вулиця Анни Ахматової, 16-Б

Продається 3-кімнатна квартира на Позняках — вул. Ахматової, 16б Ідеальний варіант для родини! Простора, світла, безпечна. 3 окремі кімнати, кухня з виходом на лоджію + ще одна лоджія 5 поверх 17-поверхового цегляного будинку (теплий, надійний дім) Загальна площа – 101,6 м² | Житлова – 56 м² | Кухня – 13,8 м² Великий хол — 18,6 м² 2 санвузли — зручно для всієї сім’ї Товсті стіни — чудова шумо- та теплоізоляція Інфраструктура: Метро – лише 15 хв пішки У дворі: дитячий майданчик, спортивна зона У будинку: супермаркети, салон краси, банківське відділення Поруч школа, дитячий садок, зупинки транспорту Безпека: Консьєрж у під’їзді Охайний під’їзд Територія під цілодобовою охороною, шлагбаум, є своє маркомісце. Стан квартири – житловий, але ідеальний для дизайнерського ремонту під ваш смак! Ціна: $115000 Телефонуйте зараз — квартира, яку легко перетворити на сучасний затишний дім!

Анни Ахматової вул., 16-Б

Квартира з авторським ремонтом має функціональне планування з двома окремими кімнатами, великим суміжним санвузлом, лоджією та просторою кухнею. Квартира повністю мебльована. Встановлена вбудована кухня з варильною поверхнею та духовою шафою. Також є холодильник, телевізор, бойлер, пральна машина та кондиціонер. Квартира розташована в цегляному будинку 2004 року. У будинку є консьєрж, охайний підїзд, два ліфти. Двір озеленений, є дитяча площадка. Поблизу розташовані дитячий садок Монтессорі, Словянська гімназія. До метро Позняки 25 хвилин пішки або 5 хвилин на транспорті.

Анни Ахматової 16б, Позняки, цегляный будинок,

Квартира з дорогим екологічним ремонтом та авторським проектом. Планування роздільне, є три окремі кімнати, кухня-вітальня, хол, два санвузли. Підлога в санвузлах з підігрівом. Ремонт виконаний з використанням декоративної штукатурки на стінах. Квартира двостороння, що забезпечує чудове природне освітлення та вентиляцію. Природні кольори інтерєру. Квартира повністю укомплектована якісними меблями з натурального дерева, є достатня кількість місць зберігання. У кожному приміщенні встановлені кондиціонери. Квартира вільна, готова до заселення. Перегляди за домовленістю. Сучасний цегляний будинок, житловий фонд 2001-2010-х років. На поверсі 4 квартири. Будинок під охороною 24/7 (шлагбаум, відео-охорона, фізична охорона). Наявні додаткові броньовані двері, встановлена сигналізація. Є можливість оренди гаражу або критого паркомісця. Будинок розташований у тихому, затишному дворі в серці Позняків. Зручна локація з відмінною транспортною розвязкою - 10 хвилин пішки до метро. Розвинена інфраструктура: поруч є все необхідне для комфортного життя - школи, дитячі садки, супермаркети, кафе та розважальні центри. Поблизу розташовані Словянська гімназія, дитячий садок, торговий центр, зона відпочинку для прогулянок або спортивних тренувань, православний храм.

Без% Продаж 3-к квартири,  Ахматової  метро Позняки
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира з роздільним плануванням. Є простора кухня з диваном та виходом на лоджію. Санвузол суміжний з кутовою ванною. Є дві лоджії, засклені та утеплені деревом. В одній з них облаштовано кабінетний куточок. Ремонт євроремонт. Якісні матеріали: ламінат, стіни під фарбування, стеля з художнім освітленням, імпортний кахель на підлозі. Сантехніка, плитка і столярка у відмінному стані. Встановлені склопакети. Квартира мебльована. Є вбудована кухня з варильною поверхнею та духовою шафою, холодильник, ТВ-плазми, СВЧ-піч, бойлер, пральна машина, кондиціонер та містка шафа-купе у вітальній. Якісний будинок побудований у 2004 році. В будинку є консьєрж, охайний підїзд, два ліфти. У дворі озеленення, дитяча площадка. Будинок розташований між вулицями Драгоманова, Григоренко, Пчілки та в пішій доступності вул. Урлівська. До метро Позняки можна дійти пішки за 20 хвилин або доїхати на транспорті за 5 хвилин. Поруч безліч кафе, магазинів, маркетів, спорт клубів і фітнес-центрів, Церква святих Жінок-Мироносиць УПЦ. У дворі розташовані дитячий садок Монтессорі та Словянська гімназія. Також поруч знаходиться спортивний клуб SHOGUN sports, де проводяться бойові секції, гімнастика, хореографія та інші заняття.

2кімн. 75кв.м Позняки, Ахматової вул.

Шукай квартиру по локації