Квартира з 3 кімнатами, кухнею та санвузлом. У будинку сучасні зручності. Будинок газифікований. Будинок з доглянутою земельною ділянкою розміром 6 соток. Також є гараж, погріб та вольєр.

Будинок в Слатине

Будинок у житловому стані. Санвузол суміжний. Є газ, світло, вода, каналізація (септик) та свердловина. Встановлена власна котельня. Є два варіанти опалення. Будинок мебльований. Є супутникове ТБ. Є гараж, господарські споруди, заїзд для авто та город. Природа чарівна. Є огорожа.

власник
Продам дом с удобствами

Будинок має суміжний санвузол. Будинок має індивідуальне газове опалення. Встановлено газовий котел. Є підключення газу, світла та води. Можливий продаж за сертифікатом. Продаж від власника, що дозволяє зекономити 1000$ на агентських послугах. Будинок має ділянку під город площею 10 соток. Магазини розташовані в пішій доступності. Ж/д вокзал знаходиться в 1 км.

власник
Продам дом в Слатино

Шукай квартиру по локації