вулиця Данила Галицького, 12

Ідеальна смарт-квартира для інвестиції або власного житла! Продається дворівнева смарт-квартира 24 м², що підійде як для вигідної інвестиції з орендним доходом до 10000 грн/місяць, так і для особистого проживання. Будинок після повної реконструкції першого поверху: оновлено всі комунікації, встановлено сучасне освітлення, системи безпеки та відеоспостереження. У квартирі вже підготовлено металеву конструкцію для другого рівня, де можна облаштувати спальню. Заведені всі комунікації. Встановлені якісні вікна WDS з гратами на вікнах. Для рівної підлоги зроблена стяжка. Затишний двір із паркуванням. Ремонт можна зробити самостійно або скористатися послугами забудовника – вартість з меблями та технікою орієнтовно складе 600$/м2, є вже готові варіанти та ті, що здаємо в оренду, все можна подивитися наживо. *В каруселі, фото приклада закінчення ремонту квартири площею 13м2. Є різні площі та варіанти. Звертайтесь, якщо виникли якісь питання. Адреса обєкту: вул. Данила Галицького (Західний), 15 хвилин до: Вокзал, Робоча, Центр, низ Поля, парк Глоби, театр Оперний. Єгор Нагорний, eRieltor, є Рієлтор - є Угорда.

Данила Галицького вул. (Будьонного), 12

Квартира після повної реконструкції першого поверху. Євроремонт. Нові стіни, вікна, двері, комунікації, ремонт в коридорі. Санвузол суміжний. Індивідуальне електроопалення. Встановлено теплу підлогу. Квартира продається з усіма меблями та технікою, як на фото. На другому поверсі є велике ліжко. Квартира ніким не заселялася. Документи перевірені нотаріусом та готові до швидкого продажу. Перегляд за домовленістю. Будинок пройшов повну реконструкцію першого поверху. Є парковка біля вікна, можливе встановлення розетки для електроавто. На вікнах встановлені грати. Квартира знаходиться в центрі міста. Центр міста та вулиця Кирова доступні за 18 та 15 хвилин на автомобілі відповідно. Квартира може бути розглянута як бізнес-проект. Аналогічні квартири здавалися в оренду по 8000 грн/міс.

Продаж 1ккв після ЄВРО ремонту, все нове

Квартира в житловому стані, не малосімейка. У квартирі централізоване опалення. Вікна металопластикові. Квартира повністю укомплектована необхідними для життя меблями та технікою. На даний момент у квартирі живуть квартиранти більше 10 років. Якщо покупець розглядає квартиру для інвестицій, квартиранти залишаться. Квартира розташована в цегляному будинку. Навколо квартири проживають нормальні, порядні сусіди.

Продаж 1к Квартира Галицького Данила вулиця
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира в житловому стані, але потребує ремонту. У квартирі встановлено газову печку та колонку. Вікна, труби - МПО. Квартира продається без меблів та техніки. Будинок цегляний, на поверсі 3 квартири. Вхід зачиняється. Квартира розташована у Хрущовці. Вікна виходять у двір. Балкон засклений.

Продаж 1к Квартира Галицького Данила вулиця
Дізнавайся першим про нові квартири

Квартира має якісну стяжку. Встановлені металопластикові вікна з решіткою. Прокладено ввідний електрокабель 3/4 з автоматом 25А. Можливий невеликий торг.

власник
Продаж 1к Квартира Галицького Данила вулиця

Ремонт проводився близько 8 років тому, але все в дуже хорошому стані. Квартира не кутова. Залишається вся меблі і техніка, крім холодильника і телевізора. Хороша інфраструктура. У пішій доступності ринок, АТБ, Варус.

Продаж 3к Квартира Галицького Данила вулиця

Шукай квартиру по локації