Деснянський

Троєщина

Всі мікрорайони

Близько 15 років тому Троєщина виглядала так само урбаністично, як сучасні Осокорки. Нині це просторий зелений мікрорайон із великою кількістю парків і скверів, публічних просторів і торгових точок.

Станції метро:

Дарниця
Чернігівська
Почайна (Петрівка)

Сусідні мікрорайони:

Історія Троєщини

Після відкриття в 1970-х Московського мосту почалася забудова прилеглих до нього ділянок. На намивних ґрунтах виник масив Троєщина. Крім будинків тут у великій кількості споруджували школи й дитсадки – це приваблювало молодих батьків. Тепер на Троєщині мешкає вже третє покоління цих родин, а разом із ними – нові жителі району.

Сусіди

Всупереч поширеному міфу, сьогодні на Троєщині нечасто зустрінеш хлопців у спортивних костюмах і кепках-«качках». Населення стало більш прогресивним. Мікрорайон оточений полями та селами, повітря не забруднене промисловими підприємствами. За це Троєщину люблять родини з маленькими дітьми та пенсіонери. Також тут живуть ті, для кого важливими є невисока вартість оренди й купівлі житла та розвинена інфраструктура.

Стиль життя

З часом Троєщина перемінилася: тут споруджують нові будинки, один за одним відкривають мережеві заклади, упорядковують парки та сквери. Найбільш популярними є Молодіжний і Деснянський. Вечорами тут гамірно й людно.

Біля районної адміністрації є кінотеатр «Флоренція». Квитки коштують небагато, тому зали заповнені глядачами. Більш сучасний кінотеатр є в ТРЦ SkyMall. Там само розташовані популярні кафе й ресторани. Нещодавно поряд із центром облаштували велику зелену зону Sky Family Park – із м’яким газоном, фуд-кортом, шезлонгами на березі Дніпра.

На Троєщині чимало місць для занять спортом і активного дозвілля. На Бальзака бере початок одна з найкращих велодоріжок міста, нею можна доїхати до Паркового мосту. На Закревського обладнано нове футбольне поле, що підсвічується.

На території масиву є «Палац спорту» – великий Sport Life, поблизу нього – новий дитячий майданчик, лавки та кафе.

Влітку жителі мікрорайону можуть відпочивати біля води, на берегах річки Десенки та озер уздовж вулиці Закревського.

Чого очікувати

Троєщина – мікрорайон із досить добре розвиненою інфраструктурою. У кожному кварталі є школа, дитячий садок і магазин. Майже в усіх дворах облаштовані дитячі майданчики, як у 1990-х. Сучасніші є в парках.

Уздовж головних вулиць – Бальзака, Маяковського та Закревського – розташовані кілька супермаркетів, працюють невеликі торгові центри. Є чималий ТЦ «Район» із магазинами та кафе.

Завдяки сусідству із селами на ринках завжди можна купити свіжі фермерські продукти. На Електротехнічній розташований відомий ринок «Троєщина», де продають що завгодно – від продуктів до одягу та меблів. Кілька років тому на Закревського відкрили ТЦ Metro.

Навпроти ринку розмістилась одна з головних кіностудій країни – Film.Ua. Тут знімають і монтують телепередачі, серіали та фільми. З іншої сторони Електротехнічної будують кіносело з хатами й теремами як за часів Київської Русі. Уже зараз його почасти видно з-за огорожі. У рамках кіностудії діє проект NoName Club, що збирає творчу молодь на допрем’єрні покази знакових фільмів.

Місцеві жителі намагаються облагороджувати свій район. Завдяки цьому на Радунській з’явився красивий патріотичний під’їзд, а на Сабурова – казковий дитсадок.

Гідний уваги місцем масиву є й монетний двір. Оточена високим парканом будівля ретельно охороняється.

На що не розраховувати

Попри всі переваги Троєщини в неї є один суттєвий недолік – відсутність метро, яку не можуть компенсувати виділена на Московському мосту смуга громадського транспорту та міська електричка.

Архітектура мікрорайону

На Троєщині переважає типова панельна забудова 1990-х років, але останнім часом тут активно зводять нові багатоповерхівки й житлові комплекси.

За підтримки DreamKyiv.

Оренда квартир на Троєщині
≈ 6 500 грн
≈ 7 500 грн
≈ 10 000 грн
Всі 290 оголошень про оренду
Продаж квартир на Троєщині
800 $/м²Всі 668 оголошень про продаж