Бышевская улица, 14-14А

Квартира на Бишівській — затишок, безпека і квітуча атмосфера поруч із Києвом! Продається 2-кімнатна квартира на 6 поверсі цегляного будинку з української червоної цегли, за адресою: вулиця Бишівська, 14, Софіївська Борщагівка. Загальна площа 52 м2 — оптимальна для комфортного проживання, стан — частково з ремонтом, що дозволяє адаптувати простір під власні потреби. Квартира оснащена всім необхідним: двоконтурний газовий котел, бойлер, пральна машина, два ліжка, комод. Планування продумане, простір — затишний і функціональний. Житловий комплекс — закритого типу, з охороною та пропускною системою. Двір — справжній оазис: арки з трояндами, лавочки, квітуча атмосфера, що створює ідеальне місце для відпочинку, фото або романтичних вечорів. Інфраструктура — на висоті: на території ЖК — продуктові магазини, кафе, салони краси. У пішій доступності — ТЦ «Сільпо», «Новус», «АТБ», «Фара», «Розетка», «Нова Пошта», ресторани, дитячі кімнати, школа вокалу, приватні садочки, клініки «Адоніс» і «Амеда», аптеки, стоматології, масажні кабінети, автомийка. Транспортне сполучення — зручне: 5 хвилин до зупинки маршрутів у напрямку м. «Академмістечко», «Теремки», а також у зворотному напрямку — до Боярки, Білогородки, Святопетрівського. Ця квартира — чудовий варіант для тих, хто шукає спокій, безпеку і комфортне життя поруч із мегаполісом, але в атмосфері квітучого затишку. Ціна 53 000 або найкраща пропозиція. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном. Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти! Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами: 1) Є-оселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертифікат на зруйноване житло З нами безпечно, якісно, вигідно!

Бишівська вул., 14-14А

Розглядається продаж за державними програмами Продаж 1-кімн. квартири ЖК Київський Маєток, Софіївська Борщагівка, вул. Бишівська, буд. 14 ,1/9 поверх. Про квартиру: Квартира двостороннього планування загальною площею 45.3 кв.м, кухня 12.3 кв.м. з лоджією 4.2 кв.м., кімнати 13.1 кв.м. з лоджією 5.1 кв.м. Розташована на високому першому поверсі. Будинок з білої цегли. Квартира дуже тепла (не торцева), утеплена пінополістиролом та минеральною ватою. В квартирі індивідуальне газове опалення, двоконтурний газовий котел. Комплектація: лазерна стяжка підлоги, цементно-піщана штукатурка всіх стін, розведення електрики по всій квартирі, радіатори, металопластикові вікна. Лічильники - газ, електрика, вода. Територія житлового комплексу закритого типу під цілодобовою охороною, багато паркомість. Дуже добре розвинена інфраструктура: в пішій доступності супермаркет Novus, Сільпо, АТБ, Фора, дитячі центри, ресторани, мінімаркети, салони краси, ательє, фітнес-центри, медичні центри, аптеки, відділення банків, зони відпочинку та дитячі ігрові майданчики. Умови продажу: Без комісії для покупця Ціна: 55 500 у.о. Тел. 0993430552

возможна продажа по єОселя
Бишівська вул., 14-14А

ЖК КОМФОРТ КЛАСУ Продаж по переуступці 1к квартири в сучасному, комфортному ЖК Київський маєток Квартира загальна площа 42м2 без ремонту, с черновим ремонтом Центр Софіевської Борщагівки Інфраструктура розвинена, Школи, дитячи садочки Новус. АТБ . ТЦ Маєток Brokingdom. Ми надаємо весь комплекс рієлторських послуг купитіи, продати, орендувати або здати в оренду квартиру, будинок або комерційну нерухомість

Бишівська вул., 14-14А
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Продається простора 1-кімнатна квартира з можливістю перепланування у 2-кімнатну. Квартира знаходиться у стані після будівельників, під ремонт, має високі стелі та правильну форму кімнат. Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням з двоконтурним газовим котлом та встановленими радіаторами опалення. Підлога має стяжку. Встановлені лічильники на газ, воду та електроенергію. Документи готові до угоди. Будинок введений в експлуатацію. Розташована поруч з ТРЦ Sofia Mall (200 м), супермаркетами "Сільпо", "Фора", "Novus". У пішій доступності є школи, садочки, аптеки та кафе. До метро "Академмістечко" - 15 хвилин транспортом.

Продаж 1к Квартира Бишівська (Бишовська) вулиця ЖК Киевский маеток

Квартира має житлову площу 16 кв.м та кухню 8 кв.м. У квартирі зроблений якісний євроремонт.

Продаж 1к Квартира Бишівська (Бишовська) вулиця ЖК Киевский маеток

Квартира відремонтована з використанням якісних матеріалів, зроблений євроремонт. Це вторинна нерухомість, готова для заселення. Чудове місце для комфортного проживання.

Продаж 2к Квартира Бишівська (Бишовська) вулиця ЖК Киевский маеток

Стандартна розпашонка від забудовника. Гарне планування (розкішне квадратами, без ніяких вузьких коридорів), яке з нескладними маніпуляціями зробить вашу оселю затишною та комфортною. Квартира має два балкони на обидві сторони будинку. Тихий та спокійний район з дуже близьким розташуванням Торгівельного центру та всіх інших необхідних для нормального життя інфраструктур.

владелец
Продаж 1к Квартира Бишівська (Бишовська) вулиця ЖК Киевский маеток

Ищите квартиру по локации