Приморський

Аркадія

Всі мікрорайони

Сусідні мікрорайони:

Аркадія — це море, сонце, розваги, яскраві фарби… А ще — розкішні магазини, торгові центри, ресторани й готелі. Звідусіль лунає музика й гучні голоси. Над усім цим здіймаються будинки зі скла й бетону, оселившись у яких не можна не відчути себе так, ніби піднісся над мирською метушнею.

Аркадія Одеса

Історія Аркадії

З самого початку забудови Одеси Аркадія була «курортної» місцевістю. Тільки тут не потрібно було сходити схилами або драбинами, щоби дістатися до пляжу, тому саме цей район мав велику популярність. Назву Аркадія отримала на честь однойменного району в Греції, де за легендою панують вічні радість і щастя.

Аркадія в Одесі
Мікрорайон  Аркадія
Район Аркадія Одеса
Район Аркадія в Одесі

У 1920-ті роки на шляху до пляжу організували парк. Після цього майже не припиняли будівництво санаторіїв і готелів, а після масштабної реконструкції у 2013-му році — елітних житлових комплексів, ресторанів, клубів і торгових центрів.

Центральний вхід на алею Аркадії
Аркадія море
Аркадія море Одеса

Сусіди

В Аркадії майже немає інфраструктури, необхідної сім’ям із дітьми — шкіл, дитячих садків, лікарень. Здебільшого покупці квартир у цьому районі розраховують здавати їх приїжджим на короткий термін. Місцеві «легенди» розповідають, що взимку деякі багатоквартирні висотки перетворюються на «будинки-примари» й частково пустують.

Аркадія літом

Стиль життя

Аркадія — модний курорт з усіма властивими цьому званню характеристиками. У нічних клубах грають концерти українські та закордонні виконавці, працюють атракціони, аквапарк, набережна заповнена кафе й ресторанами. У моря одесити й гості міста прогулюються в будь-який сезон, зустрічають Новий Рік. Взимку навіть музичний фонтан перетворюють на льодовий каток, щоб алея не залишалася порожньою.

Пляж Аркадія
Аквапарк Аркадія в Одесі
Аркадія літом Одеса
Мікрорайон  Аркадія  в Одесі

Чого очікувати

Опріч приморської зони, в Аркадії працює відразу чотири великих торгово-розважальних центри. Крім бутиків і продуктових супермаркетів, там є конференц-зали, концерт-холи, бізнес-центри, виставкові площі. А в ТРЦ Gagarinn Plaza нещодавно відкрили великий кінотеатр.

ТЦ "Сади Перемоги"   Аркадія
ТРЦ Gagarinn Plaza Аркадія
Алея парасольок Аркадія

Аркадія межує з дендропарком, куди можна дістатися пішки і прогулятися біля великих ставків, де живуть лебеді, качки й черепахи.

Парк Перемоги Аркадія
Парк Перемоги Аркадія в Одесі

На що не розраховувати

Навколо будівельних скандалів у цьому районі не вщухають гарячі суперечки: висотки зводять на місцях, де раніше планували школи й дитячі садки. Поки що тут постійно працює будівельна техніка. В інші райони міста з Аркадії можна дістатися тільки після того, як змарнуєш чимало часу в пробці.

Архітектура

Здебільшого район Аркадії забудований новітніми висотками. Але тут також є кілька старих санаторіїв, студентський гуртожиток і двори, що цілком складаються з радянських п’ятиповерхівок.

Архітектура Аркадія в Одесі
Архітектура Аркадія
Сучасна архітектура Аркадія
Оренда квартир на Аркадії
≈ 10 500 грн
≈ 14 000 грн
≈ 22 400 грн
Всі 303 оголошення про оренду
Продаж квартир на Аркадії
1 000 $/м²Всі 8 380 оголошень про продаж