Квартира має роздільне планування. У квартирі є хол, коридор, окремий санвузол та утеплений балкон з деревяною обшивкою. Планування включає міні-кладовку на коридорі. У квартирі виконаний євроремонт. Плитка, ламінат, двері та стіни без дефектів.
В квартирі встановлено лічильник з тарифом день/ніч. Є централізоване опалення, центральний водопровід та центральна каналізація. Встановлено бойлер з редуктором тиску та фільтрами.
У квартирі залишаються всі меблі та побутова техніка, які видно на фото. Меблі та техніка в гарному стані. У квартирі встановлено кондиціонер, вентилятори з регулюванням і клапанами, захисне реле напруги, чавунну ванну, якісну сантехніку, електросушилку в ванній, шафу-купе в ніші біля ванни та шафу з поличками в загальному коридорі. Встановлено німецький ламінат з корковою підкладкою. Є супутникова антена. На бойлері та пральній машині встановлені фільтри.
Ціна 52 тис. у.о. Можливий торг.
Будинок побудований 14 років тому і знаходиться у дворі, не над трасою. У будинку є два ліфти, включаючи вантажний. Територія закрита, є консьєрж.
Квартира розташована на асфальтованій дорозі.
Квартира дуже хороша, простора, доглянута, чиста та тепла. Встановлено все, що покращує якість та безпеку проживання. Квартира не потребує ніякого покращення чи ремонту.