необхідну інфраструктуру для відпочинку і розваг, яка базується на надзвичайних рекреаційних ресурсах, які є тільки в серці Карпат. Активно проводити тут час можна наступними способами: попаритись в сауні чи лазні; покупатись в чанах; омолодитись за допомогою глиняних масок просякнутих мінеральною водою; пограти в більярд чи настільний теніс; опанувати верхову їзду; прогулюватись навколишніми лісами; замовити екскурсію; зайнятись риболовлею; покататись на лижах чи зайнятись сноутюбінгом, покататись на квадроциклах. ЖК "Набережний" розташований на самісінькій набережній в м. Іршава. Комплекс складається з 3-х шестиповерхових будівель та знаходиться на закритій території з ландшафтним дизайном. Квартира обладнана панорамними вікнами, газовим котлом, сертифікованими металевими дверями, стіни відштукатурено, наявна стяжка в житлових кімнатах, монтаж електричних мереж по квартирі згідно проекту. Для мешканців ЖК "Набережний" проектом передбачен підземний паркінг. Поряд з ЖК знаходяться: садочки, школа, супермаркет, центр міста. Введення в експлуатацію- кінець 2025 року. Розтермінування на 18 місяців. мінімальний внесок 30%. Ціна вказана в оголошенні при 100% оплаті.

1-кімнатна м. Іршава в ЖК "Набережний", від забудовника
olx.ua

Гарне місце розташування. Присутній газ(вже у будинку),світло (3 фази),вода, септики

Продажа Будинка
olx.ua

Будинок знаходиться у центральній частині міста на 4,5 сотках землі. Ділянка розчищена, по периметру зведений паркан ( фундамент ленточний, блок бетонний). Наявні всі необхідні документи.

власник
olx.ua

Двохкімнатна квартира на набережній в м.іршава пл 60м кв з меблями холодильником і всіма зручностями два балкони засклені і утеплені пластикові вікна евро ремонт 1рік назад індивідуальне вотопленя безбашенка квартира не здаетьсязпотребуе вкладень заіхати і жити в наем не здаем

власник
Квартира
olx.ua

519/22 Продається 2-х поверховий будинок у м. Іршава. Будинок зданий в експлуатацію, є усі комунікації. 4 житлові кімнати, дві кухні - літня та в будинку. Гардеробні кімнати, дорога внутрішня дубова столярка від фірми "Столярус", є дубовий паркет на весь будинок. Треба тільки встановлювати с/техніку та плитку. Двір вимощений бруківкою Будинок побудований з газоблоків, має два септики, вода - найчистіша, своя, з колодязя, заведена в будинок, насос. Перекриття - моноліт, дах утеплений 20 см мін ватою, на горищі також вистелена підлога. Поруч школа, стадіон, недалеко від центру. Дві земельні ділянки по 6 сот ( фактично ділянка набагато більша). Огороджений капітальним парканом.

Новий будинок в м Іршава
olx.ua

продам будинок в м.Іршава по вул.Білецька.Будинок потребує ремонту.Вода світло газ є. можливий торг.

власник
продам будинок в м.Іршава.вул.Білецька
olx.ua

Продається будинок в місті Іршава 2-поверхи + цокольний поверх Тип стін в будинку цегла 40 см товщиною Також в будинку є пилесос, телевізор, сучасний холодильник, праски, швидкий інтернет і все необхідне для комфортного проживання. Тип підлоги паркет - плитка Площа поверху 152 м2 Поблизу є річка, дитячий садок, та магазини. В будинку є все необхідне, мебель, гаряча вода, простора ванна кімната, два балкони, 3 спальні, простора та сучасна кухня, також є камін та окремі кімнати для гостей та для зберігання речей. На подвірʼї багато просто для будь яких забаганок, є гараж в який поміститься легковий автомобіль, багато просто для виконання будь-яких ваших побажань. Загальна площа території з будинком 700 м2. Також на подвірʼї є басейн але він не дороблений за власним побажанням можна його облаштувати. За більш детальною інформацію дзвоніть.

власник
Продається Будинок в чудовому стані в місті Іршава
olx.ua

Продам новий 2-пов. будинок з гаражем в центрі міста Іршава по вул. Шевченка. Будівля має два входи. На першому поверсі кухня-студія, санузел та гараж. На другому поверсі 4 кімнати. Будинок повністю новий. Збудований в 2020 році. Можна зробити під офіс, або магазин. Ціна нище ринкової. Терміново!!!

власник
Продам новий двохповерховий будинок в центрі м. Іршава
olx.ua

Квартира знаходиться в самому центрі м.Іршава. Закарпатська область. До квартири є всі комунікації: газ , світло, вода, кондиціонер та каналізація.В квартирі зроблений ремонт. Додаткова інформація за телефоном 06******25

власник
Продається 2х кімнатна квартира в центрі м.Іршава
olx.ua

Продається двохповерховий будинок у місці Іршава вул.Г.Глюки,літня кухня,гараж,прибудинкові приміщення,огород,ставок, виноградник ,десять сот землі,усе у приватній власності.У будинку чотири житлові кімнати,два великі коридори,кімната для ванної,кімната для гардеробноі,,балкон,централізована вода, світло, газ,вивіз відходів , асфальтована дорога,централізована каналізація,септик. Будинок побудований з цегли ,дах критий шифером,все огороджено парканом та сіткою, нещодавно замінені всі старі вікна та балконні двері на нові пʼяти камерні пластикові!!!У літній кухні велика кімната,кухня,ванна кімната,коридор.Газовий турбокотел,батарея та полове отоплення а саме: ванна кімната кухня та коридор.Поруч АБЦ.Всі інші більш дитальніші питання за номером телефону:+38********26 Можливий торг!

Продаж -обмін будинка у м.Іршава,вул.Г.Глюка,
olx.ua

Продам будинок в м. Іршава по вул. Рильського. Площа земельної ділянки 0,0922 га. Загальна площа будинку 219 м2, площа забудови 116,3 м2. Центральне водопостачання, газ (заведено в будинок) та електроенергія, каналізація септик. Проведено кабель на вимикачі, розетки та верхнє світло. Є димохід для каміну. Опалення по окремому проекту.

власник
Продам дім в м. Іршава
olx.ua

Продам 2 кім 1/5 кутову в цегляному будинку при центральній дорозі на вулиці Шевченка в місті Іршаві. Загальна площа 52 м кв, два вікна на вулицю, одне збоку. Ціна 50 тис

Продам 2 кім на 1 пов кутову під бізнес в Іршаві
olx.ua

Дом в сельской местности со всеми развитыми инфраструктурами ( школы, магазины, автобусы, несколько церквей) с видом на лес, а также на горы, с большим садом, свой виноградник, каменной погреб , мансардные комнаты, помещение под сарай, гараж. А также построено сдание с блоков под летнюю кухню. Близко к магазинам а также райцентру городу - 15 км - Иршава. Идеальный вариант для семьи Больше информации пожалуйста по телефону или пишите вышлю всю дополнительную информацию Проживание здесь надбавка до пенсии и зарплаты от 20% Друзья, дом внутри не штукатурен. Пишите и звоните, контактное лицо Ира Буду рада ответить на все вопросы Viber и WhatsApp

власник
ТЕРМІНОВО будинок Закарпаття 15 км від міста Іршава
olx.ua

Географія Іршава