вулиця Шота Руставелі, 9

У продажу однокімнатна квартира в цегляній новобудові, Хаджибейський район 📍ЖК Одеський, вул. Шота Руставелі Поруч: супермаркети, аптеки, кафе, ресторани, парки Зручна транспортна розв’язка до центру Одеси ✅ Продаж можливий по державним програмам! 🔺Характеристики квартири: — Загальна площа: 41,7 м² — Поверх: 14/14 — Велика лоджія 6 м² 🛋 Квартира з капітальним ремонтом та укомплектована — можна одразу заїхати та жити! 💰Ціна: 43 000 $ Код об’єкта: 311476 📞Телефонуйте — організуємо перегляд у зручний час! наш офіс: вул. Євгена Танцюри, 15 📲 телефон: 096-711-45-91

Шота Руставелі вул., 9

ЖК Одеський, Шота Реставелі, поблизу центра міста. Будинок з огородженою територією. Квартира з якісним ремонтом"для себе", є якісні меблі та надійна побутова техніка. Вмістка гардеробна. Дві лоджиї, з яких відкривається красивий вигляд. В підїзді два ліфта, в будинку є генератор на випадок блекаутів. Дуже зручна локація. Планування: Кухня вітальня, дві окремі спальні, санвузел з душкабіною, вмістка гардеробна

генератор
Шота Руставелі вул., 9

Пропонується простора 1-кімнатна квартира у новому будинку на вул. Шота Руставелі/вул. Скворцова. У будинку є ГЕНЕРАТОР. Зручне функціональне планування з лоджією. Квартира з окремою спальнею 18.8 метра і виходом на лоджію, суміжним санвузлом, просторою кухнею 10м. Квартира у житловому стані, але потребує поточного ремонту. На прибудинковій території дитячий майданчик, також є відкрите паркування для автомобілів (місць достатньо). У житловому комплексі є фітнес-клуб. Поряд з будинком дитячі садки, школи, супермаркети та гарна транспортна розвязка. Сучасна та затишна квартира чекає на свого нового господаря.

Шота Руставелі вул., 9
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

У квартирі продумане планування: дві окремі спальні, простора кухня-вітальня площею 25 кв.м з виходом на широку застеклену лоджію, гардеробна та суміщений санвузол з душовою кабіною. Кожен квадратний метр використовується раціонально. Виконано якісний ремонт 2020 року, квартира повністю укомплектована меблями та технікою високого рівня. Кухня оснащена дорогою фурнітурою, передбачені електродвигуни для відкриття фасадів. По всій квартирі встановлено теплу підлогу. В будинку встановлено теплолічильник. Власна котельня забезпечує автономне опалення. Є централізоване водопостачання та каналізація. Електрика підключена. Передбачена можливість швидкого підключення ІБП з батареями, що в поєднанні з генератором в будинку забезпечує високий рівень автономності: ліфт, вода та опалення працюють навіть при відключеннях. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою високого рівня. Кухня оснащена дорогою фурнітурою. Передбачені електродвигуни для відкриття фасадів. Продаж квартири. Можливість підключення ІБП з батареями. Будинок 2014 року побудови, розташований в тихій, відокремленій локації. В будинку встановлено генератор, що забезпечує автономну роботу основних систем. На території передбачені гостьовий паркінг та дитячий майданчик. В будинку працює консьєрж, встановлено відеоспостереження та пожежна сигналізація. Територія охороняється. Будинок розташований в районі Черемушки, з зручною транспортною доступністю. Поруч є парк. Квартира має вихід на широку застеклену лоджію. Передбачена гардеробна. Є кладова на поверсі площею 5 кв.м. В квартирі встановлено теплу водяну підлогу з можливістю використання в міжсезоння. Панорамні вікна.

генератор
2-комнатная квартира с дорогим ремонтом и автономией в новом доме на Черёмушках ЖК Одесский

Квартира має комфортне планування: кухня-вітальня площею 21 кв.м з виходом на застеклену лоджію та велика спальня. Також є містка гардеробна. Виконано стильний ремонт із використанням якісних матеріалів. Ремонт класифікується як євроремонт. Система опалення автономна, власна котельня. В квартирі встановлені лічильники. Квартира повністю укомплектована меблями, побутовою технікою, освітленням та текстилем. Все залишається новим власникам, що дозволяє одразу заїхати та жити без додаткових вкладень. На кухні є меблі. Готові під державні програми. Можливість одразу заїхати та жити без додаткових вкладень. Новий сучасний 14-ти поверховий будинок з закритою територією. Є гостьовий паркінг та охорона території. Працює ліфт. Відмінна інфраструктура: поруч розташовані школи, дитячі сади, супермаркети, ринки, клініки та зупинки громадського транспорту. Квартира має засклену лоджію, містку гардеробну та душову кабіну. Встановлено кондиціонер. Є Wi-Fi.

Продам евродвушку с ремонтом, 8/14 эт, на Черемушках (3-297-067 ОФ) ЖК Одесский

В прдаже классная двухкомнатная квартира в жк Одесский Две раздельніе комнаты плюс большая кухня студия, гардеробная Есть кладовка 5м2 Свежий дорогой евроремонт Делался для себя ,все продумано до мелочей Квартира полностью укомплектована мебелью и техникой Закрытая территория с автопарковкой Генератор на тепло и воду Резервуар для воды Возле жк большая бесплатная парковка, детский сад

Шота Руставелі вул., 9

Шукай квартиру по локації