вулиця Анни Ахматової, 35-А

Будинок 2006 року побудови. Монолітно-каркасний спецпроект. Висота стелі 2,8м Розкішна квартира з авторським ремонтом. Венеціанська штукатурка, паркет з натурального дерева. Підігрів підлоги по всій квартирі. Багаторівневе освітлення. 2 санвузли. Для Вашої зручності є душова кабіна з гідромасажем та ванна. Кімнати облаштовані італійськими меблями. Велика вбудована кухня з усією побутовою технікою провідних світових брендів: посудомийна машина, духова шафа, вбудована мікрохвильова піч. 3 кондиціонери. Розкішні люстри та світильники. Велика засклена лоджія. Є індивідуальний лічильник опалення, що допомогає суттево еко6номити на комунальних платежах. Тамбур на дві квартири. Чистий, охайний підїзд з консьєржем. Гарний двір з квітами та зеленню. Квартира повністю готова до прийому нових господарів! Купуйте, облаштовуйтесь і отримуйте задоволення від дуже гарної квартири з прекрасною енергетикою! 7 хвилин до метро "Позняки". Поруч школи, садочки, супермаркети, заклади медицини. Ціна 110000у.о. Комісія 3%

Анни Ахматової вул., 35-А

Вулиця Анни Ахматової, 35А; Дарницький район; Масив Позняки. До станції метро Позняки та Осокорки 10 хвилин пішки. Будинок якісний, цегляний. Високі стелі. Лічильники на все. Квартира: Поверх 10 з 16. Площа - 52.40 кв.м. Кімната - 23.30 кв.м. Кухня - 12.80 кв.м. Санвузол - 4.30 кв.м. Гардероб - 2.70 кв.м. Лоджія - 4.00 кв.м. Квартира зараз орендується. Є можливість надалі здавати в оренду. Будинок у дворі. Тихе місце. Поряд є все що необхідно. Більш розвинутої інфраструктури не знайдете. Перегляди за домовленістю.

Анни Ахматової вул., 35-А

Квартира з євроремонтом у гарному стані в цегляному будинку 2006 року. Планування роздільне. Санвузол суміжний. У квартирі є лічильники на воду та на опалення. Опалення централізоване. У квартирі залишаються меблі, вбудована шафа-купе, холодильник, пральна машина та бойлер. Також є вітальня та кухня. Будинок має чистий доглянутий підїзд з консьєржем, домофоном та кодовим замком. Є два ліфти. Велика прибудинкова територія, поруч стоянка. Поруч розташовані супермаркети, торговий центр, метро Позняки та зупинка транспорту. Квартира світла та простора. Висота стель становить 2.8 метра. Засклений балкон. У санвузлі плитка та сантехніка в гарному стані.

Продаж гарної 1 квартири з гарним ремонтом на Ахматової

Шукай квартиру по локації