Терміново продається двокімнатна квартира загальною площею 43,9 м². Квартира розташована в двоповерховому цегляному будинку в смт Кегичівка, рівновіддалена від Дніпра і Харкова 140 км до Берестина 30 км. Офіцерський будинок. Поліпшене планування. Зала і коридор з окремими нішами. В квартирі є лічильники на світло газ і воду, опалення індивідуальне. Квартира продається з гаражем, сараєм, цегляний погріб, за будинком ділянка одна сотка. Зручне розташування квартири, інфраструктура вся в наявності, транспортна розвязка: ЖД вокзал, автовокзал, маршрутне таксі.

Слобожанська, 100

20701 Затишна 2к.квартира 40.5 м.кв. з капітальним ремонтом у смт Кегичівка Харківської області. 1 год.40 хв.від м.Харків, 30хв.від м.Берестин, 1 год.40 хв.від м.Дніпро (пряме сполучення автобусом, потягом, авто) Місто з розвиненою і сучасною інфраструктурою, тихе від бойових дій. У 5 хв. Супермаркети АТБ, Посад, маг.Єва, Аврора, Кулиничі, будівельні і господарчі. Відділення банків і пошти укр.та Нова, аптеки. Лікарня та поліклініка, школа, дитячі садочки. Готель, кафе і сучасні кавярні. Парк відпочинку з сучасним комплексом для дітей та крутими локаціями для святкування урочистих подій. Ставки, зона відпочинку, мангальні зони, риболовля. Квартира розташована у двоповерховому цегляному будинку. Будинок дуже теплий, товщина стін 65 см. ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ (документи). Дві кімнати, балкон (документи). Сучасні меблі та техніка (у санвузлі та на кухні лишаються новому власнику, інше за домовленістю). Капітальний ремонт: Підлога керамограніт, ламінат. Стіни декоративна штукатурка, панелі мдф. Стеля вирішена у цікавому практичному варіанті (див.фото, відео). Балкон утеплений. На ньому можна розташувати зону відпочинку, кабінет або дитячу ігрову зону. Абсолютно нова проводка, труби, стояки. М/п балкон та вікна. Прибудинкова територія доглянута, за будинком є місце для облаштування грядочок. Місце під гараж. Всі документи готові до продажу. Власник у місті. Сертифікат +

Слобожанська, 194
Апартаменти за донат 300 грн
Збираємо 150 млн на «Дронопад» і розігруємо апартаменти від Креатор-Буд

** Продається затишна 3-кімнатна квартира у смт. Кегичівка – ваш ідеальний дім! ** Квартира без ванної кімнати . Можливо переобладнання з кухні чи з однієї з спальних кімнат під вану . **Просторий будинок** з зручностями газ, вода, власне опалення. **Маленький палісадник** – місце для відпочинку та ваших улюблених квітів. **Додаткові бонуси**: сарай з погребом та город – ідеально для тих, хто любить свіжі овочі з власної грядки! **Квартира не здається в оренду, готова до продажу!** Це чудовий варіант для тих, хто шукає затишок, простір та всі умови для комфортного життя. **Тільки серйозні пропозиції!** Не упустіть свій шанс – звертайтеся! Додатково: Тип будинку: Хрущовка. Система опалення: Індивідуальне газове. Меблювання: Так

власник
Продам квартиру 3 кімнатну Кегичівка
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Планування квартири роздільне. Санвузол роздільний. Квартира з косметичним ремонтом. Система опалення індивідуальна електрична. Каналізація септик. Меблювання відсутнє.

власник
Продам 2х кімнатну квартиру.

Будинок має 2 спальні кімнати, залу, передпокій та коридор. Виконано косметичний ремонт, встановлено металопластикові вікна. Потребує незначного ремонту системи опалення, а саме заміни 3 батарей. Будинок газифікований, також є пічне опалення, електрика, підключений інтернет. Повністю замінена проводка. Тільки продаж, в оренду не здається. Документи в порядку. Можливий торг. Великий двір площею 7 соток. На території є літня кухня (газифікована, з електрикою та пічним опаленням, водопроводом та ванною кімнатою), гараж, погріб, сарай, кладова. Також є город площею 18 соток. Розташований у затишному селищі Кегичівка. Хороше місце як для постійного проживання, так і під дачу.

власник
Продам будинок смт Кегичівка Берестинського району.

Будинок потребує ремонту. Загальна площа будинку становить 43,78 м.кв. Садиба має 10 соток, є садок. У будинку є газ та світло. Центральний водопровід. У дворі є літня кухня з газом та водою. У дворі є літня кухня з газом та водою, погріб та сараї.

власник

Будинок в житловому стані. Планування та детальний стан ремонту не вказано. Будинок має газове опалення та електрику. Водопостачання відсутнє. Встановлено індивідуальне газове опалення. Інформація про меблі та техніку відсутня. Продаж будинку з переоформленням документів. Умови купівлі не вказані. Будинок розташований в районі залізничного вокзалу. Санвузол знаходиться у дворі.

власник
Продам будинок в смт Кегичівка в районі ЖД вокзалу з газовим опаленням

власник
Продаж 3к Дім Заводська (Котовського) вулиця

Шукай квартиру по локації