Квартира має роздільне планування. Санвузол роздільний. Ремонт у житловому стані. Гаряча вода забезпечується великим електробойлером. Система опалення централізована. В квартирі є газ, центральний водопровід, електрика та центральна каналізація. З побутової техніки наявні холодильник, плита та пилосос. Також є меблі на кухні та гардероб. Квартира здається на тривалий термін (мінімум на повний опалювальний сезон) порядній, охайній, спокійній сімї без маленьких дітей та без тварин. Тимчасово переміщеним особам квартира не здається. Щомісячна платня становить 5000 грн. плюс комунальні платежі. Первинна оплата включає плату за перший місяць та завдаток у розмірі 5000 грн., який повертається в кінці оренди за умови дотримання умов та збереження майна. Квартира також виставлена на продаж. Квартира розташована у польському будинку 80-90-х років забудови. Будинок цегляний, не боковий. Наявні подвійні вхідні двері, зовнішні з яких броньовані. Квартира знаходиться в центрі населеного пункту. У дворі розташований дитячий садок, неподалік є школа, парк, будинок культури та магазини. Квартира має балкон та лоджію. Ванна кімната обладнана. Є одна кімната, закрита з речами господарів.

власник
Здам в оренду 3-х кімнатну квартиру центр смт. Машівка.

Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт в житловому стані. Система опалення централізована. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, газ та центральний водопровід. Меблювання відсутнє. Мультимедіа не вказано. Продаж квартири. Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і. Квартира утеплена, замінено покрівлю даху, вікна та балкон - м/пластикові склопакети. В селищі є дитячий садочок, школа, лікарня, парк та інше. Транспортне сполучення з містом забезпечується потягом та рейсовими маршрутками. Квартира має балкон та лоджію, а також господарське приміщення та комору.

власник
Продам 1к квартиру

Планування квартири вільне. Санвузол суміжний. Ремонт в житловому стані. Система опалення індивідуальна газова. Центральний водопровід, каналізація септик. Асфальтована дорога, електрика, газ, вивіз відходів. Квартира мебльована. Є меблі на кухні, супутникове ТБ. Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і. Біля гаража ростуть плодові дерева і кущі. Є підігрів підлоги, душова кабіна, балкон, лоджія та гараж.

власник
Продаж однокімнатної квартири  з гаражем в селищі Машівка
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Будинок новий, двоповерховий, загальною площею 195 кв.м. Готовність до заселення становить 90%%. Планування не вказано, але є можливість збільшення ділянки. Стан ремонту - незавершений. У будинку проведені всі комунікації: газ, вода, каналізація (септик). Система опалення комбінована. Є електрика та вивіз відходів. Асфальтована дорога. Меблювання відсутнє. Є кондиціонер та камін. Продаж від власника. Можливий торг на місці. Ціна договірна. Будинок розташований на 18 сотках землі з фруктовим садом. Огороджений цегляним парканом з елементами ковки. Є господарські будівлі, капітальне підвальне приміщення та гараж на 2 авто зі смотровою ямою. Можливість встановлення котла на твердому опаленні. Є система огорожі. Поруч дубовий гай зі 150-річними деревами та річка з можливістю риболовлі та відпочинку. Розвинена інфраструктура включає магазини, авто/залізничні зупинки, школи, дитячі садки та лікарню. Будинок знаходиться за 22 км від м. Полтава, зі зручним транспортним сполученням (автомобільним та залізничним). Будинок знаходиться в 22 км від м. Полтава. Зручне сполучення з містом. Вулиця одностороння. Є можливість займатися городництвом. Біля будинку є дубова роща та річка.

власник
Дом под Полтавой  для большой, дружной и счастливой семьи.

Планування квартири роздільне. Санвузол роздільний. Квартира з косметичним ремонтом. Система опалення централізована. Центральна каналізація. Електрика та газ підведені. Центральний водопровід. Меблі відсутні. Будинок цегляний, збудований у 80-90-х роках. До будинку веде асфальтована дорога. У квартирі є ванна.

власник
3-х кімнатна квартира на 5 поверсі

Шукай квартиру по локації