Дніпровський

Воскресенка

Всі мікрорайони

Розташований віддалік від метушливого центру, зелений Воскресенський масив сприяє розслабленню, ніби заміський квартал. Місцеві жителі цінять його за чисте повітря, красивий парк «Перемога» та тихі просторі двори.

Станції метро:

Лівобережна
Дарниця

Історія Воскресенки

У 1960-х на Воскресенці знесли майже всю одноповерхову забудову колишньої слобідки, а на її місці збудували новий житловий масив. За більш ніж 50 років район не надто змінився, і зараз за зовнішнім виглядом і життєвим укладом більше схожий на тихе передмістя.

Сусіди

Новий район на лівому березі Дніпра тоді почали обживати вчорашні мешканці комунальних квартир і гуртожитків. Певний час масив вважався не найбільш благополучним. Тепер він живе мирним, спокійним життям. Через віддаленість від центру й відсутність метро Воскресенка не має попиту в киян і квартиронаймачів, тож більша частина тутешнього населення – корінні жителі.

Стиль життя

Розмірене життя Воскресенського масиву сильно відрізняється від метушливого ритму центральних і молодших спальних районів. Вдень тут не людно, на лавках у дворах сидять пенсіонери, на майданчиках гуляють діти, вулицями походжають мами з візочками.

Неподалік бульвару Перова розташований парк «Перемога» з дитячими атракціонами й ігровими майданчиками, пересувними кав’ярнями та ставком із човновою станцією. Тут завжди багато людей, біля Кургану безсмертя підлітки на скейтах і bmx вправляються у трюках, доріжками катаються велосипедисти.

Поряд із основною магістраллю Воскресенки є й невеликий парк «Аврора» із сучасним дитячим майданчиком і артезіанською свердловиною.

Озеро Райдужне приваблює рибалок і відпочивальників. Місцеві жителі тут не купаються, та приходять посидіти біля води, позасмагати, приготувати барбекю.

Воскресенку, як і розташований неподалік Лісовий, не оминув процес ревіталізації – у місцевій промзоні, де раніше працювала лісопильня, відкрили однойменний паб із власною пивоварнею. Заклад швидко став популярним не лише серед місцевих жителів, а й серед поціновувачів крафтового пива з інших районів.

Чого очікувати

У мікрорайоні майже немає підприємств, а ті, що є, не загрожують довкіллю, тому масив вважається екологічно чистим. Також на Воскресенці багато зелених насаджень, але більшість лісопарків не опоряджені.

Продукти місцеві жителі купують на ринку «Десна», у невеликих супермаркетах біля дому чи в сусідніх районах – на Троєщині або Дарниці. Одна з місцевих родзинок – київський авторинок. Раніше там торгували машинами, тепер – автозапчастинами. На проспекті Визволителів є магазин побутової техніки «Ельдорадо» та великий магазин меблів «Б-52».

У районі багато шкіл, працюють лікарні та поліклініки. Але у старих дворах майже немає сучасних дитячих і спортивних майданчиків – більшість із них розташовані в парках та на територіях нових житлових комплексів, котрі мають власну повноцінну інфраструктуру.

На що не розраховувати

Кафе та інших розваг у районі майже немає. Періодично на Воскресенці відкривають нові заклади, є кілька мережевих кафе, розважальний комплекс «Б-52» і кінотеатр у ТРЦ «Квадрат», та все одно цього недостатньо, тому місцеві жителі віддають перевагу дозвіллю в центрі міста.

До метро треба під’їжджати автобусом або маршруткою, вранці транспорт часто перевантажений. Автомобілісти нерідко натрапляють на затори на Московському мосту й мосту Метро.

Архітектура мікрорайону

На Воскресенці можна купити недорогу як для Києва нерухомість. Цей район п’яти- і дев’ятиповерхових хрущовок вважається далеко не найпрестижнішим через відсутність метро та сучасної інфраструктури. Втім останніми роками тут і поряд з’являються нові висотні будинки, що змінюють вигляд мікрорайону та його інфраструктуру на краще.

За підтримки DreamKyiv.

Оренда квартир на Воскресенці
≈ 7 000 грн
≈ 8 500 грн
≈ 13 000 грн
Всі 99 оголошень про оренду
Продаж квартир на Воскресенці
1 000 $/м²Всі 221 оголошення про продаж