Будинок у житловому стані. Є піч, яка може слугувати за необхідності. Є автономне водо- та газопостачання. Є власна котельня. Санвузол 2 і більше. Каналізація септик. Меблеве та технічне обладнання залишається. Оренда не розглядається. Всі технічні та правовстановлюючі документи у наявності. Житловий будинок розташований на земельній ділянці площею 25 соток. На території є гостьовий будинок з усіма зручностями, сарай та 2 погреби. В кінці ділянки знаходиться луг, за яким протікає річка. Будинок розташований на асфальтованій дорозі. Є вивіз відходів.

власник
БУДИНОК у с. Мала Рогань

Ділянка з двокімнатним цегляним будинком, утеплені пінопластом дві стіни. У будинку є плита варочна на дровах. Можна жити цілий рік. Ремонт у житловому стані. Є електроенергія, своя свердловина 25 м глибиною, пробурена рік тому. Санвузол у дворі. Система опалення твердопаливна. Будинок мебльований. На ділянці є два сараї, курник, альтанка як літня кухня, погріб. Ділянка рівна прямокутна, приватизована, чорнозем. Є паркан, ворота, місце для авто. Дорога є, можна доїхати хоч взимку. Сусіди - супер. Кожну годину їздить автобус з метро Індустріальна. Поряд луки, верби, неподалік річка та два ставочки. На ділянці є молодий та старий сад з агрусом, малиною, полуницею, яблунями, грушами, сливами, персиком, виноградом, вишнями, смородиною та багато квітів.

власник
Продам дачу.Мала Рогань

Добротний будинок капітальної споруди. Санвузол суміжний. Житловий стан. Є підсобні приміщення, балкон, цоколь, підвал, ванна, гараж, сад, город. Електрика 220В і 380В. Система опалення індивідуальна газова. Комунікації: асфальтована дорога, вивіз відходів, газ, каналізація септик, свердловина. Є меблі. Мультимедіа: супутникове ТБ, телевізор, Wi-Fi. Від власника. На території є льох, літній душ, великий сарай на 2 два входи, гараж.

власник
Продается Дом. п. Малая Рогань.Сертификат Е-Відновлення

Шукай квартиру по локації