проспект Перемоги, 72

У продажу 1 кімнатна квартиру з якісним ремонтом 2016 року на Олексіївці (лісова сторона), проспект Перемоги. Загальна площа 34 м², житлова — 17 м², кухня — 6 м², поверх 2/панельний будинок. Розташування на другому поверсі — зручно та незалежно від роботи ліфта. Поруч метро Перемоги, зупинки транспорту, магазини, школи та садки. Квартира у відмінному стані, поміняні труби та комунікації, встановлені лічильники на воду. Є бойлер літа 2024 року, якісні вхідні двері, металопластикові вікна. Продаж частково з меблями та технікою — можна одразу заселятись без додаткових витрат. Санвузол у хорошому стані, кухня зручна та світла Працюємо з сертифікатами і держ програмами

Перемоги просп., 72

Продам 1к. квартиру на Олексіівці, в пішій доступності метро Перемога. Загальна площа 33м2, 10/12, в гарному жилому стані, замінені вікна та труби, сучасна плитка, заклений балкон. Поруч супермаркети, зупинки громадсього транспорту. Дуже гарна ціна 20000 !!!

Перемоги просп., 72

Квартира потребує ремонту. Планування роздільне, санвузол роздільний. Балкон засклений металопластиковими вікнами. Система опалення централізована. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів та центральний водопровід. У будинку є ліфт. Квартира розташована в районі з гарною транспортною розвязкою. У пішій доступності знаходяться метро Перемога, поліклініка, дитяча лікарня, аптеки, школа, дитячий садок, відділення пошти, відділення банку, ринок, магазини, супермаркети Клас, Рост, АТБ, Чудо маркет, спортивні та дитячі майданчики. Є балкон та лоджія.

Продается 2-х комнатная квартира 10/12, проспект Победы 72 (89559)
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Продаж 1к Квартира Перемоги проспект

Квартира має металопластикові вікна, замінено радіатори та стояки води. На підлозі ламінат. Квартира дуже тепла та світла.

Продаж 1к Квартира Перемоги проспект

Квартира з ремонтом, виконаним приблизно на 85%%. У вітальні, коридорі та санвузлі покладена якісна плитка. У ванній кімнаті встановлена раковина та стільниця з литого штучного каменю, італійська рельєфна плитка. У квартирі повністю замінена проводка та стояки. Частково зібрана вбудована кухня. Будинок розташований у затишному та добре облаштованому районі Алексеївки. За 15 хвилин можна дійти до метро «Побєда», поруч зупинка наземного транспорту «Сонячна». У пішій доступності супермаркети «Класс», «Рост», «АТБ», «Посад» та інші зручні магазини, ринок, аптеки, кафе й заклади харчування. Район має розвинену соціальну інфраструктуру: поруч школи, садочки, місця для прогулянок і дитячі майданчики. У квартирі встановлені металопластикові вікна Rehau, вхідні двері з трьома контурами ущільнення та нові підвіконня.

Продаж 3к Квартира Перемоги проспект

Шукай квартиру по локації