Якщо ви мрієте про власний будинок у тихому та мальовничому місці – ця пропозиція саме для вас! ✔️ 4 просторі кімнати – комфорт для всієї родини. ✔️ Повністю готовий до проживання – заїжджайте без зайвих витрат. ✔️ Гараж, сарай та підвал – усе необхідне для зручного життя. ✔️ Велика доглянута ділянка 10 соток із городом, плодовими деревами, ягідними кущами та квітами. ✔️ Просторий асфальтований двір. ✔️ Тиха тупикова вулиця без зайвого шуму та транспорту. ✔️ З вікон відкривається чудовий вид на лиман, а свіже повітря та спокійна атмосфера дарують справжній комфорт щодня. Ідеальний варіант для тих, хто цінує природу, простір та затишок. Телефонуйте, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд!

Профспілкова вул. (Профсоюзна), 31

Продам тваринницький комплекс. Білгород-Дністровський район. Ділянка — 10 га. Приватна власність. Корівники, свинарники, вівчарні, пташник. Площа понад 6 000 кв. м. Бійня з обладнанням. Підстанція на 160 кВА. Водонапірна вежа, 2 силосні ями. Є бички, вівці, свині. Ціна окремо. Торг. Посередник. Є варіанти. Телефонуйте, і я із задоволенням відповім на всі ваші запитання!)) Також дивіться інші оголошення автора!

Білгород вул., 1
Апартаменти за донат 300 грн
Збираємо 150 млн на «Дронопад» і розігруємо апартаменти від Креатор-Буд

Продам майновий комплекс ЗАТ «Цегляний завод». Одеська обл., Білгород-Дністровський район. Виробництво цегли марок М-100, М-125, М-150. Земельна ділянка — 8,4 га. Держ. акт. Земельна ділянка під карєром — 5,6 га. Оренда — 25 років. Площа родовища запасів — 34,8 га. Кільцева піч Гофмана на 16 камер місткістю 55 тис. штук цегли для випалу вугіллям. Обсяг виробництва цегли — 2,5 млн штук за сезон. Незавершене будівництво нового цегляного комплексу з випуску цегли обсягом 26 млн штук цегли на рік. Три заїзди на завод. Родовище легкоплавких глин примикає до території нового комплексу. Запаси забезпечують термін експлуатації комплексу на 45 років. Власна котельня, водонапірна вежа, дві ТП. Готовий пакет документів на продаж. Торг. Посередник. Є варіанти!

Зелений пров., 1а
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

БЕЗ КОМІСІЇ! Білгород-Дністровський район, завод залізобетонних виробів. Ділянка — 2,7 га. Первовідведення землі під завод. Цехи — 200 + 400 + 200 кв. м. Склади, майстерні, гаражі. Техніка для виробництва виробів. Продуктивність: плити ЗБВ — 60 штук/добу, плити аеродромні — 20 шт/добу, блоки — 20 шт/добу. Власна підстанція — 630 кВт. Дві артезіанські свердловини. За парканом залізнична гілка, є можливість підвести. Телефонуйте, і я з радістю відповім на всі ваші запитання!)) Нижче дивіться інші оголошення автора!

Серпнева вул., 1

Білгород-Дністровський район, Сергіївка. Продається недорого автобаза. Ділянка — 2,4 га, цільове призначення землі під автомобільний бізнес. Загальна площа будівель — 2800 кв. м. Усі комунікації. Можливість використання ділянки під будь-який бізнес. Телефонуйте, і я з радістю відповім на всі ваші запитання!)) Нижче дивіться інші пропозиції автора!

Серпнева вул., 1

Продається 3-кімнатна квартира в Білгород-Дністровському, вул. Ізмаїльська. Простора та світла 3-кімнатна квартира на 8 поверсі 10-поверхового будинку. Загальна площа 71 м², Кухня 10 м², кімнати 19 м², 13 м² та 9 м². Квартира потребує ремонту, акуратна, тепла, суха. Хороше планування, всі кімнати окремі. Чистий підїзд, ліфт. Розвинена інфраструктура: поруч магазини, ринок, школа, дитячий садок, зупинка транспорту. Власник готовий до продажу за державними програмами. Ціна 21 000 у.о. Телефонуйте.

Ізмаїльська вул., 133а

Без комиссии для покупателя продам тепличное хозяйство в Б/ Днестровском районе. Участок-1.4 га. Гос акт. 10 пленочных теплиц. Отопление- котел на твердом топливе. Техника, склад, гараж. Дом два этажа для жилья. Круглогодичные овощи. Рядом Лиман, много рыбы. Торг присутствует.

Львовская, 22

Квартира на землі в загальному дворі. Стан ремонту не вказано. Краще здати сімейній парі. Тип будинку: Чешка.

Сдам однокомнатную квартиру

Здається затишна 2-кімнатна квартира з роздільними кімнатами. Планування роздільне. Ремонт у житловому стані. Квартира чиста, тепла та готова до заселення. Будинок газифікований. Система опалення централізоване. У кожній кімнаті є по 2 окремі ліжка. Кухня простора та зручна. Квартира мебльована. Тип будинку: Хрущовка.

власник
Сдам 2 комнатная квартира ул. Победы 7.

Квартира має студійне планування та євроремонт. Вона розташована на 5 поверсі. У квартирі є газ та центральне опалення. Квартира здається з меблями та технікою. Оренда для клієнтів без тварин.

Сдам 3-комн. Квартиру на Победе

Планування квартири роздільне. Санвузол роздільний. Ремонт у житловому стані. Система опалення централізована. В квартирі є газ. З побутової техніки є холодильник, плита, пральна машина. Квартира має балкон та лоджію.

Сдам квартиру 2-ком ул Солнечная

Однокімнатна квартира з суміжним санвузлом. Квартира в задовільному стані, готова до проживання. Опалення централізоване. Є всі необхідні комунікації для проживання. Квартира здається з меблями. З побутової техніки наявна посудомийна машина. Квартира здається на тривалий термін. Оплата становить 4200 грн. плюс комунальні платежі. Домашніх улюбленців не допускають. Будинок житлового фонду 80-90-х років.

власник
Сдам однокомнатную квартиру на длительный срок

Будинок складається з коридору, ванної кімнати, кухні, хол-залу (прохідна) та спальні. Ремонт у житловому стані. Центральна вода, світло. Каналізація вивозна, яма на 5 кубів. Опалення - індивідуальний електрокотел. Є бойлер. Є меблі, двоспальне ліжко, диван, холодильник, пральна машина, варильна поверхня. Оренда за договором (на 6 місяців). Оплата перший місяць та заставна сума. Тварини обговорюються. Перегляди за попередньою домовленістю. Прохання писати, а не дзвонити. Свій вхід, свій двір. Вїзду для машини немає, поруч є стоянка. Поруч район автомийки на розі вулиць Лиманська. Інтернет.

власник
Сдам частный дом.

Квартира з ремонтом. Кімнатність: 1 кімната. Планування: Не вказано. Стан ремонту: Євроремонт. Центральне опалення. Квартира мебльована. Оренда квартири для клієнтів без тварин. Звільнення з 10 липня. Квартира без балкона.

Сдам 1-комн. Квартиру на Плавневой

Квартира має дві кімнати, кухню, прихожу та санвузол. Ремонт у житловому стані. Підключені центральна каналізація та електрика. Система опалення комбінована. Квартира здається з меблями. Наявна пральна машина та холодильник. Частина будинку розташована в центрі міста, біля першої школи. Санвузол суміжний.

власник
Здам частину будиночка в центрі, м. Б-Дністровский

Будинок складається з 2 поверхів. На першому поверсі розташовані кухня, спальня (3 спальних місця) та санвузол із душем. На другому поверсі розташовані 2 спальні з окремими входами з балкону (по 3 спальних місця в кожній). Усі кімнати обладнані телевізорами із супутниковим телебаченням, кондиціонерами, є інтернет. У всіх приміщеннях встановлено пластикові вікна з ґратами та броньовані двері. Також є додаткова споруда, у якій розташовані другий санвузол і душ із гарячою водою (бойлер). Ремонт косметичний. Гаряча вода цілодобово. У всіх приміщеннях встановлено пластикові вікна з ґратами та броньовані двері. Також є додаткова споруда, у якій розташовані другий санвузол і душ із гарячою водою (бойлер). Система опалення: Індивідуальне газове. Автономність при блекауті: Працює інтернет, Працює водопопостачання. Кухня обладнана мікрохвильовою піччю, електрочайником, газовою плитою, новим двокамерним холодильником, є посуд. Усі кімнати обладнані телевізорами із супутниковим телебаченням, кондиціонерами. Побутова техніка: Пральна машина, Електрочайник, Холодильник, Фен, Мікрохвильова піч, Мультиварка, Духова шафа, Плита. Здається для відпочинку на дачі компанії з 8-9 осіб. Окремо по кімнатах не здається. Мінімальний термін оренди – 10-14 днів і більше, а також помісячно. Тварини небажані. Для бронювання дачі потрібна передоплата 20%% від передбачуваного часу проживання. Мінімум передоплати за 2 доби, решта суми сплачується при заселенні. Окрема, озеленена територія (черешні, вишні). Альтанка від сонця та дощу, столи, стільці. Мангал. Місця для 5 і більше автомобілів. Зручна транспортна розв’язка (залізнична платформа станція Студентська), зупинка маршрутних автобусів до Одеси, Білгород-Дністровського, Затоки та інших курортних місць узбережжя. Від дачі до моря 5-7 хвилин повільним кроком. Піщаний, чистий, незабудований пляж із дуже широкою прибережною смугою піску. Можливість замовляти сніданки, обіди, вечері у сусідній базі відпочинку афганців – «Шураві». Там же у вечірній час – бари, дискотеки, плавальні басейни, атракціони для дітей. У літні місяці можливість збирати врожай черешень, вишень. У всіх приміщеннях встановлено пластикові вікна з ґратами та броньовані двері. Усі кімнати обладнані телевізорами із супутниковим телебаченням, кондиціонерами, є інтернет. У літні місяці може бути шумно через сусідню дискотеку бази відпочинку «Шураві». (У травні, червні та вересні дискотека не працює).

власник
Здам свою затишну дачу в Кароліно-Бугазі на ст. Студентська. Здається для відпочинку на дачі компанії з 8-9 осіб.

Квартира має роздільне планування та знаходиться в хорошому стані. Вона обладнана балконом та лоджією. Система опалення централізована. Є гаряча вода. Встановлені лічильники. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Є холодильник, праска, пилосос, пральна машина, електрочайник, меблі на кухні. Оренда можлива з оплатою за перший та останній місяць. Проживання з тваринами заборонено. Можливе паркувальне місце. Поруч з будинком розташовані ринок, центр міста, парк, зупинки громадського транспорту та супермаркет. Квартира оснащена кондиціонером, душовою кабіною та швидкісним інтернетом. Також є телевізор та Wi-Fi.

власник
Сдам 3-х комнатную квартиру/хозяин

Новий таунхаус з 4 роздільними кімнатами, двома ванними кімнатами та двома гаражами. Планування передбачає кухню-студію. Ремонт виконано на високому рівні, що відповідає євроремонту. Автономне газове опалення з теплими підлогами. Автономність при блекауті забезпечується резервним живленням на 2 дні. Встановлені лічильники. Квартира здається з меблями. Наявна побутова техніка: пральна машина, холодильник, варильна панель, духова шафа, плита та робот-пилосос. Оренда таунхауса. Домашні улюбленці не допускаються. Можлива довгострокова оренда. Таунхаус розташований у закритому дворі з охороною. Передбачено два гаражі для паркування. Поруч знаходяться магазини (Таврія), спортивний зал, школа, дитячий садок та кафе. Квартира має два гаражі та автономне резервне живлення на 2 дні. Робот-пилосос забезпечує додатковий комфорт.

Сдам танхаус 4 комнаты с кухней студией и 2 горожами

Продається трикімнатна квартира у двох рівнях від будівельників. Квартира двостороння, дуже світла. Планування роздільне. Є два санвузли та котельня і гардеробна. Усі комунікації заведені в квартиру. Система опалення: Власна котельня. Є місце для стоянки авто. Квартира двостороння з лоджією та дуже світла.

Продается трехкомнатная Тимчишина!

Продається затишний комфортний будинок у центрі міста з двома входами. Перший вхід включає 3 кімнати, кухню, санвузол та євроремонт. Другий вхід має кімнату, коридор, кухню з ремонтом та санвузлом. Будинок має добротний підвал. У будинку є меблі та техніка.

Продам уютный комфортный дом в центре города

Квартира має суміжно-прохідне планування та суміжний санвузол. Зроблено косметичний ремонт. Опалення індивідуальне електричне. Електрика від залізниці (не вимикають). Встановлено лічильники. У квартирі є меблі та білизна. Продаж квартири. Деталі за телефоном. Можливий звязок через Viber. Будинок типу "Совмін". Під вікнами є палісадник, підготовлений під забудову (40-50 м2), з перекриттям. Біля будинку є цегляна літня кухня, цегляний сарай з капітальним підвалом та контейнер. Встановлено пластикові вікна з 3-камерними пакетами та решітками. Є можливість добудови 40-50 м2 на місці палісадника.

власник
Продам 3х.комн. квартиру Совхоз ул.Приморская

Продається частина будинку з 2 кімнатами, кухнею, коридором та санвузлом. Житловий стан ремонту. Вікна пластикові, на підлозі ламінат та плитка. Опалення пічне. Лічильники не вказані. Меблювання відсутнє. Продаж частини будинку. Загальний двір. Будинок розташований на початку вулиці Кишинівської. Санвузол суміжний.

Продам срочно часть дома в начале Кишиневской

Продається окремий будинок в районі вулиці Анісімова, вулиця Плеханова. Вікна пластикові, стан хороший, натяжна стеля. Будинок утеплений пінопластом. Санвузол роздільний. Меблювання: Так. Опалення від твердопаливного котла, каналізація - вигрібна яма, водопровід центральний. Меблювання: Так. Є господарські будівлі, гараж. Продаж будинку в районі вулиці Анісімова. Будинок утеплений пінопластом. Є город.

Продам дом в городе Белгород-Днестровский

Будинок має 6 кімнат. Стан ремонту - без ремонту. Є підвал. Підключені вода та електрика. Система опалення - твердопаливне. Каналізація присутня. Меблі відсутні. На території будинку є два гаражі з ямами для обслуговування авто, погріб, невелике сільгоспприміщення для птиці та свиней, басейн для поливу. Є город.

власник
Будинок Сухолужжя Білгород-Дністровський
1 - 24 з 240 результатів

Шукай квартиру по локації