Борисо-Глібська вулиця, 111

ЖК Велесгард.Пропонуєтся чудова велика ,двох-рівнева квартира з шикарним видом.Будинок монолітно-каркасний.Якісна забудова.Введений в єксплуатацію.Газ.Чудовий великий ліс,дуже гарне чисте повітря.Дитячий майданчик,магазин продуктів,кафе на територіі ЖК.Школа,садочок поруч.Транспортна розвязка.Закрита Будинок Введено в експлуатацію - Бетонно монолітний, в квартирі 5 кімнат. Планування кімнат Роздільне. Є газ. Гаряча вода - централізована. Опалення індивідуальне - котел газовий. Загальний стан квартири - Від будівельників (з обробкою). Прямий продаж. Власник погоджується продати по програмі єОселя,відеонагляд.Парковка біля будинку.

можливий продаж по єОселя
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 111

Квартира з роздільним плануванням та дизайнерським ремонтом. Є велика зала з прекрасним панорамним видом на ліс, кухня з усією необхідною технікою. У квартирі встановлено великий роздвижний склопакет з виходом на балкон. Санвузол суміжний. У квартирі встановлено лічильник тепла, що дозволяє заощаджувати на комунальних платежах. Будинок обладнаний генератором, що забезпечує постійне водопостачання та опалення. Працюють ліфти. Квартира продається з усією необхідною технікою на кухні. Без комісії для покупця. Будинок побудований у 2020 році. Є бомбосховище. У дворі тиша, невеликий поверх. На території ЖК є велика зона для тренувань та занять спортом, консьєрж, охорона 24/7, відеонагляд. Заможні сусіди. ЖК "Велесгард" розташований у кращому районі міста. Поруч знаходиться ТРЦ. Дуже зручна інфраструктура, розкішне транспортне розвязання. До Києва їхати 15 хвилин. Стеля в квартирі висока - 2.85 метри. Є балкон.

генератор
БЕЗ%, 60м², Велесгард, Вишгород, Ярославичі, Шолуденка, Французський ЖК Велесгард

Квартира має прекрасне планування з 5 кімнатами, залом, кухнею, 2 санвузлами та ванною кімнатою. Рівень готовності становить 85%%. У квартирі є абсолютно нові меблі, включаючи надзвичайно елегантну акрилову кухню, виготовлену на спеціальне замовлення. Кухня має світло-молочний акрил, що ідеально поєднується з деревом. Інноваційний дизайн без ручок додає сучасності та мінімалізму. Поточна вартість аналогічної кухні складає від 250 тис.грн. Квартира розташована всього за 12 км від Києва та за 15 хвилин на авто від станції метро "Героїв Дніпра". Поруч із будинком є кілька невеликих магазинів, які працюють до 22:00, англомовна школа-дитсадок, затишні кафе, зручна зупинка громадського транспорту. Маршрутки легко довезуть вас як до станції метро "Героїв Дніпра", так і до центру Вишгорода. До центру Києва можна дістатися за 25-30 хвилин без заторів. Неподалік, за пять хвилин на машині або 20 хвилин пішки, знаходиться супермаркет "Novus". У зручній близькості також розташовані церкви, ринок, нотаріус, аптеки, а також відділення "Нова Пошта" та "Укрпошта". Кожне вікно квартири відкриває неймовірний вид на ліс, озеро та мальовничі заходи сонця. Квартира ідеально підійде для великої сімї або тихого бізнесу.

власник
Продаж 5к Квартира Ватутіна вулиця ЖК Велесгард
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира з вільним плануванням та панорамними вікнами. Є балкон. Можлива перепланування на 2 кімнати. Санвузол - 2 і більше. Ремонт після будівельників. Квартира комплектується лічильниками електричної енергії та води. Встановлено автономну газову котельню з можливістю установки індивідуального лічильника теплоенергії. Продаж здійснюється власником. Переуступка за рахунок продавця без комісій та додаткових витрат. Заявлений термін введення в експлуатацію - IV квартал 2025 року. ЖК Велесгард - сучасний житловий комплекс комфорт-класу з унікальним дизайном та практичними плануваннями квартир. Будинок побудований за монолітно-каркасною технологією. Зовнішні стіни виконані з червоної перфорованої цегли, утеплені мінеральною ватою товщиною 150 мм. Є утеплений фасад товщиною 45 см. Встановлені ліфти Otis. Територія закрита і охороняється. Є дитячі майданчики, продуктовий магазин, велика безкоштовна парковка, дитячий садок раннього розвитку, салон краси та пекарня з кавярнею. ЖК розташований у тихому та екологічно чистому історичному місці - Старому Вишгороді. Поблизу знаходиться лижна гірка Вишгора та Вишгородська набережна (15 хвилин пішки). До станцій метро Почайна та Героїв Дніпра - 10-15 хвилин їзди (10-12 км). Квартира має видовий панорамний вид на Межигіря та Київське море. Є простора кухня площею 12 кв.м. Велика парковка в візуальній досяжності за межами житлового комплексу.

власник
Видовая 52 м/кв, Комфорт-класс, без посредников, Велесгард ЖК Велесгард

Шукай квартиру по локації