кооператив «Прибой» Ділянка та дім приватизовані. Продаж від власника, у дзвінку відповім на усі питання. Ремонт завершено ~1, 5 року тому. Відразу після завершення заїхали та живемо донині, будинок у реальній щоденній експлуатації, узимку дуже тепло, так як потужна електрична підлога, а також професійне утеплення, літом комфортна температура навіть без кондиціонера. Ділянка 7, 2 сотки, будинок 30, 6 м². Основна кімната металевий контейнер на фундаменті, санвузол газобетон, жорстко зєднаний з контейнером. Утеплення XPS 15 см (стіни та дах), підлога XPS 5 см + тепла підлога, стеля гіпсокартон, стіни всередині 12мм OSB, там 12мм гіпсокартон, стіни та стеля пофарбовані білою миючою фарбою Eskaro Mattilda, дах металопрофіль. Керамограніт плитка по всьому будинку. Вікна пластикові чорні 3-камерні з тонуючою плівкою, примусова вентиляція. Якісні деревяні двері в санвузол. Електрощит Hager на 36 автоматів з реле напруги, нова вогнестійка проводка, 2 теплі підлоги (2, 5 кВт). Тариф: 5 грн/кВт вдень, 2, 5 грн/кВт вночі. Оптоволоконний інтернет, є закладене місце під кондиціонер. Санвузол: підвісний унітаз, тропічний + гігієнічний душ (чорна фурнітура), трап Gappo 80 см із сухим і мокрим затвором, LED-дзеркало, бойлер OCEAN на 50 літрів, пральна машина Samsung на 6.5кг, рушникосушарка. Плитка під бетон на стінах у санвузлі, підлога під дерево.





























