вулиця Івана Дзюби, 12

Пропоную вам ідеальну квартиру для щасливого сімейного життя Світла, простора та надзвичайно затишна 3-кімнатна квартира, в яку хочеться повернутися після кожного дня. Тут усе продумано до дрібниць для комфорту родини з дитиною — від якісного ремонту до повної комплектації меблями та технікою. Квартира дуже тепла та наповнена природним світлом, що створює особливу атмосферу спокою і гармонії. Усі меблі залишаються, тому ви можете одразу заїхати та жити без зайвих клопотів. Серце дому — білосніжна сучасна кухня, обладнана всім необхідним: газова поверхня, витяжка, посудомийна машина, духова шафа, мікрохвильова піч, холодильник, обідній стіл та зручні стільці. Ідеальне місце для сімейних сніданків і теплих вечерь. Ванна кімната приємно здивує своєю функціональністю: велика ванна для релаксу, пральна машина на 10 кг, сушильна машина на 6 кг, вбудована корзина для білизни та встановлені всі лічильники — усе для вашого щоденного комфорту. Окрема перевага — великий балкон, оздоблений натуральним деревом. Це ваш особистий простір для відпочинку, ранкової кави чи вечірнього релаксу. У квартирі три окремі кімнати, кожна облаштована сучасними меблями, що створюють атмосферу затишку, тепла та домашнього комфорту — ідеально для сім’ї з дитиною. Розташування також порадує: поруч із будинком зручна транспортна розв’язка, магазини, дитячі садочки та школа — усе необхідне для комфортного життя вашої родини знаходиться в кроковій доступності. Це не просто квартира — це місце, де народжуються щасливі сімейні моменти. Віддаємо перевагу покупцям із готівкою. Сертифікати не розглядаємо.

Івана Дзюби вул. (Сімї Сосніних), 12

Квартира має роздільне планування та косметичний ремонт. Санвузол суміжний. Система опалення централізована. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ та центральний водопровід. Квартира мебльована. Можливо придбання за програмами та безготівковий розрахунок. Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і. Є ліфт та гостьовий паркінг. Поруч зупинка швидкісного трамваю, 3 парки, ринок, магазини та школи. Квартира суха, чиста та світла. До метро 15 хвилин пішки. Є відеоогляд.

Продажа 1к квартири Святошинський Дзюби  12 поруч Зупинка швідкистного трамваю  до метро 15 хв можливо по Є програмам та безготівковий розрахунок

Планування квартири роздільне. Квартира з косметичним ремонтом. Система опалення централізована. В квартирі є газ, центральний водопровід, електрика. Також є вивіз відходів. Квартира мебльована. Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і. Поруч швидкісний трамвай, метро 20 хв. До будинку веде асфальтована дорога. В квартирі є Wi-Fi.

Продаж 1к квартири Святошинський вул Дзюби  12 поруч швидкісний трамвай метро 20 хв
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має 1 кімнату, загальною площею 34 м², з кімнатою 17 м² та кухнею 7,9 м². Також є кладовка/гардеробна площею 1,8 м² та суміщений санвузол площею 3 м². Вікна та балкон повністю замінені на нові металопластикові. Частково замінені труби. Стан житловий, з меблями. В квартирі встановлені лічильники на газ та світло. Є централізоване опалення та гаряча вода. Також є газ. Квартира продається з меблями. Холодильник та пральна машина надаються за домовленістю. Розглядається варіант продажу за державною програмою (сертифікат). Тип будинку: Чешка. Панельний. Не кутова. Встановлено домофон. Вся необхідна інфраструктура знаходиться в пішій доступності. Під будинком розташовані АТБ, аптека, перукарня, кафе, спортклуб та продуктовий магазин. Поруч є парк з бюветом, дитячі садки, школи, зупинки транспорту, поліклініка, пологовий будинок №3, ринок та супермаркети. Неподалік знаходяться кінотеатр, озеро та станція електрички Борщагівка. Квартира не кутова. Є кладовка/гардеробна.

власник
1 к. квартира Івана Дзюби (Сосніних). Власник

Шукай квартиру по локації