2-комнатная квартира в блочно-кирпичной высотке на 6 ст. Фонтана /Экономический пров. По планировке: две раздельные комнаты, и кухня. Из кухни выход на застеклённый балкон. Квартира в чистом, жилом состоянии. Заменены трубы в сан.узле, металлопластиковые окна. На полу паркет. Сан.узел совмещен (ванна). В квартире остаётся вся мебель и бытовая техника. Светлая восточная сторона, квартира не угловая, расположена в середине дома. Чистая парадная на домофоне. Большой зелёный двор с местами для парковки авто. Дом расположен на морской стороне Фонтанской дороги. В пешей доступности все необходимое для комфортной жизни: рынок, супермаркеты, несколько школ, во дворе дома детский сад. Рядом несколько высших учебных заведений : МГУ, Юридическая Академия, университет им.Мечникова, Политехнический, Аграрный, Пищевая академия. В 10 минутах ходьбы парк Победы, 20 минутах пляж Аркадия. Звоните!

Економічний пров., 1

Продам 4-кімнатну квартиру на 6-й ст. Фонтанської дороги / Економічний провулок. Квартира в житловому стані. Відмінне планування. Великі просторі кімнати. Чистий підїзд на кодовому замку. Будинок розташований всередині кварталу, далеко від проїжджої частини дороги. У радіусі двохсот метрів зупинка транспорту, магазини, супермаркети, ринок. Наявність шкіл і дитячих садків. Найбільш популярний і улюблений район одеситів. В пішій доступності пляж Аркадія, парк Перемоги, фітнес-центри. Телефонуйте зараз! Організуємо показ у зручний час.

Економічний пров., 5

Квартира має двостороннє планування. Санвузол роздільний. Є комора і тамбур. Лоджія засклена. Встановлено металопластикові вікна.

Продаж 4к Квартира Економічний провулок
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира має житловий стан, що дозволяє одразу зайти та жити. Планування включає кухню, спальню та вітальню, з можливістю переобладнання вітальні на окрему спальню. Санвузол роздільний. На підлозі паркет. Кондиціонери були встановлені 4 роки тому. До комунікацій відносяться асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід. Квартира мебльована. Мультимедіа включає телевізор та Wi-Fi. На кухні є меблі. Будинок обладнаний ліфтом. Відмінне місце розташування з розвиненою інфраструктурою біля будинку та зручною транспортною розвязкою. Квартира світла, має великий балкон.

Срочная продажа! Светлый пер! Экономический пер! 6 Фонтана! 1V8

Планування квартири роздільне. Санвузол суміжний. Ремонт житловий стан. Система опалення централізована. Є газ. Квартира мебльована. Є меблі на кухні, кондиціонер, ванна, гардероб. В будинку є ліфт. Поруч розташовані супермаркети, зупинки громадського транспорту, ресторани, кафе, Юридична академія. Близькість до 5-ї станції Великого Фонтану, вулиць Черняховського, Теністої, площі 10-го Квітня, Аркадії, парку Перемоги, 7-ї станції Великого Фонтану. Квартира має просторий балкон та гардеробну.

Продам 1-ную кварт Экономический пер / 6-я станция Большого Фонтана

Ищите квартиру по локации