Сучасні висотні будівлі й котеджі, великі торгово-розважальні центри та насичене нічне життя перетворили сірий колись житловий масив на престижний спальний район. Сьогодні, щоб прогулятися красивою набережною, пройтися численними магазинами, кияни приїжджають на Оболонь з усього міста.
У 1960-х Київ стрімко розширювався, а на його околицях почали з’являтися нові спальні райони. Одним із них була Оболонь, де зводили багатоповерхові панельні будівлі. У роки незалежності в центрі мікрорайону виросли нові, престижні висотні будинки та офісні споруди, а ближче до набережної – котеджне містечко із житлом преміум-класу. Таке розмаїття привабило на Оболонь дуже різних жителів – від міліонерів до студентів.
На Оболонських Липках оселилися чиновники високого рангу, бізнесмени, зірки українського шоу-бізнесу, професійні спортсмени, творча інтелігенція. Квартири у старих панельних багатоповерхівках населяють корінні оболонці й нові жителі столиці. Розвинену інфраструктуру Оболоні цінують молоді сім’ї, пари.
Оболонська набережна з безліччю кафе й ресторанів, велосипедними доріжками – популярна зона дозвілля місцевих жителів. Зранку поблизькі спортклуби проводять тут тренування, уздовж Дніпра бігають і катаються на велосипедах спортсмени і любителі, а в тренажерному залі просто неба вправляються містяни з усього району.
Ближче до вечора набережна заповнюється відпочивальниками, із ресторанів лунає музика, на березі представники молодіжних субкультур влаштовують фаєр-шоу та співають пісні під гітару. Багато хто відпочиває просто на пляжі.
Площа перед церквою на «Мінській» приваблює підлітків на скейтах і bmx, котрі з ранку до вечора вправляються у виконанні трюків, а залізничний тунель неподалік Московського – улюблене місце екстремалів і любителів графіті.
Шукаючи тиші, оболонці вирушають у сквер перед райадміністрацією, Сад каменів або урочище «Наталка» з безкоштовним літнім кінотеатром. На території урочища розташована й одна з родзинок Оболоні – секція, кесон недобудованого тунелю, який ще до Другої світової війни планували прокласти під Дніпром.
По пляжний відпочинок і риболовлю оболонці їдуть на озера. Вербне і Міністерське вважаються найчистішими.
Уздовж Оболонського проспекту від однієї станції метро до іншої простягається торгово-розважальний комплекс Dream Town. Тут розташувалися популярні магазини мас-маркету, кафе, єдиний у Києві аквапарк, а також боулінг, кінотеатр, ролердром.
На Оболоні є все необхідне для комфортного життя, шопінгу та цікавого дозвілля – від сучасних торгово-розважальних центрів із кінотеатрами, закладами громадського харчування до впорядкованих скверів і набережної. Розвинена спортивна інфраструктура – ще одна перевага Оболоні. Тут розташована школа вітрильного спорту і яхт-клуб, пункти прокату плавальних засобів і найбільший у Києві гольф-центр, три стадіони та великі мережеві спортклуби. У багатьох дворах є волейбольні та баскетбольні майданчики, футбольні поля.
На метро до центральних станцій «Майдан Незалежності» і «Льва Толстого» можна дістатися за 12–15 хвилин. Добре налагоджено сполучення з передмістям.
На Оболоні розташований пивоварний завод «Оболонь», через що навкруги часто пахне солодом. Район також відомий завдяки перехрестям із круговим рухом, які щодня чинять незручності місцевим автомобілістам.
Оболонь зажила популярності як престижний і комфортабельний житловий масив з багаторівневими квартирами й пентхаусами. Проте основна частина мікрорайону забудована звичайними панельними багатоповерхівками.
За підтримки DreamKyiv.