вулиця Олексія Вадатурського, 45

Квартира чиста і доглянута, не потребує термінового ремонту. Планування роздільне. Санвузол роздільний. Є балкон і лоджія. Є газ. Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною технікою. Всі меблі та техніка в прекрасному стані. В наявності є кондиціонер, швидкісний інтернет, телевізор та меблі на кухні. Квартира продається без комісії для покупця. Квартира розташована в будинку, який не є стандартною хрущовкою, а побудований за іншим проектом з кращою якістю будівництва. Таких будинків дуже мало. Парадне чисте та доглянуте. Є затишний зелений двір. Є місце для паркування машини.

Светлая, ухоженная 2-х комнатная - заезжай и живи! Без комиссии

Квартира в чистому житловому стані, не кутова, суха та тепла. Квартира розташована на Черемушках у другому ряду будинків, має чистий двір та охайний просторий підїзд. Зручне розташування будинку забезпечує транспортний звязок у будь-який напрямок міста. Поруч розташовані декілька шкіл, ринок, парк Марка Твена, супермаркети та інші обєкти інфраструктури.

Продаж 1к Квартира Олексія Вадатурського (Маршала Малиновського) вулиця

Продаж 1к Квартира Олексія Вадатурського (Маршала Малиновського) вулиця
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має сучасне планування та двостороннє розташування. Вона знаходиться у доглянутому стані. Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою. Всі меблі та техніка входять у ціну. Будинок кооперативний, блочно-цегляний. Дах у хорошому стані. Підїзд доглянутий. Є свій тамбур. Квартира має зручне розташування. Поряд розташовані ринки, супермаркети та зупинки транспорту. Квартира влітку не спекотна завдяки тіні від дерев. Є кондиціонер. Відмінно підійде для життя та під оренду.

Продаж 2к Квартира Олексія Вадатурського (Маршала Малиновського) вулиця

Шукай квартиру по локації