Київський

Таїрова

Всі мікрорайони

Таїрова — другий за розміром спальний мікрорайон Одеси. Вулиці тут купаються в зелені, під каштанами й тополями постійно з’являються стихійні ринки, але в просторих внутрішніх дворах багатоповерхівок легко сховатися від суєти.

Сусідні мікрорайони:

Історія Таїрова

У 1950 — 1960-х роках на території майбутнього мікрорайону одеситам виділяли землю під індивідуальне будівництво. Кілька років приватний сектор активно розвивався, але незабаром масив Таїрова вирішили забудувати багатоповерхівками. Для цього потрібно було знести щойно збудовані доми. Зберегли недоторканою лише найбільшу частину приватного сектору — селище Моряків. Мікрорайон будувався швидко і сформувався вже в 1977 році, після новобудови з'являлися рідко — для цього доводилося масово викуповувати та зносити приватні будинки.

Соборний храм святителя Спіридона Тріміфунтського
Пам'ятник інженеру Валентину Петровичу Глушко

Сусіди

У багатоповерхівках Таїрова живуть люди, сім’ї яких переїхали до квартир за часів забудови району, а приїжджі та молоді сім’ї винаймають тут порівняно недороге житло. Також у межах Таїрова розташовані кілька гуртожитків міських навчальних закладів, де живуть не тільки студенти, але й викладачі.

Стиль життя

У вільний час місцеві жителі масово стікаються на Майдан Незалежності, де можна перекусити та випити кави, відвідати великий торговий центр «Панорама» й кінотеатр «Золотий Дюк».

ТЦ Панорама Одеса
"Золотий Дюк " кінотеатр в Одесі
Огляд селища Таїрово

У просторих, спокійних і зелених дворах є школи, садки і ясла, дитячі майданчики. Тут багато хто з місцевих жителів із задоволенням благоустроює двори, де відпочивають на лавочках літні люди та грають діти. Таїрова також вміщує в собі відразу кілька великих і маленьких ринків.

Київський ринок в Одесі

Чого очікувати

Хоча Таїрова і віддалений від центру міста, хороша транспортна розв’язка дозволяє доїхати до будь-якої частини Одеси. Мікрорайон рясніє великими й маленькими ринками, магазинами, перукарнями, закусочними. Без іронії говорять, що тут найсмачніша в місті шаурма. Навіть з інших районів міста одесити приїжджають у великі торгові центри — такі як Сity Center або «Таїровський».

Все про мікрорайон Таїрова в Одесі
Таврія В  - Одеса

На що не розраховувати

У мікрорайоні є тільки один невеличкий сквер, тому, щоб прогулятися мальовничими місцинами, жителі Таїрова мають їхати у центр міста або до моря. У місцях стихійної торгівлі й біля ринків часто з’являються скупчення сміття. Немає в мікрорайоні Таїрова й арт-об’єктів, яким радіють очі.

Пам'ятник доктору Айболіту

Архітектура

Більшість будинків Таїрова були збудовані в один і той самий проміжок часу — це радянські дев’ятиповерхівки, «панельки». Подекуди можна зустріти лаконічні строгі багатоповерхові новобудови.

район Таїрова в Одесі
мікрорайон Таїрова в Одесі
Оренда квартир на Таїрова
≈ 5 500 грн
≈ 6 500 грн
≈ 7 000 грн
Всі 233 оголошення про оренду
Продаж квартир на Таїрова
700 $/м²Всі 5 161 оголошення про продаж