Лаврська вулиця, 8

Квартира з видом на Лавру і парки! Затишне житло в елітному районі Києва! Продається 1-кімнатна квартира у престижному та безпечному районі столиці — на вулиці Лаврська, 8, Печерськ. Оселя розташована на 4 поверсі 5-поверхового цегляного будинку. Загальна площа — 32 м2, житлова — 18 м2, кухня — 6 м2. Світла, тиха й тепла квартира з гарним плануванням та заскленим балконом. Санвузол суміщений, встановлено лічильники. Опалення централізоване, гаряча вода — через газову колонку, що гарантує комфорт за будь-яких обставин. Будинок розташований у закритому дворі з парковкою, а з вікон відкривається неймовірний краєвид на Парк Вічної Слави та Києво-Печерську Лавру. Власний парк у дворі додає приватності та тиші — справжня рідкість для центру міста. До станції метро «Арсенальна» — 15 хвилин пішки або 5 хвилин громадським транспортом, метро «Печерська» — 20 хвилин пішки чи 10 хвилин на маршрутці. Зупинка — поруч із будинком. Це чудове рішення для тих, хто хоче жити в оточенні парків та історичної архітектури, не втрачаючи при цьому зручного доступу до інфраструктури та транспорту. Можливий обмін на вашу нерухомість — вигідна пропозиція, яка дозволяє наблизити мрію ще швидше! Усі подробиці Ви можете дізнатися прямо зараз. Телефонуйте у будь-який час або пишіть у месенджери! Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід у супроводі придбання квартир за державними програмами. 1) Є-оселя 2) Житло для ВПО та військових (Постанова КМУ №280, №719) 3) Сертифікати на зруйноване житло (Постанова КМУ №600) 4) Програма «Держмолодь» З нами безпечно, якісно, вигідно! Обирайте комфорт та впевненість у кожному кроці угоди.

Лаврська вул. (Січневого Повстання), 8

ул. Лаврская, 8 Печерский р-н, Арсенальная. Квартира с ремонтом. Площадь – 33 м2. Комнат - 1 Этаж 5/5 Квартира полностью укомплектована новой мебелью, техникой и посудой. Есть сигнализация. Ремонт делали качественный. Практически не обитали в ней. На первом этаже – аптека. Рядом парк Славы и Киево-Печерская Лавра. Национальный культурно-художественный и музейный комплекс "Художественный Арсенал". Певческое поле, Днепр, До станции метро "Арсенальная" 10 минут ходьбы, остановка наземного транспорта, Дополнительно можно приобрести гараж возле дома - 25 000 $

Лаврський пров., 8

Квартира з авторським ремонтом. Планування продумане до дрібниць, включає зону відпочинку, кухню, туалет та ванну кімнату. Санвузол суміжний. Квартира повністю укомплектована новими меблями, технікою та посудом. Перегляд квартири з експертом компанії The Capital можливий у будь-який зручний час. Додатково можна придбати гараж. Це царський будинок з висотою стелі 2.75 м. Підїзди чисті, встановлено кодовий замок. Є безкоштовна та платна парковки. На першому поверсі будинку розташована аптека. Квартира знаходиться поруч із парком Слави, Києво-Печерською лаврою, Національним культурно-мистецьким та музейним комплексом "Художній Арсенал", Співочим полем та Дніпром. До станції метро "Арсенальна" можна дійти пішки за 10 хвилин. Поблизу є зупинка наземного транспорту. Квартира практично не мешкали. Встановлена сигналізація. Система опалення централізована.

ПРОДАМ КВАРТИРУ В ЦЕНТРІ / 33м2 / 5-пов / Печерськ / вул. Лаврская 8 ЖК Лаврская 8

Шукай квартиру по локації