бульвар Миколи Міхновського, 14-16

Печерський, Продаж 1к квартири з якісним ремонтом ЖК Печерський квартал, бул. М. Міхновського, 14-16. Сучасне та просторе планування, кухня-вітальня, спальня, с\в. Висота стелі 3м. Якісний ремонт та меблі. Облаштована побутовою технікою, холодильник, посудомийна машина, кондиціонери, бойлер. Вікна на схід, квартира тепла та світла. Встановлені лічильники. Закритий та охороняємий ЖК з власною інфраструктурою, підземний паркінг. стМ Либідська, Звіринецька.

Миколи Міхновського бульв. (Дружби народів), 14-16

Квартира у гарному стані з євроремонтом. Планування включає столову, окрему кімнату, ванну кімнату та коридор. Парадне охайне з двома ліфтами. Секція знаходиться на початку комплексу. Є укриття та підземний паркінг. Біля секції розташовані дитячий та спортивний майданчики. Чудова локація - центр міста. Поблизу станція метро Звіринецька в пішій досяжності, неподалік друга станція метро Либідська. Маркет Новус та Розетка знаходяться за 5 хвилин пішки від будинку.

Міхновського Миколи бул.(Др. Народів б.), 14-16, Жк Печерський квартал

Планування включає зону open space, кухню, господарське приміщення та санвузол. У пішій доступності розташовані кафе/ресторани, відділення банків/пошти.

Дружбы народов 14-16, ЖК Авеню, Михновского, продажа офиса ЖК Авеню
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має планування євро-двушки з великою кухнею-студією площею 21 кв.м., окремою кімнатою площею 19,3 кв.м., великою гардеробною кімнатою площею 6,1 кв.м. та заскленою лоджією. Санвузол суміжний. Планування роздільне. Квартира з євроремонтом. Квартира повністю мебльована. У ванній кімнаті встановлена ванна, є пральна машина та бойлер. Закрите ЖК з цілодобовою охороною та відеонаглядом. Будинок житлового фонду 2011-2020-х років. У ЖК є ліфт, вантажний ліфт, балкон та лоджія. ЖК має чудову інфраструктуру, поруч метро Звіринецька.

Продається квартира Міхновського 14/16

Шукай квартиру по локації