Микільсько-Слобідська вулиця, 4-В

Продаж 3 кімнатна квартира в Дніпровському районі, вул Микільсько Слобідська 4В. Квартира знаходиться на 8 поверсі з 14 поверхівки. Загальна площа становить 105,8 м.кв. У дворі підземний паркінг. Поряд набережна Дніпра, NOVUS, метро Лівобережна-10 хвилин пішки. Тепла та затишна квартира. Розвинена інфраструктура. Гарна транспортна розвязка. Ціна 160000 у.о КОД 21147395

Микільсько-Слобідська вул., 4-В

Продається чотирикімнатна квартира з ексклюзивним ремонтом у відмінному стані. Планування роздільне. Ремонт - євроремонт. Система опалення централізована. Є вода, газ, опалення та інтернет. Квартира продається з меблями та технікою кращих брендів. Є телевізор, кондиціонер, ванна, гардероб, меблі на кухні, душова кабіна. Також є господарське приміщення та комора. Продаж квартири. Будинок житлового фонду 2001-2010-х років. У підїзді є консьєрж. У дворі розташований підземний паркінг. Є вантажний ліфт. Поряд знаходиться набережна Дніпра, супермаркет NOVUS. До метро Лівобережна 10 хвилин пішки. Тепла та затишна квартира. Є три окремі спальні, гардеробна кімната, підігрів підлоги, сигналізація.

Продаж чотирикімнатної квартири Микільсько-Слобідська вулиця 4в

Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира. Планування роздільне. Квартира має якісний ремонт 2012 року, який робився «для себе». Підлога в кімнатах — натуральний деревяний паркет. Квартира утеплена зовні пінопластом. Продаж здійснюється у форматі заходь та живи. Система опалення централізована. В квартирі встановлені лічильники. Продаж здійснюється у форматі заходь та живи – залишаються всі меблі та побутова техніка. На кухні є меблі. Продаж квартири. Будинок житлового фонду 2001-2010-х років. Є консьєрж, вантажний ліфт. Встановлена пожежна сигналізація. Зона відпочинку: Всього 3 хвилини пішки до набережної Дніпра та облаштованої зони відпочинку. Транспорт: Метро Лівобережна – 7 хвилин спокійною ходою. Магазини: Поруч супермаркети Новус, АТБ, ТЦ Комод, кафе та ресторани. Освіта: У пішій доступності школи, дитячі садки та медичні центри. Квартира утеплена зовні пінопластом, що забезпечує значну економію на опаленні взимку та прохолоду влітку. Тихий двір та чисте повітря завдяки близькості до води. Є кондиціонер, балкон, лоджія. Встановлено швидкісний інтернет, Wi-Fi.

Продаж 3 к квартири Микільсько - Слобідська 4 в, Лівобережна

Шукай квартиру по локації