Круглоуниверситетская улица, 3-5

Пропонується дворівневий пентхаус площею 400м2 з панорамним краєвидом на Київ. Планування включає два рівні: на першому рівні розташовані простора кухня-їдальня, велика вітальня, три спальні, кілька санвузлів та господарська кімната. На другому рівні знаходяться ще три спальні та проміжна кімната, яку можна трансформувати у спальню, а також додатковий санвузол. Квартира має дві тераси з чудовим видом на історичну частину міста. Висота стель становить 3 метри. Стан ремонту - офісний, але можливе скидання до чистової обробки за бажанням власника. Ремонт класифікується як євроремонт. Система опалення будинку забезпечується власною котельнею. В квартирі є централізоване гаряче водопостачання, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів та центральний водопровід. Встановлені лічильники. Меблювання відсутнє. Продаж квартири без комісії для покупця. Будинок розташований в історичній частині Києва, має житловий фонд 2011-2020-х років. В будинку функціонує ОСББ. Наявний дворівневий підземний паркінг з можливістю використання як бомбосховище, до якого спускається ліфт. Також є велике паркомісце та гостьовий паркінг. Територія будинку охороняється, встановлено відеоспостереження та пожежна сигналізація. Працює консьєрж. Внутрішній двір будинку наразі оновлюється, проводиться заміна плитки. Розташування в центрі міста, Печерський район, біля Бессарабського ринку, де можна придбати свіжі продукти. До метро 10 хвилин пішки. Поруч є зупинки громадського транспорту та супермаркети. Квартира має панорамні вікна з чудовим краєвидом на місто, включаючи Бессарабський ринок та Хрещатик. Встановлено кондиціонер. Є тераса. Вхідні двері броньовані.

! Приголомшливий Пентхаус 400м2 | Круглоуніверситетська 3-5 | Хрещатик ЖК Круглоуніверситетська 3-5

Продається дворівневий пентхаус без ремонту. Житлова площа становить 198м2. Висота стелі - 3м. Планування - пентхаус. Санвузол: 2 і більше. Ремонт: після будівельників. Система опалення: власна котельня. Комунікації: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід. Меблювання: ні. Мультимедіа: без мультимедіа. Тип будинку: Житловий фонд 2001-2010-і. Комфорт: відеоспостереження, ліфт, підземний паркінг, гостьовий паркінг, панорамні вікна, охорона території, грузовий ліфт. Унікальна локація - історичний центр Києва, поруч із Хрещатиком та Бессарабським ринком. Панорамний вид - чудовий краєвид на центр столиці, включаючи Бессарабську площу, сучасні небоскреби та історичні будівлі. Панорамні вікна. Можливість реалізації індивідуального дизайн-проекту.

Продаж пентхаус Хрещатик 358м2 Круглоуніверситетська  Липки
Апартаменти за донат 300 грн
Збираємо 150 млн на «Дронопад» і розігруємо апартаменти від Креатор-Буд

Квартира має два рівні та 3 санвузли. Висота стелі становить 3 метри. Ремонт виконано за авторським проектом, що надає їй унікального вигляду. Можливе використання як для житла, так і для бізнесу. Вікна виходять на три сторони, забезпечуючи панорамний краєвид на Бессарабську площу, Липки та Михайлівський собор. У квартирі встановлено кондиціонер. Є підземний паркінг, куди спускається ліфт. Будинок обладнаний відеоспостереженням, а також функціонує ОСББ. Меблі на кухні присутні. Також є душова кабіна. Продаж від власника, без комісії. Можливо під житло або під бізнес. Престижний цегляний будинок, збудований у 2011-2020 роках. Закритий двір з відеоспостереженням та підземним паркінгом. Ліфт спускається у паркінг. Квартира розташована в центрі міста, звідки відкривається вид на Бессарабську площу, Липки та Михайлівський собор. Квартира видова, з панорамними вікнами та терасами. Встановлено сигналізацію. Є балкон та лоджія.

Продаж квартира/офic 400 м, вул. Круглоуніверситетська 3-5, Печерськ, видовий пентхаус
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира має роздільне планування. Ремонт виконано за авторським проектом, що свідчить про високу якість та унікальний дизайн. Система опалення централізована. В квартирі встановлені лічильники. Квартира обладнана меблями від відомої італійської меблевої майстерні EGO Zeroventiquattro, витриманими у благородних відтінках білого, чорного та срібла. Мяка зона включає шкіряний диван BAXTER. Система зберігання EGO інтегрована в стіну з телевізором. Кабінет декорований шкірою алігатора та має затишний диван BAXTER. Майстер-спальня від EGO Zeroventiquattro. Гардеробна кімната від Poliform. Освітлення від італійського бренду JAGO lighting. Дитяча кімната від Poliform зі своїм санвузлом (все від Villeroy&Boch). В наявності пральна машина. Продаж квартири. Будинок відноситься до житлового фонду 2011-2020 років. Наявні 3 паркомісця. Квартира виконана у стилі ар-деко та сучасної класики. Простора кухня-вітальня (студіо) площею 50 кв.м. обєднана з обідньою зоною. Є гостьовий санвузол. Кабінет площею 31 кв.м. Дитяча кімната площею 20 кв.м. з санвузлом 4 кв.м. Побутова кімната (пральна) площею 3 кв.м. Майстер-спальня площею 24 кв.м. з санвузлом 9 кв.м. В квартирі 2 і більше санвузлів.

Неперевершена квартира у стилі ар-деко.Круглоуніверсітетська 3-5

Апартаменти мають 5 кімнат з раціональним, продуманим та зручним плануванням, що включає велику вітальню з каміном, столовою зоною та окремою кухнею, 3 спальні (2 дитячі кімнати, майстер-спальня з гардеробом), кабінет, 2 санвузли та гардероб. Ремонт виконаний за авторським проектом VIP-рівня у стилі Арт-деко, з художнім розписом на стінах, електрокаміном, паркетом з масиву та мармуром. В апартаментах встановлено підігрів підлоги, систему очищення води та кондиціонери. Опалення, водопостачання та газ централізовані. Апартаменти повністю укомплектовані брендовими меблями та технікою світових виробників. Зокрема, є колекційні меблі, італійська кухня з мармуровою стільницею, а також побутова техніка SIEMENS та Miele. Продаж без комісії. Будинок бізнес-класу від забудовника "ЖитлоБуд", розташований у центральній частині Печерська, на Липках. В будинку є два ліфти, що спускаються в підземний паркінг. Три паркомісця обладнані як укриття. Розташований у самому серці столиці, з видом на Хрещатик та центр міста. Поруч знаходяться зупинки громадського транспорту та супермаркети. Апартаменти мають авторський ремонт VIP-рівня у стилі Арт-деко з художнім розписом на стінах, електрокаміном та паркетом з масиву. З вікон відкривається вид на Хрещатик та центр міста. Встановлено систему очищення води та кондиціонери.

Круглоуніверситетська 3-5. 184 м2, Авторський ремонт! Вид на Хрещатик!

Ищите квартиру по локации