Дарницький

Осокорки

Всі мікрорайони

Осокорки – один із наймолодших районів Києва, де висотні житлові будинки стоять поряд з офісними спорудами, працюють бари та ресторани, а з вікон відкриваються урбаністичні пейзажі з видом на шумні проспекти й багатоповерхові житлові комплекси.

Станції метро:

Позняки
Осокорки

Сусідні мікрорайони:

Історія Осокорків

Будівництво на лівому березі мікрорайону Осокорки почалось у середині 1990-х і триває досі. Поки споруджено лише масив Північні Осокорки – висотні будинки між проспектом Бажана та вулицею Колекторною. У майбутньому планується зводити Центральні й Південні Осокорки.

Сусіди

Молодий спальний район на лівому березі Дніпра приваблює так само молодих жителів. Більшість з них обирають Осокорки завдяки розвиненій інфраструктурі та просторим квартирам за відносно низькими цінами. Недорога комерційна нерухомість притягає стартаперів і підприємців, котрі купують житло в нових будинках і орендують офіси у сусідстві.

Стиль життя

Поблизу Осокорків багато озер та інших водойм. Влітку місцеві жителі засмагають на пляжах, влаштовують пікніки, ходять на риболовлю.

Вздовж проспекту Бажана пролягає велодоріжка, а ближче до житлових будинків розташувалися бари, ресторани та кав’ярні, де вечорами відпочивають містяни з усього району. За активним дозвіллям жителі Осокорків їздять у центр міста або поблизькі мікрорайони на лівому березі.

Чого очікувати

Осокорки не схожі на типові київські околиці з тихими внутрішніми дворами та палісадниками. Тут відчуваєш масштаб великого міста: широкі магістралі, складні транспортні розв’язки та багатоповерхові споруди із закладами сфери послуг на перших поверхах.

У багатьох будинках є ОСББ. У під’їздах чергують консьєржі, а у дворах облаштовані сучасні дитячі майданчики. Із щільними рядами висотних будівель сусідить приватний сектор – залишки села Осокорки, де люди мешкають уже багато років.

На території мікрорайону є великі мережеві супермаркети, фастфуди, спортцентр, торгово-розважальні центри «Аладдін» і «Піраміда», приватна клініка «Борис». На іншому боці проспекту Бажана розмістилися ТРЦ «Аркадія», ТРЦ Appetite та «Євробазар» – великий ринок із просторою парковкою. Біля станцій метро багато яток з овочами і фруктами.

На метро від Осокорків до центральних станцій «Палац спорту» і «Золоті ворота» – 15–18 хвилин. Неподалік розташований міжнародний аеропорт «Бориспіль».

На що не розраховувати

Через відсутність зелених зон кияни називають Осокорки кам’яними джунглями, місцеві ж мешканці нерідко скаржаться на загазованість проспекту Бажана та неприємний запах, що час від часу долинає з Бортницької станції аерації.

Архітектура мікрорайону

Забудова Осокорків неоднорідна, але більш ніж половина житлових будинків – сучасні багатоповерхові споруди. З кожним роком їх дедалі більшає. Квартири здаються в оренду за відносно прийнятними цінами, а вартіть житла в нових будинках нижче середньої по місту.

За підтримки DreamKyiv.

Оренда квартир на Осокорках
≈ 10 000 грн
≈ 13 000 грн
≈ 15 000 грн
Всі 393 оголошення про оренду
Продаж квартир на Осокорках
1 200 $/м²Всі 629 оголошень про продаж