Микільсько-Слобідська вулиця, 1-А

Продаж 4-кімнатної квартири в ЖК “Микільський Град” Без комісії для покупця. Ти шукаєш квартиру з неймовірним видом? Тут продумано все до кожної дрібниці! Відчуття простору в цій оселі захоплює дух. У кожного члена сім’ї буде свій особистий простір. Основні переваги: - Шикарний авторський ремонт – стильний, сучасний, використані якісні матеріали - Просторе планування – 3 окремі кімнати, 2 санвузли - Комфорт та сучасні технології – встановлена система кондиціонерів і притоку свіжого повітря - Будинок бізнес-класу – автономна інфраструктура: завжди є вода, опалення та працюють ліфти завдяки генератору - Повна комплектація – продається з меблями та побутовою технікою - Безпека та зручність – гарне охайне парадне, охорона, відеоспостереження - Підземний паркінг – є можливість окремо придбати - Локація – ідеальна! 10 хвилин до центру Києва Є відеоогляд квартири та додаткові фото квартири!! Телефонуй! Перегляд у будь-який зручний для тебе час! Без комісії для покупця!

генератор
Микільсько-Слобідська вул., 1-А

Квартира має роздільне планування. В ній є 3 окремі кімнати та кухня-студіо загальною площею 55 кв.м. Санвузол роздільний. Стан ремонту видно на фото. В парадній є генератор для ліфтів. Без комісії. ЖК «Микільський град» - престижний будинок з підземним паркінгом. Сучасне парадне з зонами відпочинку, охороною 24/7, відеонаглядом, трьома пасажирськими та вантажним ліфтами. Чудова локація з розвиненою інфраструктурою. В мінімальній доступності знаходяться ресторани, супермаркети, кафе, пошти, садочки та школи. Метро Лівобережна розташоване в 5 хвилинах пішки. В 3 хвилинах від будинку знаходиться набережна Дніпра, пляж та парк з зонами відпочинку.

генератор
Продаж 4х кімн квартири вул.Микільсько-Слобідська 1А ЖК Микільський Град

Квартира має роздільне планування. Простора кухня-вітальня з панорамними вікнами ідеально підходить для сімейних вечорів та прийому гостей. Є майстер-спальня, дитяча кімната та технічна кімната. У квартирі два санвузли - з ванною та душевою кабіною. Зроблено якісний сучасний ремонт, квартира готова до заселення. Квартира мебльована. Є телевізор, кондиціонер та меблі на кухні. ЖК «Микільський Град» - новий сучасний комплекс із закритою територією, охороною та підземним паркінгом. На території комплексу розташовані магазини, кафе, салони краси, дитячі майданчики та зони відпочинку. Неподалік знаходиться парк, набережна Дніпра та зручна транспортна розвязка. Є консьєрж. ЖК розташований у престижному районі Києва на лівому березі Дніпра, всього в кількох хвилинах від станції метро «Лівобережна». Квартира має прекрасний краєвид на місто. Функціональне планування дозволяє раціонально використовувати кожен квадратний метр. У сусідньому будинку є паркомісце в підземному паркінгу. Можливе придбання сусідньої 2-кімнатної квартири, що дозволить створити велику квартиру з 3 спальнями, двома залами, 4 вбиральнями та 2 кухнями. Квартиру можна використовувати для інвестицій та здавати в оренду.

Микильсько Слобідська 1а, 2 спальни Никольский град ЖК Микильський град
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має роздільне планування. Є дві окремі спальні, вітальня, велика кухня-столова площею 18 кв.м., засклений балкон, кладова та два санвузли (один з ванною, другий з душовою кабіною). Виконаний капітальний ремонт. У квартирі встановлені лічильники на всі комунікації (вода, електроенергія, тепло). Є бойлер. Квартира повністю мебльована та готова до життя. Є багато шаф для зберігання речей, два двоспальні ліжка та мякі меблі. Також встановлені 3 кондиціонери, посудомийна машина, пральна машина, холодильник, варильна поверхня з витяжкою, велика мікрохвильова піч. ЖК "Микільський град" - це сучасний житловий комплекс бізнес-класу, побудований у 2009 році за монолітно-каркасною технологією з утепленням. У будинку високі стелі 3 метри. Парадне обладнане зонами відпочинку, охороною 24/7, відеонаглядом, трьома пасажирськими та вантажним ліфтами. На поверсі встановлений додатковий домофон. Закритий внутрішній двір з підземним паркінгом та дитячим майданчиком. У будинку є фітнес-клуб, 3 ресторани, 2 продуктових магазини та банк. ЖК розташований у 3 хвилинах від пляжу та парку з зонами відпочинку. Через дорогу - великий супермаркет Novus, поряд супермаркети Silpo, АТБ, ТРЦ Комод, Міжнародний виставковий центр, кінотеатр Multiplex, театр драми та комедії, ринок, декілька шкіл та дитячих садочків, школа джазового та естрадного мистецтва, школа англійської мови, мотошкола, студії масажу та краси. У 5 хвилинах від ЖК - метро "Лівобережна", в 3 хвилинах - набережна Дніпра. Квартира має високі стелі 3 метри, що забезпечує багато простору, повітря та світла. Також є гостьовий паркінг. У квартирі встановлена пожежна сигналізація та відеоспостереження.

Кв. 94 м2 в ЖК Микільський град/Сонячна Рівєра/Русанівська Гавань ЖК Микільський град

Шукай квартиру по локації