вулиця Антоновича, 164

Антоновича Володимира (Горького), 164, ; Спецпроект 80-х; стіни: цегла; ст.М."Либідська"- 400 м, ст.М"Палац Україна"-560 м Площа: 78,0\41,0\9,0, з євроремонтом, меблі з меблями, телевізор є, холодильник; дві спальні (господарська, і дитяча), вітальня і кухня, є засклений балкон. Квартира повністю мебльована і укомплектована всією необхідною побутовою технікою: холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч, два телевізора у вітальні і на кухні, кондиціонер) є інтернет, с/в. -роздільний, Поруч вся необхідна інфраструктура, магазини, кафе, ресторани, ТРЦ "Оушен Плаза", аптека, банки, школа, дитсадок.

Антоновича вул. (Горького), 164

Квартира з роздільними кімнатами (16,5 кв.м та 11,1 кв.м), роздільним санвузлом (2,6 кв.м) та великим функціональним холом (8,3 кв.м). Є балкон (лоджія), оздоблений натуральною деревяною вагонкою. Висота стін 2,46 м. Квартира в гарному житловому стані. Централізоване опалення. Квартира облаштована меблями та побутовою технікою. Є кондиціонер. Спецпроект. Будинок побудований у 1986 році. Стіни цегляні, перекриття залізобетонні. У підїзді встановлено кодовий замок та працює консєрж. Доступні 2 нові ліфти. Будинок доглянутий та охайний. Квартира розташована поруч з супермаркетами Сільпо, Фуршет та Ашан, ТРЦ Ocean Plaza, банком Приватбанк, аптеками, школою, автостоянкою, Володимирським ринком, кавярнями та відділенням пошти. Квартира тепла, світла та затишна. Є ванна кімната.

Продається затишна двокімнатна квартира

Квартира має вітальню, спальню, кухню, 2 санвузли (ванну кімнату) та засклений балкон. У квартирі є центральна каналізація, електрика та центральний водопровід. У квартирі є меблі на кухні. Продаж Є гостьовий паркінг. Квартира розташована за 550 метрів від станції метро "Либідська" та за 650 метрів від станції метро "Палац Україна". Світло не вимикають.

Продаж 3к квартири, вул. Антоновича 164, Печерськ

Шукай квартиру по локації