Приморський

Ланжерон

Всі мікрорайони

Його омиває Чорне море й пестить сонце - Ланжерон. З одного його боку чути плескіт хвиль, завзяті викрики торговців пляжними частуваннями і спів дельфінів, а з іншого — гомін дзвонів, м’який шурхіт дерев і вигуки тих, кого спокусили лабіринти вогнів і яскравих фарб у луна-парку.

Сусідні мікрорайони:

Ланжерон Одеса
Набережна "Ланжерон"
Дельфінарій "Немо"  Ланжерон

Історія Ланжерона

Назву приморський район Одеси отримав завдяки новоросійському губернатору Олександру Ланжерону, чия садиба розташовувалася тут ще в XIX сторіччі. Відтоді район завжди залишався курортним. Межі Ланжерона лежать вздовж парку Шевченка, який раніше називали «Фортечним садом» чи «Олександрівським». Ці місця відвідували видатні особистості: від Пушкіна, Гоголя й Достоєвського до Утьосова й Райкіна.

Арт-платформа «Усадьба» Ланжерон
Арт-платформа «Усадьба» Ланжерон в Одесі
Ланжеронівська арка Одеса

Сусіди

Крім старожилів, тут оселилися респектабельні одесити, які не відмовляють собі в задоволенні спостерігати з вікон за морем або парком. Безліч житла здають в оренду туристам, а в дорогих готелях на набережній зупиняються іноземці, які приїздять до Одеси в справах або на відпочинок.

На Ланжероні
На Ланжероні  Одеса

Стиль життя

Нехай набережна Ланжерона — жвава й галаслива, але на залитих сонцем провулках тихо і спокійно. Серед зелені ховаються лавочки, дитячі майданчики і стежки вздовж схилів. Ланжерон уподобали для свого статечного відпочинку безліч котів і кішок. Вранці тут люблять займатися йогою, вечорами — виходити на пробіжки. Біля Алеї Слави й морського узбережжя багато відпочивальників у будь-який сезон.

Двори Ланжерон
Двори Ланжерон в Одесі
Мамятник невідомому Матросу Ланжерон в Одесі

Чого очікувати

Ланжерон дивним чином поєднує в собі майже хвилинну близькість до Центру й затишок заможного району «для обраних». Море і просторий парк стали гарними сусідами з дитячим садком, йога-центром, лікарнею й санаторієм.

Дитячий садочок Ланжерон
Йога-центр Ланжерон

Тут чимало ресторанів і кав’ярень, а в парку часто відбуваються різні заходи, наприклад, ярмарок «Лавка майстрів», книжковий фестиваль «Зелена хвиля», лицарські турніри й реконструкції.

"Зелений театр" Ланжерон
Лунапарк Ланжерон

На що не розраховувати

На вузеньких вуличках не знайти мережевих продуктових супермаркетів. Та й численним приватним автівкам розвернутися тут важкувато. До Ланжерону ходить не так багато громадського транспорту, здебільшого в інші райони міста доводиться їхати з пересадкою.

Вузькі вулиці Ланжерона

Архітектура

Серед дореволюційних особняків, що нині стали багатоквартирними будинками, загубилося кілька хрущовок і приватних будиночків. Над усім цим височіють величезні житлові комплекси, які побудували порівняно недавно.

Архітектура Ланжерона в Одесі
Архітектура Ланжерона
Оренда квартир на Ланжероні
≈ 7 000 грн
≈ 12 900 грн
≈ 42 100 грн
Всі 23 оголошення про оренду
Продаж квартир на Ланжероні
1 300 $/м²Всі 252 оголошення про продаж